canımın cananı canım annem yogunbakımda:((((((

Canım Allah acil şifalar versin dualarımız seninle..

çok geçmiş olsun canım Allah bir daha yaşatmasın sevdiklerimizi yanımızdan eksik etmesin:Saruboceq:

Rabbim anneciğinin şifasını versin
nasıl oldu annen ?
gelişmelerden haberdar et bizi

Rabbim tüm hastalara şifa verdiği gibi anneciğinizede şiflar versin Başınızdan eksik etmesin...

geçmiş olsun dileklerimle acil şifalar allah kimseyi korktuğuna uğratmasın

geçmiş olsun canım umarım en kısa zamanda anneciğin saglıgına kavuşur.yogun bakımda olmasından dolayı korkma içini ferah tut iyi şeyler düşün..belki azda olsa zorlu bir ameliyat olmuştur ve yogun bakıma kendisini daha iyi toparlasın die koymuşlardır ..dualarım annenle ..

canım cigerim herşeyim dünyamız evine geldi kızlar..:teytey:
okadar mutluyum ki o yokken odasına bile giremiyordum içim bir tuhaf oluyordu ..
sanki evin her köşesi annem evine geldi diye bir başka güzel olduu...
evimize yvamıza sıcaklık başka bir güneş dogdu..
herkeze cok teşekkürederim..
iyiki bu siteye üye oldum sizleri tanıdım..sizler bana güc verdiniz yazılarınızla..
sizleri çok SEVİYORUM ....:enbuyukkk:a.s.:nazar:

canım cigerim herşeyim dünyamız evine geldi kızlar..:teytey:
okadar mutluyum ki o yokken odasına bile giremiyordum içim bir tuhaf oluyordu ..
sanki evin her köşesi annem evine geldi diye bir başka güzel olduu...
evimize yvamıza sıcaklık başka bir güneş dogdu..
herkeze cok teşekkürederim..
iyiki bu siteye üye oldum sizleri tanıdım..sizler bana güc verdiniz yazılarınızla..
sizleri çok SEVİYORUM ....:enbuyukkk:a.s.:nazar:

aman ne guzel sabah sabah boyle mujdeler okumak gecmisler olsun annecigine birdaha hastane yuzu gormezsiniz insallah cok sevindim ANA GIBI YAR OLUR MU HIC sevgilerimle:1hug:

canım inşallah hayırlı haberlerini alırız senden ... allah anneciğini sizlere bağışlar inşallah... iyi düşünki iyi şeyler olsun .. dualarımız annenle.. allah kurtarsın

İlk yazını okuyunca gerçekten çok üzülmüştümsenağlamasenağlama ama şimdi son mesajlara bakıpta annenin eve geldiğini öğrenince gerçekten çok mutlu oldum ALLAH ın izniyle yakın zamanda sapasağlam olur inşallah:teselli:

canim cok sevindim iyi olduguna bu skntiyi beklmeyi cok iyi biliyorum Allahim annelerimize babalarimiza saglik huzur versin..cok gecmis olsun insallah canmm benim

büyük geçmiş olsun.en yakın zamanda güzel ve sağlıklı günlerine döner inşallah.Allah sevdiklerimize sağlıklı,huzurlu uzunnnnnn ömürler versin

canıma can katan canımın canı dünyam sevgili annem yogum bakımda 2 gündür dualarınıza ihtiyacım var ..
daha 2 gün önce bel fıdıgından hasta oldugunu yazmıştım...
pazartesi gittik hemen içeriye aldılar amaliyat oldu..
okadar canım yanıyorki içim içimi yorum öyle solmuşki annem.. uzakdanda olsa camdan görme sansım oldu
o güzel ellerini tutup öpmeyi okadar cok özledimki elbiselerini kokluyorum..
ya canım babam hayat arkadaşı cicegi sırtını dayadıgı biricik eşi..
bize fark ettirmeden gizli gizli aglıyor bizede güclü olun iyi olucak diyor..ama içi kan aglıyor..
annemi okadar aletlere baglamışlarkı burnunda agzından hep bişeyler var vucudunda...
çok kötü allahım ona güc versin. biran önce evine yuvasına dönsün annem....:a015::a015:
amaliyat iyi gecti diyorlar ama neden yogun bakımda. aklıma binbir türlü şey geliyor...ya annem .....................:çok üzgünüm::eek:nu cok seviyorum.. allah kimsenin annesini babasını başından eksik etmesin..

Gitti canımın cananı
(Ah le canım vah le canım uy canım)
Bıraktı beni yaralı
Ben bu dertten ölür isem
Kime yazam fermanımı

Lokman gelse tabip gelse
Bulamaz derdime şifa
Gelsin canımın cananı
Odur derdimin dermanı
(Ah le canım vah le canım uy canım) :a015::a015::çok üzgünüm:

offfff offffffff evet canimizin canani o bizim annemizz ne guzelde yazmissin kardesim...Siz bana gore sanslisinizz bir camin arkasindan bile olsa annecigimi gorebildinizz ama ben onu bile yapamadimm bu gurbetlik yok mu .......Insanin en candan sevdiklerinin en kotu anlarinda bile yanlarinda olamiyorsunsenağlama birdz gurbet yurtdisiysa iste herseyin durdugu an..annecigim ameliyat oldu yogun bakimlarda yatti ama ben o zor anlarin hicbirinde orda olamadimsenağlama......Neyse annem bu zor anlarida atlatti bak canim kardesimm dualarimiz hep annemizlee........Seni cook ama cooook seviyorumm annecigimm....cokta ozledimm seni mis kokulu guzel annem beniimmmmmmmm

allahim tez zamanda ayaga kalktigini göstersin
durumun iyiye gittigine sevindim

allah yardımcısı olsun emınımkı doktorların bı bıldıgı vardırkı yogun bakımda yatırıyolar bende babamı kaybettım allah kımseye bu acıyı yasatmasın umarım annen en kısa zamanda saglıgına kavusur

çok geçmiş olsun..Rabbim acil şifalar versin..Allah başından eksik etmesin..

X