canımın cananı canım annem yogunbakımda:((((((

• Konu Sahibi didemce
geçmiş olsun canım..
Allah acil şifalar versin...

• Konu Sahibi didemce
allah acil şifalar versin cnm...
inş biran önce iyileşir...

• Konu Sahibi didemce
canım çok geçmiş olsun....allah acil şifalar versin!bel fıtığı çok zor bir ameliyat değil,yakında çıkar bu kadar üzme kendini!rabbim nasip kısmet etsin annecin evine dönsün inşallah!kocaman sarılırsın doya doya öpersin inşallah.....

• Konu Sahibi didemce
ya Allah yardımçısı olsun ben biliyorum ne cekdigini.Biz de dün annemin raporlarını aldık.Kanser dediler Rabbime bin kere sukur temiz cikti.Allah acil şifalar versin bacim.Dua edin arkadaslar

• Konu Sahibi didemce
geçmiş olsun cnmmm inş hemen iyileşirr ...

• Konu Sahibi didemce
gecmis olsun, acil sifalar dilerim,
sizin icin cok zor olmustur annenizi o halde görmek.

• Konu Sahibi didemce
canım bugun cuma bu mubarek gun hurmetıne allah hastalara acıl sıfalar versın...herkes sevdıklerıne saglıkla kavuşsun canım bol dua et...hem sen rahatlarsın hem annene şifa olur ısallah

• Konu Sahibi didemce
anneciğinee acill şifalar canımm rabbimm tüm şifa bekleyenleree şifa versinnn

• Konu Sahibi didemce
nasıl oldu annen canım ? bugün biraz daha iidir inşallah :)

• Konu Sahibi didemce
Allahın şifası ve rahmeti eksik olmasın.

• Konu Sahibi didemce
Çok geçmiş olsun canım,Allah şifa versin...senağlamasenağlama

• Konu Sahibi didemce
çok iyi kızlar sizin dualarınızda allahım duydu bizimde bugun eve geliyordu ama annem nefes alamasında zorluk yaşadıgı için bugunde oksijen verilecek..durumuna bakılıcak.. yarın taburcu edilicek inş...herkeze cok tşkler ederim iyiki varsınız kızlar birlikden güc dogarmış gercekden dogru yazılarınızı okudukca daha güzlü oldum çok saolun..

• Konu Sahibi didemce

aa çok sevindim..çok geçmiş olsun tekrar...a.s.

bak dediğimiz gibi oldu işteyerimseniben

• Konu Sahibi didemce
gözümüz aydın arkadaşım! :lepi:
bugünün iyi haberini de aldım. günde bir doz iyi haber, her hastalığı tedavi eder:enbuyukkk:

• Konu Sahibi didemce
Cok sevindim canim annenin iylesmesine allah birdaha yasatmasin cok gecmis olsun

• Konu Sahibi didemce
ALLAH annene ve hasta olan herkese acıl sıfalar versın canım......sabırlar dılıyorum ınsallah en kısa zamanda ıyılesır annan.......

• Konu Sahibi didemce
ALLAH annene ve hasta olan herkese acıl sıfalar versın canım......sabırlar dılıyorum ınsallah en kısa zamanda ıyılesır annen.......

ben gecmıs olsun derken guzel haberler almıssın canım gozun aydın darısı dıger hastaların basına...........

• Konu Sahibi didemce
geçmiş olsun canım, Allah bir daha göstermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…