Canım sıkkın ; çünkü . . .. .

beni adliyeden çağırmışlar ama ben gömedim kağıt falan beni ilçe emniyet müd aradı uzlaşmak için karşı taraf uzlaşmayı kabul ediyormuş fakat 5,000 tl ted masrafı istiyor psikolojisi bozulmuş hanımın.tedit edilen hakaret edilen benim ama onun psikolojisi bozuluyor nedense :) garip ama öle .bende kabul etmedim uzlaşmayı. komşumuz bu bizim ve durumları çok kötü bankalar tarafından kocası aranıyor.heralde benden para koparmak istiyorlar ...bi avukat yokmu içimizde bana yol gösterecek ...

merhaba,
öncelikle sormam gereken şeyler var.
siz ne davası açmıştınız? hukuk mahkemesinde tazminat davası mı, yoksa ceza mahkemesinde ceza davası mı?
emniyetten sizi uzlaşma için çağırdıklarından anladığım tarafıyla karşı taraf ceza davası açılması peşinde, doğru mudur? size bir dosya numarası vermiş olmaları lazım. bu numaradan savcılık sorgusu yaptırabilirsiniz.
sizin görülmüş ve bitmiş olan davanızda olan olaylar sizin lehinize ispatlanmışsa bu halde karşı tarafın iddia edebileceği tek husus var. o da sizin lehinize tanıklık eden kişilerin yalan yere beyanda bulundukları...
ama bu iddiasını kanıtlayabilecek durumda olduğunu sanmıyorum. mesela kendisinin de şahidi olsaydı sizin davanızda şahitlerini göstermesi gerekliydi.
bir de şunu belirtmem lazım, bir kişinin sizin aleyhinize şikayette bulunması ille de savcının dava açacağı anlamına gelmiyor. bu yüzden, sizi hangi nedenle şikayet ettiğni iyice anlayabilmeniz için savcılık numarasını bulup, bu dosyay bakmanız ve savunmanızı vermeniz lazım.
eldeki veriler ile bu kadar yardımcı olabiliyorum. daha fazla bilgi almanız durumuda daha ayrıntılı bilgi ermeye çalışırım.

canım bende sormaya çalışayım bir arkadaşıma;bu arada dediğim gibi online avukat siteleri faydalı olacaktır ;hatta burada da forum açabilirsin ;mutlaka avukat olan arkadaşlar yardımcı olur diye düşünüyorum :KK42:

ben yeni üye oldum pek kullanmasını bilmiyorum bu siteyi bana yarıdımcı olursan çok sevinirim :) ayrıcada ilgine çoook tşk ederim

ben yeni üye oldum pek kullanmasını bilmiyorum bu siteyi bana yarıdımcı olursan çok sevinirim :) ayrıcada ilgine çoook tşk ederim

Canım benim ne demek ;rica ederim :KK16: yeter ki çözüm bulalım
Sevgili ''aleyla'' senin için bir yorum yazmış bile :KK9:

merhaba,
öncelikle sormam gereken şeyler var.
siz ne davası açmıştınız? hukuk mahkemesinde tazminat davası mı, yoksa ceza mahkemesinde ceza davası mı?
emniyetten sizi uzlaşma için çağırdıklarından anladığım tarafıyla karşı taraf ceza davası açılması peşinde, doğru mudur? size bir dosya numarası vermiş olmaları lazım. bu numaradan savcılık sorgusu yaptırabilirsiniz.
sizin görülmüş ve bitmiş olan davanızda olan olaylar sizin lehinize ispatlanmışsa bu halde karşı tarafın iddia edebileceği tek husus var. o da sizin lehinize tanıklık eden kişilerin yalan yere beyanda bulundukları...
ama bu iddiasını kanıtlayabilecek durumda olduğunu sanmıyorum. mesela kendisinin de şahidi olsaydı sizin davanızda şahitlerini göstermesi gerekliydi.
bir de şunu belirtmem lazım, bir kişinin sizin aleyhinize şikayette bulunması ille de savcının dava açacağı anlamına gelmiyor. bu yüzden, sizi hangi nedenle şikayet ettiğni iyice anlayabilmeniz için savcılık numarasını bulup, bu dosyay bakmanız ve savunmanızı vermeniz lazım.
eldeki veriler ile bu kadar yardımcı olabiliyorum. daha fazla bilgi almanız durumuda daha ayrıntılı bilgi ermeye çalışırım.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::9 çok teşekkürler sevgili aleyla !

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::9 çok teşekkürler sevgili aleyla !

sevgili aleyna

ben tehdit ve hakaret davası açmıştım kızım ve kendim için biz bu davayı şubat ayında kazandık.karşı taraf şimdi bana dava açıyor.kazanmış oldugum davaya karşılık ben kendisini ne tehdit ettim nede hakaret ettim bana iftira edip psikolojimi bozdu diyor.5,000 tl'de tedavi masrafları olarak tazminat istiyor.doktordan falan rapor almış sanırım bugün emniyete gidip dosyaya iyice bakıcam akşam size dönerim.şuan bana telefonda söylenen bu.

