Canım oğlum

Burun eti diyen üyeye kulak verin bence. Benim iki kuzenimde de aynı sorun vardı ve geniz eti ameliyatı odular. Tesadüf olamaz bence. Bunu bir araştırın derim.
Vardı daha önce geniş eti biz ameliyat ve doktordan o kadar yorulmustukki oğlumun tekrar o günleri yaşamasını istemedik biraz büyüsün dedik on yaşında götürdük burun boğaz doktoruna erimiş kendiliğinden dedi zaten eskisi gibi horlamiyor

Türkcesini bilmiyorum ama tercüme edince "alarmli kilot " oluyor.Ben oglumu bu kilotla alistirdim ve tavsiye ettigim herkes sorunu cözdü hatta bi kac ay önce arkadasim 9 yasindaki oglunu bezledigini duyunca sok gecirmistim onada söyledim kullandi ve 1 hafta sonra sorun cözülmüstü.

Iste böyle inanın psikolojim bozuldu doktorlar sorun yok genetik diyor ne yapacağımı bilmiyorum kendimi için değil tek isteğim oğlumun bu sorundan kurtulması hatta guleceksiniz belki kurban bile adadim

Eczanelerde varmı ??bende internette gördüm ama inandırıcı gelmedi o yüzden onemsemedim eğer siz kullanıp memnun kaldiysaniz bende mutlaka denerim

bendede vardi denemedigim.ilac gitmedigim dr kalmadi en sonunda astım hastaligim icin bir dr antibiyotik verdi 2 gecede butun hayatim degisti muhtemelen iltihap var birde apandist uzerindeydi sanirim bir damar sarkik olursada gece kacirma olurmus

Eczanelerde varmı ??bende internette gördüm ama inandırıcı gelmedi o yüzden onemsemedim eğer siz kullanıp memnun kaldiysaniz bende mutlaka denerim
Denenekten bisey kaybetmessiniz ben ve dedigim gibi bircok arkadasim kesin cözüm aldi 1 hafta kadar bir sürede hadi 2 hafta olsun, türkiyede yasamiyorum o yüzden nerde bulabilirsiniz bi fikrim yok bizim burda 5 yasindan sonra sigorta ödüyor

Bu arada ben oğlum üzülmesin diye ona asla bez baglamadim

Yarın mutlaka nöbetçi eczaneye bakicam teşekkürler ilginiz icin❤

Bu arada ben oğlum üzülmesin diye ona asla bez baglamadim
Iyi yapmissiniz benim oglumda 5 yasino gecmisti ben bagliyordum ama utandigini gördükce üzülüyordum sonra böyle birsey oldugunu duyup kullandim ve cok sükür kurtulduk ,sizin oglanin yasi ilerlemis ama dedigim gibi 9 yasindaki cocukda bu yönte le cäzdü sorunu bence sizde deneyin

bendede vardi denemedigim.ilac gitmedigim dr kalmadi en sonunda astım hastaligim icin bir dr antibiyotik verdi 2 gecede butun hayatim degisti muhtemelen iltihap var birde apandist uzerindeydi sanirim bir damar sarkik olursada gece kacirma olurmus
Ben bu yüzden acaba ameliyat ıyla ilgili olabilir mi diyorum mademki sorun üroloji değil acaba küçük yaşta bel ameliyatindan

oğlunuzu mutlaka bir spora yazdırın, sosyal ortamı gelişsin.. bir de bana kalırsa psikolog desteği alın, mutlaka sizinle paylaşmadığı bir sorunu olabilir.. inşallah bir an önce çaresini bulursunuz..

Ben bu yüzden acaba ameliyat ıyla ilgili olabilir mi diyorum mademki sorun üroloji değil acaba küçük yaşta bel ameliyatindan
okadar bilemem ama bu sorunun cozumunu hala bulamamislarmi ya ben birde geceleri ruyamda tuvalette oldugumu gorurdum hep

Olabilir mi yani küçüktü bel kemiklerinden hassasti zarar mi gördü hani halk arasında erkek çocukların bebekken belinin zarar görmesinden bahsedilir ya...tümörü de bel kemiğinin uzerindeydi

Olabilir mi yani küçüktü bel kemiklerinden hassasti zarar mi gördü hani halk arasında erkek çocukların bebekken belinin zarar görmesinden bahsedilir ya...tümörü de bel kemiğinin uzerindeydi
yani bir kuzenim beyin tumorunden ameliyat olduktan sonra altina kacirmaya basladi halada oyle belkide kullandiklari ilaclar tedavilerden kaynaklidir

yani söylediğimi yanlış anlamayın inancınızıda bilmiyorum affedin lütfen. netten araştırın bu gibi sorunları olan çocuklar için bir kaç esma var uygulamalı çocuğamı okunuo üzerine mi yazılıo emin değilim birde bunu deneyin isterseniz sonuç alanları duymuştum.

Kisaca sürecide yazaym,
1 2 gece alarm caldiginda kendi odasinda olmasina ragmen duynadi biz gittik kldirdik ,sonra kendi duyup kalkti daha sonrada alarm calmadan kalkip tuvaletine gitti en sonunda gece tuvalet ihtiyaci kalmadi artik cok sükür.
Umarim sizdede böyle sorunsuz ve kolsy vede cabuk hallolur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…