Canı Sıkılan Gelsin :)

hoşgeldin canım..........................
hosbulduk canımmm $41107v18bv.gif

ben ilk toplantıya çağırıyorlar gidiyorum orda diyorum benim oğlum çalışkan terbiyeli özel yetiştirmişim kimse oğluma karışamaz karışanın karşısına çıkarım oğretmen evet diyor sonra diyorum bişey olursa arayın geleyim bir kere bi çocuk oğlumu itmişti gittim okulu ayağa kaldırdım dedim buraya güvenip oğlumu yollayamayacammı hemen sınıfını deyiştirdi veliler dedi 5 yıldır bu çocukla baş edemedik sen bi çocuğunu itti sınıfı deyiştirdi dedim ben böyleyim her okula gittimmi öğretmenler hep der sez çok özel yetiştirmişsiniz

biz bursluyuz yavrum...o kadar diklenemem okula:))))

zaten okulla ilgili de sorun yok.. bizim sorun bu çocuk 97 almış, benimki niye 90 almış salaklığı...

geçen ay benim büyük kız bir sınavdan 100 almış, başka bir arkadaşı 90 almış.. ben de bilemedim. arkadaşının annesi bana çalıştı mı senin kız sınava diye sorunca yooo hiç çalışmadı demiştim.. tabii notu duyunca gidip itiraz etmiş. öğretmene benim kızım o kadar çalıştı 90 vermişsiniz.. çalışmayan çocuğa 100 vermişsiniz..anlayamıyor musunuz çalışanla çalışmayan arasındaki farkı demiş.. öğretmen bana bunu söyleyince OHAAAA dedim tabi..

biz bursluyuz yavrum...o kadar diklenemem okula:))))

zaten okulla ilgili de sorun yok.. bizim sorun bu çocuk 97 almış, benimki niye 90 almış salaklığı...

geçen ay benim büyük kız bir sınavdan 100 almış, başka bir arkadaşı 90 almış.. ben de bilemedim. arkadaşının annesi bana çalıştı mı senin kız sınava diye sorunca yooo hiç çalışmadı demiştim.. tabii notu duyunca gidip itiraz etmiş. öğretmene benim kızım o kadar çalıştı 90 vermişsiniz.. çalışmayan çocuğa 100 vermişsiniz..anlayamıyor musunuz çalışanla çalışmayan arasındaki farkı demiş.. öğretmen bana bunu söyleyince OHAAAA dedim tabi..

bence taviz verme o kadar kıskanmışki gidip öğretmene söylemiş ben olsam onu arar konuşurdum sen ne yapmaya çalışıyorsun diye benim oğlumda çalışmıyor ama öğretmen diyor okulda gördüğü dersler yetiyor diye benimki hep 100 getirir bence sen çok yüz vermişsin okul velilerine

X