şahidi yok çünki evime tek başına geldi evimdede ablam ve kızım vardı.zaten benim şahidimde ablam ve kızımdı.karşı tarafın abisi avukat oldugu için çok tedirdiginim.

ayrıca bu kişi görülen dava sürecinde eşimin bölge müd arayıp araya insanlar sokup davadan vazgeçmemizi istediler fakat özür dilemedikleri için biz davadan vazgeçmedik.eşimde davada bunu anlattıgında kendisi özür diliycektim fakat cesaret edemedim. dedi.bu zaten atılı suçun işlediğinin bir ispatıdır.zaten ondan sonra dava 2 celse sonra bitti ve davayı kazandım.birde tek dr raporouyla psikolojisini benim bozdugumu nasıl kanıtlar böle bir şansı varmı acaba.çoook tşk ederim ilginize

:KK5: enaaaaammm yanlış yerlerdeyim ; ben unutmuşum siteyi :KK14: :KK14:

Panik yok, taşıdım:KK34:

Canım sıkkın, çünkü sıcak, oturduğum yerde buharlaşabilirim:KK14:

Buharlaşma kısmına aminnn diyecek kk üyeleri, amin deyişinizi duyuyorum, içinizden söyleyin çünkü cımbız hala bende:KK60:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
Dün emniyete gittim vazgeçmişşşşş avukatımla görüştüm vazgeçiyorum demiş..... :) sanırım bişey çıkmıycanı söyledi avukatııııı ohhh beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

sevgili aleyna

ben tehdit ve hakaret davası açmıştım kızım ve kendim için biz bu davayı şubat ayında kazandık.karşı taraf şimdi bana dava açıyor.kazanmış oldugum davaya karşılık ben kendisini ne tehdit ettim nede hakaret ettim bana iftira edip psikolojimi bozdu diyor.5,000 tl'de tedavi masrafları olarak tazminat istiyor.doktordan falan rapor almış sanırım bugün emniyete gidip dosyaya iyice bakıcam akşam size dönerim.şuan bana telefonda söylenen bu.

şahidi yok çünki evime tek başına geldi evimdede ablam ve kızım vardı.zaten benim şahidimde ablam ve kızımdı.karşı tarafın abisi avukat oldugu için çok tedirdiginim.

Ayrıca bu kişi görülen dava sürecinde eşimin bölge müd arayıp araya insanlar sokup davadan vazgeçmemizi istediler fakat özür dilemedikleri için biz davadan vazgeçmedik.eşimde davada bunu anlattıgında kendisi özür diliycektim fakat cesaret edemedim. Dedi.bu zaten atılı suçun işlediğinin bir ispatıdır.zaten ondan sonra dava 2 celse sonra bitti ve davayı kazandım.birde tek dr raporouyla psikolojisini benim bozdugumu nasıl kanıtlar böle bir şansı varmı acaba.çoook tşk ederim ilginize

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
Dün emniyete gittim vazgeçmişşşşş avukatımla görüştüm vazgeçiyorum demiş..... :) sanırım bişey çıkmıycanı söyledi avukatııııı ohhh beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

çok sevindim. bence de bir sonuca ulaşamayacağını anlamıştır. geçmiş olsun :KK3:

Panik yok, taşıdım:KK34:

Canım sıkkın, çünkü sıcak, oturduğum yerde buharlaşabilirim:KK14:

Buharlaşma kısmına aminnn diyecek kk üyeleri, amin deyişinizi duyuyorum, içinizden söyleyin çünkü cımbız hala bende:KK60:

oy oy oy :18: cımbızlar çantaya :KK1: :KK1: mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK16::KK16::KK16:

bana da bir çözüm önerir misiniz:)

geçen gün ütü yaparken üü bezinin etrafındaki yapışkan eriyip tabana yapışmış, erimiş plastik gibi bişey. ben de farketmeden bunu en sevdiğim gömleğimin üzerine bastım :KK43:

nasıl çıkar acaba bunun izi???

:KK50: ya zaten hepte en sevilen şeylerin başına her terslik gelir :KK14: bu nedenle bu tip olaylar için ilkyardım bilgim az biraz iidir ama :KK30: resim atabilsen keşke canım

Bende şöyle düşündüm,
x bey benden bu kadar şikayetçi olduğunuzu daha önce hiç belirtmediniz. 3 ay önce herşey güzeldi, 3 ay da ne gibi hatalarım oldu bilmek istiyorum.
x hanım benimle konuştuğunda çok üzüldüm. Böyle düşündüğünüzü bilmiyordum, birde artık bizimle konuşmakdan yana değilmişiniz ik yı aracı yapıcakmışınız. Bu zamana kadar hep sizi yakın gördük sizinle herşeyimizi konuştuk. Yeni gelen birisine birden alışamayız bizim önceliğimiz sizsiniz diycem

