Canim cok cok yaniyor..

Nurca02

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2019
1
0
29
Guzel kadinlar,

Sizinle bir derdimi paylsmak istiyorum. Canim cok yaniyor ve cok stressli bir dönemden geciyorum.

6 yillik bir iliskim vardi ve 6 ay once bitti. Sizi bitme nededini sonra yazicam. 18 yasindaydim iliskiye basladigimizda ve 6 yil surdu. Bu yaz nisanlanicaktik. 2. Yilimizda aileler tanisti ve birbirimize gidip geliyorduk. Bukadar uzun surme nedeni yaslarimizdan dolayi ve benim universiteyi bitirmemi beklememiz. Babam evlilikten once universiteyi bitirmemi istedi. 5 yillik universiteyi bitirmis bulunuyorum. Bizim cok farkli hayatlarimiz vardi. Bu anlatacaklarimi size daha netlesmek icin yazacagim. Cok sukur bizim durumumuz iyiydi onlara bakarak ama ben bunu hicbirzaman problem yapmadim. Ne ailem nede ben bunlari problem yapabilecek insanlariz. Onlarin durumu cok iyi degildi ama bunu ben asla problem yapmadim. Ve hersey aslinda ben baska bir il’e okumaya gittigimde basladi. Birbirimize cok uzaktik ve normal bir iliskilerdeki gibi gorusemiyorduk. Ben cok sevdim, haddinden fazla sevdim cunki ilk sevgilimdi.. Duygular oyle hemen yok olan seyler degil ama hala seviyorum diyebilirim, ama ona cok kizgin ve kirginim. Yillar icerisinde cok yanlislarini yakaladim ama cogu zaman gormezden geldim neden diye soracaksaniz cok emek vermistim ve dedigim gibi cok seviyordum. Maddi manevi cok yardimim dokandi ona, bu ustlenmek icin demiyorum ama her dustugunde el uzatan bendim. Beni cok arkadas grubuna almazdi herzaman ikimiz takilirdik. Cogu arkadaslarini tanimiyordum. Cok alkol icerdi cok israr ettim azaltmasi icin ama birturlu olmadi nerdeyse hergun disarda olurdu gezerdi, ve herseyime karisirdi. Simdi dicekseniz nasil cektin nasil kabul ettin bunu diye. Bunlari ozamanlar anliyamiyordum ama zamanla piskolojik siddet ile okadwr icime islemistiki bir baktim onun her dedigini yapar olmusum. O hic baska illerde bulusmak ostemezdi hatta bulusmak bile istemezdi. Ben cogunlukla israr ederdim, herseyi ben ayarlardim kalacagimiz otelden beri.. durumlari iyi degil demistim ama calisiyordu, dedigim gibi alkola ve cafelere cok para harciyordu. Yillar icinde bana cok hakaret ettigi oldu, kiyafetimden beri karisiyordu, herseyime karisiyordu. Ben hic evden cikmiyordum cogunlukla dersim oluyordu ve ciksam bile surekli beni arayip kontrol ediyordu. Asiri derecede kiskancti cunki. Benim hayatim belliydi okuldan eve, evden okula. Ama onun hayatinda hep bir gizlilik vardi ve sonra tekrar biseyler yakalamaya basladim telefonunda Tinder kullandigini yakaladim, sonra baska bir hesabini yakaladim bir ton kizla, ve sonra aslinda benden yillardir sakladigi gercegi yakaladim. Bana surekli ben bizim cocuklarla iciyorum dediginde aslinda kizlarla bahcelerde iciyormus.. cok kirildigim konu su aslinda surekli arkamdan gizli isler cevirmis. Bir erkegin kiz arkadaslari olabilir ama hicbirini ben tanimiyorum bir kadinla alkol icmesi ve bunu bir bahcede yapmasi bana cok garip geliyor cunki herkese acik bir alan degil. Ve bir bahcede kizlarla alkol almak bana gore hic uygun bir durum degil, neden acik alanda icmiyorsunuz madem iciceksin? Neden bana kizlarla oldugunu soylemiyorsun? Ben kiskanc biri degilim herseyi anlayisla karsilarim, ve neden ben o kizlardan hicbirini tanimiyorum? Ve ben bunu onun kizla oldugu fotografta ogrendim ellerinde alkol sisedi ile. Alkol ictigi zaman insan kendinde olmuyor ve gerisini dusunmek istemiyorum. Yillaridr benden gercek hayatini gizlemis. Ben onun yanina gittigimde sadece birac gun benimle olurdu ne bir arkadasini taniyorum ne bir ortamini.. bunlari ogrendigim an ayrildim ve suan 6 aydir ayriyiz. Ayrildiktan sonra 20 gun beni aramadi o sure icinde yine eglenmeye devam etti ben cok acilar cektim ve hala cekiyorum cunki ona cok guvenmistim resmen bir cökus yasadim cunki biz evlilik dusunuyorduk. Bu ayrilik surecinde 3 kez geri dönmek istedi ve ben kanul etmedim cunki beni aldatti. Aldatmak bir insani hayal kirikligina ugratmaktir ama o bunu aldatma olarak gormuyor. Bana durust olabilirdi ama olmadi surekli birseyini yakaladim surekli bir yalanini. Sidi tekrar dönmek istiyor, bana sözler ve yeminler veriyor herseyin degisicegine ve duzelicegine ama ben inanmiyorum artik. Okadar uzuluyorumki neyapabilirim canim cok Yaniyor, bana itiraf etti seninle birlikteyken iki hayatim vardi bir sen yanima geldiginde digeri sen gittiginde dedi. Sen geldiginde rehberim 50 kisi oluyordu dedi sen gittiginde 250 oluyordu dedi. Seni hicbirzaman gercek hayatima sokmadim cok kiz arkadadim var ama sen hicbirini tanimiyorsun dedi. Ya bir insan neden bunu yapar neden, simdi sozler veriyor seni gercek hayatima sokacagim diye. Beni yillarca kandirmis.. canim oyle yaniyorki bir cökus icerisindeyim..

