Canı Sıkılan Gelsin :)

Oğlunun resmi mi gerçekten mi maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
O kadar kanım kaynadı ki anlatamam yanımda olsa ısırırdım herhalde ama yok kıyamammm

Ayy zaten ısırılacak bıseyı yokkı kurufasulye gıbı buyudu sımdı bu daha kucukkendı sımdı saclarını görsen yolasın gelır emınım :KK70:

kurtluelma
oğluşun çok tatlı kıvır kıvır kuzum benim Rabbim annesine babasına sevdiklerine bağışlasın saglıklı adım lar dilerim canım:emir_bebek::nazar::emir_bebek:

Oğlunun resmi mi gerçekten mi maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
O kadar kanım kaynadı ki anlatamam yanımda olsa ısırırdım herhalde ama yok kıyamammm

kurtluelma
oğluşun çok tatlı kıvır kıvır kuzum benim Rabbim annesine babasına sevdiklerine bağışlasın saglıklı adım lar dilerim canım:emir_bebek::nazar::emir_bebek:

Ah ah ne adımı artık tepemde top oynayacak fırsat bulsa 5 yasına geldi

Allah bagışlasın uzun ömurler versin inşallah.benımkıde bu resımde 2.5 yasındaydı şimdi bakınca şaka gıbı gelıyor ne cabuk buyumuş

rabbim heryasında sağlı iyilk versin oğluşum uyuyor suan senin koca bebek ne yapıyor uyuyormu:nazar:

Dayak sıkıntısı var sankı =) oda bızde mevcut degıl uretıme gecmedık hala :KK1: doktorada gıttık bı sorunu yok ama uyumayı sevmıyor bana cektı sanırsam

sende mi yatmıyorsun yoksa sürekli oğlumla 11 oldumu yatarız arada kulübe girdiğimde mesaj yazınca uyumyorum gözlerim ağrıyor:KK20:

bende pek sevmem uykuyu esımde öyle buyuk oglumda oyle aılece genetık sanırım bızde bu :KK43:

anladım neyse allahtan sağlık sorunundan dolayı degil buda sizin tercihiniz ben melisanın sakızını çiğniyorum rahatlatıyor gercekten

X