Canım sıkkın ; çünkü . . .. .

ohh süper işte ! bugünkü 2.güzel haberimiz de gelmiş oldu çok mutlu oldum ! demek ki bundan sonra ik mutsuzluğu yaşamak yok tatlım

Galiba yöneticim konuşmuşki gözlerini börtleterek baktı
İlgin için de ayrıca teşekkür ederim

ayyyyy bendee geldimm hemennn
her günn her saat canımm sıkkınnnn tam bana göre bir topikkk

ayyyyy bendee geldimm hemennn
her günn her saat canımm sıkkınnnn tam bana göre bir topikkk

hahahahahah tam yerine geldin canım benim sen anlat biz dinleriz sen anlat ben elimden geldiğince dil dökeyim sana veeeeeeeee hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hahahahahah tam yerine geldin canım benim sen anlat biz dinleriz sen anlat ben elimden geldiğince dil dökeyim sana veeeeeeeee hoşgeldiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hoşş buldummmmmmmmm canımmmmm
dahaa 19 yaşındayımm depresyondan çıkamadım bir türlüüü

hoşş buldummmmmmmmm canımmmmm
dahaa 19 yaşındayımm depresyondan çıkamadım bir türlüüü

yaşın ne önemi var mühim olan depresyon şaka bir yana ; daha 19 yaş depresyon ;aslında normal bir yaş 30 sonrası daha fena hayırdır tatlım canını sıkan ne ? ev iş okul aşk aile çevre vs vs vs bi sıralama yaparak başlayalım bakalım

okul iş
şu üniversite benim psikolojimi bozduu 3. seneye kaldımm şimdi rahat ders çalışım diye işten de çıkıyorum bakalımmm hazırlanacam tekrardan ama ne kadar normal görünsem de hiç değil insan ister istemez üzülüyor çevrene bakıyorsun hepsi gitmişş ben tekrardan hazırlanacamm offf bir de annemler sen yapamazsın okuyamazsın işine devam et demezler miii gelde bu çocugunn psikolojisi normall olsunnn

çok basit tatlım ! kulak arkası aslında annenlerin öyle demesini avantaja çevirebilirsin ! gaza gelip coşmak gibi çevrene bakıp kendini üzmenin anlamı yok canım ; kısmet değilmiş ;olmamış mantığıyla düşünmeye çalış bence ..

öylee işteee bir girdim mii depresyona çıkmam zorr oluyor sonrada
hep büyümek isterdim 19 yaşındaa olimm bir an öncee derdimm çok iyi bişeymiş gibiii olduk da ne olduuu barii burda kalim 19 böyleyse ilerisi nasıldır allah bilirrr sorunlarrr çoğalır heraldee bunlar en basiti

19 böyleyse ; üniversiteye adım attığında süreceksin sefanı demek canım benim ve ne mutlu ki sen buna kendini hazırlamak isteyecek kadar akıllısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…