Canim cok cok yaniyor..

Sakın tekrar barışma. İnsanı seviyorum der kahrını çekersin. Çekmişsin de bunu anlarım. Ama aldatmak çok farklı bu kabul edilir bir şey değil. Seni hayatında destek olarak kullanmış. 6 yıl bunu yapan insan bu saatten sonra değişmez. Seni gerçek hayatına dahil etmeyen insan seni sevmiyordur. Aptallık etme.

Ben eşimle 27 yaşında çıkmaya başladım. Her gün şükrediyorum daha öncekilerle olmamış diye. Karşına kimler çıkar inanamazsın. Ona asla güvenemezsin bundan sonra...

Yalnız ilk defa kusura bakmayın ama şerefli şerefsiz gördüm. Çocuk olanları söylemiş. Ve değişir mi değişmez..o yüzden yoluna bak, hayatına odaklan.

İnanamıyorum resmen benim sevgilimi anlattın gibi aynı aldatma yalan hepsi mi böyle olur neler hissettiğini çok iyi anlıyorum bende bitirdim ilişki mi acı çekiyorum ama unutmak zorunda olduğumu biliyorum

Ya şimdi konudan bağımsız bir şey söylemek istiyorum

Mesela pazara gittik domates alıcaz

Pazarın girişindeki ilk tezgahtakini alıp mı çıkarsınız yoksa bi tur atıp ortama fiyatlara domatesin kalitesine falan bakıp bir karşılaştırma yapmak mı istersiniz

18 yaşında tanışıp 6 sene sevgililik nedir ya
Bi de allah korusun evlenecekmişsin

Git bi para kazan az ortamlara ak gez toz iki 3 sevgilin ( aynı anda değil vurmayın) ne bileyim bi kaç başarısız ilişkin olsun ya bi acı çek bi tecrübe kazan

Ne demek ilk sevgiliyle evlenmek falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…