Canım sıkın

LibaSeN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
39
0
45
arkadaslar benım canım cok sıkın ndn dersenız eşimle ndn dır bılmıyorum ne ayrı olabılıyoruz ne de bı arada uzak kalsak özlıyoruz bır arada kavga edıyoruz napcamı bılmıyorum bana akıl verın :bbo:

tartisma her ailede olur ama ufak tefek ben annemle babamin 23 yilliktir hic büyük bir tartisma yaptikalrini görmedim belkide ciftlerin karsilikli anlayisindan kaynaklidir..belkide siz biraz daha ilimli olursaniz esinizde sizin yaptiklarinizi görür ve oda ayni sekilde davranir

Durup dururken mi oluyor bunlar?

Neden kavga edersiniz mesela?

Eşim çalışıyor haliyle yorgun geliyor, yemeğimizi yeriz, çayını getiririm, biraz sohbet ederiz kızımla oynar, film izleriz yani normal evli çiftlerin yaşantısı gibiyiz...

Çok büyük kavgalarımız olmaz zıtlaştığımız ama ortak noktayı bulduğumuz konular vardır mutlaka...

Mesela sizin evliliğinizde yukarıda saydıklarımdan hangisi yok hangisi var ki böyle ikilemdesiniz ona göre yardımcı olalım...

Bencede tartisma sebebleriniz önemli:nazar:

Tartisma olacak buda evliligin bir parcasidir olmazsa bir annormalik vardir, fakat bu sürekli incik boncuk yüzünden oluyorsa ikinizde oturun ve konusun, bu zamanla cok yipratir sizi:kahve:

Kaç senelik evlisiniz canım yeni evli iseniz normel evliliğin 1. yılı bu gibi durumlarla geçiyor geneld..

Canım detay vermemişsinki neye yorum yapalım.. ama sıkıntılı olduğunu anladığım için yazmak gereği hissettim.. Biz hiç kavga etmezdik, psikolog bunun da iyi bişey olmadığını söyledi.. o yüzden kavgalarının keyfini çıkar diyim ne diyim :)

arkadaslar benım canım cok sıkın ndn dersenız eşimle ndn dır bılmıyorum ne ayrı olabılıyoruz ne de bı arada uzak kalsak özlıyoruz bır arada kavga edıyoruz napcamı bılmıyorum bana akıl verın :bbo:

ne için kavga ettiğinizi yazmamışsın ki...CADIARZU
yeni evliysenizde bu normaldir...zaman geçtikçe birbirinizi tanıyıp,ona göre hareket edersiniz...
sevgiler...:kahve:

X