Canı Sıkılan Gelsin :)

OLsun hadi üzülme
Ne yaprsın şikesiz olmuyo işte fenevde:KK53:

Bir FenerBahçe'li olarak Tebrikler Cimbom dedim. Cincon demedim bugün.Ayrıca şike iddiası gerçek olsaydı ya sa sadece fenerde olsaydı sizinle aramızda sadece 1 fark kala play off a çıkmaz çoktan şampiyon olurduk. Ayrıca yenilmedik, yenemediniz biz gol atamadığımız için şampiyon oldunuz. Bu sizi ezik cincon yapmıyor mu şimdi? İnsan gibi konuş forumda saygılı ol insanların tuttuğu takıma. Onun dışında şampiyon oldunuz burada istedğin gibi eğlenmeyi hakediyorsun ama "saygı" çerçevesinde. Bunun dışında hareket edersen öğretiriz nasıl davranman gerektiğini az terbiye etmedik ne de olsa aslanı!!!!

ben yatıyorum kızlar saat 3 iyi geeler bayanlar:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::126::126::102::98:

Benim eşim gece çalışmıyor haftada 4gün eve gelmiyor
Şanslısın dıyesım geldı sana bırden içimden =) bende esıme dıyorum ara sıra gelme kafamı dınleyeyım dıye hep gelıyor
Hoşgeldin. ............

Hoşbuldum nasılsınız?
$DSCF0401.jpg

Şanslısın dıyesım geldı sana bırden içimden =) bende esıme dıyorum ara sıra gelme kafamı dınleyeyım dıye hep gelıyor

Hoşbuldum nasılsınız?
Eki Görüntüle 414545

Şansmı canım nereye gittiğini bilsem bı arıyoruz bilet kestim şehir dışına gidiyorum acil işim çıktı diyor aramasak haberimiz olmaz 3 veya 4gün kalıyor bu arada telefonu gelene kadar kapalı yok jarş bitmiş Dünde duydum kırada evimiz vardı onu boşalıyormuş 2el eşya döşetecekmiş

Şansmı canım nereye gittiğini bilsem bı arıyoruz bilet kestim şehir dışına gidiyorum acil işim çıktı diyor aramasak haberimiz olmaz 3 veya 4gün kalıyor bu arada telefonu gelene kadar kapalı yok jarş bitmiş Dünde duydum kırada evimiz vardı onu boşalıyormuş 2el eşya döşetecekmiş

Oha ya yok ben o manada dememıstım iş için gelemıyor sanmıştım ben kıllanırım bugıbı durumlardan

X