Canım sıkkın ; çünkü . . .. .

başımda bir bela var arıtamadım.dava çatım kazadım şimdide kaybedeb taraf bana dava açmış tam kurtuldum ohhh diyecekken tekrar hortladı

psikolojimi bozdu bana iftira attı diye 5,000 tl tazminat davası açmış.git şimdi uğraş dava dava gez allahım diyorum ne günah işledimde bunu benim başıma sardın diyorum...

psikolojimi bozdu bana iftira attı diye 5,000 tl tazminat davası açmış.git şimdi uğraş dava dava gez allahım diyorum ne günah işledimde bunu benim başıma sardın diyorum...

çok sıkıntılıyım çooook bana ve kızıma hakaret ve tehdit etti dava açtım kazandım şimdi oda bana ben kendisini ne tehdit ettim nede hakaret ettim diye bana iftira attı yalancı şahitlik yaptırtı deyip bana 5,000tl dava açmış.

Arkadaşlar ,bir kaç gelen yorumu okumuşsunuzdur ;konunun bölüm değiştirilmesi ile ilgili . . . Herkese saygım var ;ancak bir mesaj beni üzdü / rahatsız etti . .. . Açmış olduğum eski konu başlığı linkteki gibidir ; http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=298954&page=10 ; Dert yerine çözüm bulalım mı konu başlığı altında ! Burdan mı devam edelim istersiniz ; diğerinden mi ??

içinizde bilgisi olan varsa yardımcı olabilrimi? kazanılmış ispatlanmış bri davaya kaybeden taraf dava açabilirmi?

içinizde bilgisi olan varsa yardımcı olabilrimi? kazanılmış ispatlanmış bri davaya kaybeden taraf dava açabilirmi?

bana çoook anlamsız geliyor ben ispatlamışın kazanmışım davayı nasıl bitmiş kapanmış davaya kaybeden taraf bana nasıl dava açabilir ? ozman hakimin kararını kabul etmiyor demek olmazmı

bana çoook anlamsız geliyor ben ispatlamışın kazanmışım davayı nasıl bitmiş kapanmış davaya kaybeden taraf bana nasıl dava açabilir ? ozman hakimin kararını kabul etmiyor demek olmazmı

Her açılan davada çıkan karara itiraz hakkı mevcuttur. Hatta mesela bazen şikayetçi olursun ama dava açılmaya gerek yoktur diye karar çıkar ve ona bile itiraz hakkın mevcuttur

Üzülecek birşey yok ki bu kadar sıkıldınız anlamadım sizi Sadece şahsi fikrimdi
Size de saygılar.

5 ay geçti canım

tatlım bildiğim kadarıyla ; temyize gidebilirsin ...haklı - haksız her davaya ;yeni bir dava açılabilir ;maalesef seninki bu durum olmuş anladığım kadarıyla.Ancak online avukata sor siteleri sana yardımcı olacaktır ve soruna istinaden ; 5-10 tl bir miktar yatırıyorsun ;seni yönlendirmelerini görmüş olursun en azından.birazda internetten araştırma yapalım bakalım senin için Sen ve kızın iyi olunda ; gerisi mutlaka çözülecektir

davayı ben kazandım karşıtaraf temyize gidebilir.benim kazandığım davayı kabul etmiyor halaaa ben ne hakaret ettim nede tehdit ettim diyor.oyüzden bana dava çaıyor.yoksa benim açtığım dava bitti ben ispatladım onayladım hatta davada kabul bile etti.şimdi inkar ediyor bana iftira attı diye.bu asıl bir hukuk sistemi anlamadım.davada özür diliycektim fakat cesaret edemedim dedi

peki şu an dava açtı mı (yani resmi bir belge aldınız mı elinize ) yoksa açacağım mı diyor ????

özür diliycektim ne demek ben bunu yaptım ama özür dilemeye cesaret edemedim demek .zaten ona istinaden dava sonuçlandı.bu neyin davası anlamıyorum...

yok dilekçe vermiş uzlaşmak için adliyeden çağırdılar ulaşma olmadı şimdi dava açılıyor

Sen adliyeye gitmiş miydin canım ? gittiysen ya da gitmediysen karşılıklı görüşme yaptınız mı ? Birde akrabalık dereceniz nedir ? tanıdık mı ? el mi ?

Sen adliyeye gitmiş miydin canım ? gittiysen ya da gitmediysen karşılıklı görüşme yaptınız mı ? Birde akrabalık dereceniz nedir ? tanıdık mı ? el mi ?

beni adliyeden çağırmışlar ama ben gömedim kağıt falan beni ilçe emniyet müd aradı uzlaşmak için karşı taraf uzlaşmayı kabul ediyormuş fakat 5,000 tl ted masrafı istiyor psikolojisi bozulmuş hanımın.tedit edilen hakaret edilen benim ama onun psikolojisi bozuluyor nedense :) garip ama öle .bende kabul etmedim uzlaşmayı. komşumuz bu bizim ve durumları çok kötü bankalar tarafından kocası aranıyor.heralde benden para koparmak istiyorlar ...bi avukat yokmu içimizde bana yol gösterecek ...

canım bende sormaya çalışayım bir arkadaşıma;bu arada dediğim gibi online avukat siteleri faydalı olacaktır ;hatta burada da forum açabilirsin ;mutlaka avukat olan arkadaşlar yardımcı olur diye düşünüyorum

bana da bir çözüm önerir misiniz:)

geçen gün ütü yaparken üü bezinin etrafındaki yapışkan eriyip tabana yapışmış, erimiş plastik gibi bişey. ben de farketmeden bunu en sevdiğim gömleğimin üzerine bastım

nasıl çıkar acaba bunun izi???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…