Canım oğlum

Çok iç acicisiniz..cik teşekkürler insallah dediginiz gibi olur bu yıla kadar çok sorun ediyordum içten içe ama bu yıl bende pek kafama takmamaya çalışıyorum inanın onu asla küçük düşürecek veya yaptığını yüzüne vuracak bi hareket yapmadım şimdiye dek hep gizlice çözümler aradım kucuk çocuklarımı bile her zaman tembihledim onlarda abilerinin bu durumuna çok uzulduler ve çocuklarım gerçekten o kadar olgun ve akillilar ki ancak görünce inanırsanız insallah dediğiniz gibi geçer bu kez sorunlarımız ergenligi aşkları vs.olur
İnşallah geçecektir, hiç canınızı sıkmayın.
Şahsen benim erkek kardeşimin uykusu o kadar ağırdı ki ömür boyu altını ıslatır sanıyordum ama çok şükür geçti. Bir de çok üşengeçti zekiydi ama tembellikten uykusundan olmasın diye sabah okula gitmezdi.
Sizin çocuk okulda nasıl bu arada? Sabahları kaldırınca kalkıyor mu hemen?
Siz zaten destek oluyorsunuz, o da bir süre sonra bu durumu atlatacaktır eminim.
Benim annem de kardeşime hiç bağırmazdı mesela her gün yatak ıslanırdı naylon muşamba sererdi yatak üstüne çarşafı üzerine koyardı mecbur, yatak da pamuktu o zamanlar çok uğraştı yatak, yorganla. Şimdiki aklım olsa ben de araştırırdım çözüm yolu arardım o vakitler ama şimdi internet yaygınlaştı tabi bir çok fikri buralardan öğreniyoruz.

İnşallah geçecektir, hiç canınızı sıkmayın.
Şahsen benim erkek kardeşimin uykusu o kadar ağırdı ki ömür boyu altını ıslatır sanıyordum ama çok şükür geçti. Bir de çok üşengeçti zekiydi ama tembellikten uykusundan olmasın diye sabah okula gitmezdi.
Sizin çocuk okulda nasıl bu arada? Sabahları kaldırınca kalkıyor mu hemen?
Siz zaten destek oluyorsunuz, o da bir süre sonra bu durumu atlatacaktır eminim.
Benim annem de kardeşime hiç bağırmazdı mesela her gün yatak ıslanırdı naylon muşamba sererdi yatak üstüne çarşafı üzerine koyardı mecbur, yatak da pamuktu o zamanlar çok uğraştı yatak, yorganla. Şimdiki aklım olsa ben de araştırırdım çözüm yolu arardım o vakitler ama şimdi internet yaygınlaştı tabi bir çok fikri buralardan öğreniyoruz.
Aynen şimdi en azından en yakınımıza bile anlatamadığımız dedelerimizibu tür sayfalarda anlatıp hem çare araya biliyoruz hemde dertlesebiliyoruz bu sayede biraz daha fetahlayabiliyoruz ben şu geçirmez alez çarşaf kullanıyorum karyolasinin üzerinde ama yinede bazen kayıyor ve islaniyor yıkamak zorunda kalıyorum ama yatasini dışarı çıkarmak yerine balkona bırakıyorum kimse görmeden kurusun diye bu arada dışarı dedim ya evim alt kat ve geniş bahcem var ama aile apartmanı bu yüzden dışarı birakmiyorum kuzenleri görüp dalga geçerler diye

Aynen şimdi en azından en yakınımıza bile anlatamadığımız dedelerimizibu tür sayfalarda anlatıp hem çare araya biliyoruz hemde dertlesebiliyoruz bu sayede biraz daha fetahlayabiliyoruz ben şu geçirmez alez çarşaf kullanıyorum karyolasinin üzerinde ama yinede bazen kayıyor ve islaniyor yıkamak zorunda kalıyorum ama yatasini dışarı çıkarmak yerine balkona bırakıyorum kimse görmeden kurusun diye bu arada dışarı dedim ya evim alt kat ve geniş bahcem var ama aile apartmanı bu yüzden dışarı birakmiyorum kuzenleri görüp dalga geçerler diye
Dertlerimizi yazmıştım dedelerimizi olmuş :)kusura bakmayin

Dertlerimizi yazmıştım dedelerimizi olmuş :)kusura bakmayin
:) anladım.
İnşallah tez vakitte kurtulursunuz bu dertten.
Allah yardımcınız olsun.

benim oglumda aynıydı horoz gagazını közleyip yogurtla yedirdim düşün, ama yatmadan önce birkez gece 12de ben yatmadan gece uyanınca onuda kaldırdım hallettik

bu konuyu takipteyim... çünkü 10 yasında kuzenim var... o da altına yapıyor geceleri... hatta son zamanlarda gündüzleri altına kakasını da kacırmaya başlamış... kaç kere doktora götürün dedik yok dinlemediler babası çocuğa kızıyor, sanki kızınca düzelebilirmiş gibi... yalnız kuzenim 2 sene önce kasıktan fıtık ameliyatı oldu.. şimdi sizin oğlunuzda ameliyatlıymıs acaba ondan olabilirmi diye düşündüm bende..

Çevremde 3 kişi vardı, kucukluklerinden beri şahit oldum.
3 u de üniv yaşına gelince normale döndü, ikisi evlendi bile.
Bunun bir rahatsızlık olduğunu kendisinin suçu olmadığı zamanla geçeceğini ama bunun bir kaç sene daha sürebileceğini anlatın.

Ameliyattan çıkınca bizi ağlarken gördü kendine gelince gözyaşlarını aktığını gördüm ağlıyordu ve bizim görmemizi istemiyordu alti yaşındaki çocuk ona agrinmi var oğlum diye sordum yok dedi dudakları titreyerek sizin için ağlıyorum benim yüzümden mahvoldunuz dedi hiç unutamıyorum arkadaşlar bu sözünü. .
Kuzum benim

bu konuyu takipteyim... çünkü 10 yasında kuzenim var... o da altına yapıyor geceleri... hatta son zamanlarda gündüzleri altına kakasını da kacırmaya başlamış... kaç kere doktora götürün dedik yok dinlemediler babası çocuğa kızıyor, sanki kızınca düzelebilirmiş gibi... yalnız kuzenim 2 sene önce kasıktan fıtık ameliyatı oldu.. şimdi sizin oğlunuzda ameliyatlıymıs acaba ondan olabilirmi diye düşündüm bende..
Bilmiyorum bi ilgisi olabilir mi benim oğlum 2yasindan beri gündüzleri asla altına kaçırmadı ben o yaşta bile sasiyordum kupkuru olmasına ve cisini soyleyebilmesine..sadece geceleri kaçırıyor ameliyatı da belinde büyük bi kitleydi yani tümör bizim en büyük korkumuz kanser olabilirdi diye doktor da suphelenmisti fakat çok şükür sadece kemik üzerinde kalmıştı kemiğe ve diğer organlara sicramamisti..benim ki aslında saçmalık da olabilir yani bi anne olarak bi neden arıyor olabilirim belkide gayet normal birşeydir ben abartiyorumdur oğlum icin

X