Kurtulduğunuza şükredin.
Her yerden engelleyin.
Rahatsız etmeye devam ederse şikayetçi olacağınızı söyleyin.

Kabul edersen daha çok üzülürsün sakın yapma

Mantığımı kullanabilirim dersen sakın dönme 6 ay geçmiş az çok alışmışsındır onunla konuşmamaya barışırsan ve yine ayrılırsan hem tekrardan çok üzülürsün ve yine ona kandım diye kendini suçlarsın çünkü insan sadakatli birine dönüşmüyor sonradan inanmayın. ne güzel okumuşsun hayatına bak karşına sevebiliceğin çok daha düzgün insanlar çıkıcaktır.

Sakın kabul etme kendi değerinin farkına var dünyada adam mı yok senin kıymetini bileceksin mutlu edecek bile bile başını ocağını yakma üniversite mezunu kızsın adam açıkça söylemiş huylu huyundan vazgeçmez hiç üzülme silkelen kendine gel bir arkadaşım vardı uzun Bi ilişkisini bitirdi nişanlı idi adam aldattı kız ayrıldı bohçaları toplarken şükür dedi evli olsam çocuklarımın eşyasını topluyor olacaktım bohça nedir dedi bir yıl sonra çok düzgün Bi insan ile tanıştı evlendi şimdi çok mutlu tek seçenek o değil ellerde kimler var

Genelde kıskanç erkeklerin kıskançlığının sebebi kendi yediği haltlar oluyor. Kişi kendinden bilir işi derler ya. Kendi yediği haltları acaba karşı taraf da yer mi diye akılları çıkıyor. Kurtuşmuşsunuz, geçmiş olsun. Uzak mesafe ilişkisi bende yürüttüm. Şu an evliyiz çok şükür. Bir ilişki uzak mesafede yaşanıyorsa tabi ki zorlu olur ama bitmek zorunda değil. İlişkinizi bitiren mesafe değil karşı tarafın şeref yoksunluğu olmuş maalesef.

Bile bile lades. Geçmişine bakılırsa beyefendi seni haketmedi,. Cokta istekli davranmamiș, birseylerden vazgeçseydi belki böyle olmazdı

Kesinlikle geri dönme 1 kere yapan bi daha yapar aynılarını 6 ayı geçmissin alışacaksın zamanla ama onun serefsizliklerini hic unutmayacaksın bu da sana tecrube olsun.

Bence o gerçek hayatım dediği şeye hiç girmeyin, bulaşmayın. Bu adamdan kendinizi kurtardığınız için şükredin. Arkanıza bakmadan devam edin yolunuza.

6 ay uzun bir süre kendini üzme konuşma sözlerine inanma
İnsanlar değismez kolay kolay
Sen unutmaya çalışmışsin bu yolda ilerle

Seninle iletişime geçmesini engellemeni tavsiye ederim, senin geri dönmeyi kabul etmeyisinin kesin olduğunu idrak ettiği an tehdit ve hakaretlere başlayacak çünkü bilgin olsun. Lütfen artık kendine değer ver ve bu adamı hayatından tamamiyle çıkar.

Daha hayatınızın başındasınız ,
Kimseye muhtaç değilsiniz ,sıfırlayın kendinizi numaranızı değiştirin,
O adam değişmez,
onu iyi tanımayan sesi çıkmayan biriyle evlenir çike çektirir

Oha tüy dikmiş

Kabul edersen en fazla 4 ay sadece sen olacaksin hayatinda sonra eskiye donecek. Tecrubeyle sabit. Kimse degismiyor. Donersen sadece degismis gibi yapacak ama degismedigini gordugunde neden dondum diyeckendine kizacaksin.
Merak etme o gonul daha kimleri sever. Gecmis yillarina uzulme, geriye kalan yillarini kurtardin diye sevin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…