Merak ettim canım yeni bir sıkıntı daha yaşamadın umarım:KK3:

Merak ettim canım yeni bir sıkıntı daha yaşamadın umarım:KK3:

Gelişme var tabi :KK1::KK1:
Bugün sabah bana yakın olan yöneticimi boş yakaladım. Hemen konuşalım moduna girdim. Tamam dedi
Dedimki benimle x hanım böyle bir konuşma yaptı.
O da bana ben o gün geç gelmiştim diğerleri ile konuşmuş olabilir benim haberim yoktu dedi.
Sen burdaki benim için en kıymetli önemli elemanlarımdan birisin dedi.
Biz bu noktaya seninle geldik dedi, 8-9 kişiden 60 kişiye çıktık dedi.
Benim senden bi şikayetim olsa zaten gelip seninle konuşuyorum dedi.
İstediğin gibi geçirirsin tatilini bize ne dedi. İster evde ister yurtdışında ister antalyada nerde olursan ol o senin bileceğin bişey dedi.
Sen bu kadar ailevi sorun yaşarken bize işine yansıtmıyorsun takdir ediyorum, işinide mükemmele en yakın şekilde yapıyosun dedi.
Ben ona gerekli uyarıları yapıcam dedi, gerekli değişikliğe gidilir şuan deneme süresinde dedi.
Ben dedimki siz artık bizlerle konuşmak stemiyormuşunuz arada onun olmasını istiyormuşunuz dedim böylemi söyledi dedi evet dedim güldü
O iş görüşmesine geldiğinde beni şikayet etmişiniz ona dedim. Yok öyle bişey işe başlamamış birine senin gibi omurga olan birini nasıl şikayet edelim dedi.
Konu bende sen çizginden çıkmadıkça istediğin kadar burda çalışabilirsin dedi.
Bana burda ne kadar daha çalışıcağımı sordu dedim. Sinirlendi, ağladım zaten gitti selpak getirdi yüzümü gözümü sildi.
Sen bana her zaman gel konuş, ben sizlerden uzak değilim. Sizden birisiyim dedi.
Dahası varda hep uzun uzun konular
Şimdi merak ettiğim o uyarı alınca bana tepkisi ne olucak:KK53:
Ben ve şirketin bi çoğu ondan hoşlanmıyoruz çok yapmacık ve kaba davranıyor. İnsanlara emirler yağdırıyor dedim.
Biz bile burda her işi rica ile yaparken size kimse emredemez dedi:KK19:

Gelişme var tabi :KK1::KK1:
Bugün sabah bana yakın olan yöneticimi boş yakaladım. Hemen konuşalım moduna girdim. Tamam dedi
Dedimki benimle x hanım böyle bir konuşma yaptı.
O da bana ben o gün geç gelmiştim diğerleri ile konuşmuş olabilir benim haberim yoktu dedi.
Sen burdaki benim için en kıymetli önemli elemanlarımdan birisin dedi.
Biz bu noktaya seninle geldik dedi, 8-9 kişiden 60 kişiye çıktık dedi.
Benim senden bi şikayetim olsa zaten gelip seninle konuşuyorum dedi.
İstediğin gibi geçirirsin tatilini bize ne dedi. İster evde ister yurtdışında ister antalyada nerde olursan ol o senin bileceğin bişey dedi.
Sen bu kadar ailevi sorun yaşarken bize işine yansıtmıyorsun takdir ediyorum, işinide mükemmele en yakın şekilde yapıyosun dedi.
Ben ona gerekli uyarıları yapıcam dedi, gerekli değişikliğe gidilir şuan deneme süresinde dedi.
Ben dedimki siz artık bizlerle konuşmak stemiyormuşunuz arada onun olmasını istiyormuşunuz dedim böylemi söyledi dedi evet dedim güldü
O iş görüşmesine geldiğinde beni şikayet etmişiniz ona dedim. Yok öyle bişey işe başlamamış birine senin gibi omurga olan birini nasıl şikayet edelim dedi.
Konu bende sen çizginden çıkmadıkça istediğin kadar burda çalışabilirsin dedi.
Bana burda ne kadar daha çalışıcağımı sordu dedim. Sinirlendi, ağladım zaten gitti selpak getirdi yüzümü gözümü sildi.
Sen bana her zaman gel konuş, ben sizlerden uzak değilim. Sizden birisiyim dedi.
Dahası varda hep uzun uzun konular
Şimdi merak ettiğim o uyarı alınca bana tepkisi ne olucak:KK53:
Ben ve şirketin bi çoğu ondan hoşlanmıyoruz çok yapmacık ve kaba davranıyor. İnsanlara emirler yağdırıyor dedim.
Biz bile burda her işi rica ile yaparken size kimse emredemez dedi:KK19:

:KK9::KK9: ohh süper işte ! bugünkü 2.güzel haberimiz de gelmiş oldu :KK16::KK16: çok mutlu oldum ! demek ki bundan sonra ik mutsuzluğu yaşamak yok tatlım :KK45:

X