Canı Sıkılan Gelsin :)

kocamı getüüüü geri kayınbaba yeter ohh ohh yandan :KK4::118: yada al senin olsun:118:

valla bence de ankara'nın en güzel yeri...doğru düzgün araba bile geçmez:KK52::KK52::KK52:

herkes birbirini tanır selamlaşır..

valla hiç şehre inmiyorum.. çocuklar bile kızılay'a inince korkuyor:))))

burada mesela tilkilerimiz var besliyoruz... evcilleştiler artık:KK52::KK52::KK52::KK52:

bizim oraları bilmeyenler abarttığımı sanabilir ama valla var:KK52::KK52::KK52:

eskiden çok yarasımız da vardı:KK52::KK52::KK52::KK52:

anammmmm cidden köyyy gibiii bu özelliklerini bilmeyedummm :KK70::KK70::KK70:d:d: tırstımmm rüyalalrımfaaa kurt fln görüyüroum evimiize giriyor flnnn teyze ziyaretlerini ertelemem farz oldu heehehehe :KK70: amaaa ben en çok oarayıı sevdimm nedensee :KK70::KK70: istanbulda doğma büyümeyimmm :KK70: ankaraya alışmama zor olduuuu gölbaşını bir de beysukentı sevdimmmm

kızlar su an kaç kişi ben gbi koca bir kase dondurma eşliğinde ankaralın yasemin dilior acaba sizce ben iyimiyim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

facem varrrr :)

soda soda dedinn cnmı cektridin hatun kim inip aşagıdan alcak onu heeheheheh :KK70: :KK70: üşendimmm hobaa[/QUOTR
Reklamda getir götür ahmet mi ne vardı ya sizin orda yokmu ondan :KK1:
facedende görüşebiliriz (esra gökhan soy)

ah ahhh çok datluuu o ahmet yahu hehehehehe :KK70: olsa keşkee yok maalesff :KK70: iş başa düştüüü aratıorum ismini tatlım eklıorum :) adım sabrinabu arada

anammmmm cidden köyyy gibiii bu özelliklerini bilmeyedummm :KK70::KK70::KK70:d:d: tırstımmm rüyalalrımfaaa kurt fln görüyüroum evimiize giriyor flnnn teyze ziyaretlerini ertelemem farz oldu heehehehe :KK70: amaaa ben en çok oarayıı sevdimm nedensee :KK70::KK70: istanbulda doğma büyümeyimmm :KK70: ankaraya alışmama zor olduuuu gölbaşını bir de beysukentı sevdimmmm

çocuklarım da istanbulda doğdu...

sonra geldik buraya...:KK52::KK52::KK52:

ama merak etme görsen tilki olduğunu anlamazsın:KK52::KK52::KK52::KK52:ilk gördüğümde yaahu ne cins acaba bu köpek demiştim:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Hyır benim değil abimin benim daha yok.bu arada eklemedim beni gelmedi bana suan acık face m

bak benim de canım dondurma çektiiiiiii

çocuklar bu ara çok yediler diye almadım yaaaaaa

bu yaz içimden nedensee dondumrmaaa veee kola içmekkk gelmıorr :KK70: doru yolu buluyormuyum nee :KK70: diett diettt diye kduururyorummm yavas yavsss kesıorum galıbaa :KK70:

Hyır benim değil abimin benim daha yok.bu arada eklemedim beni gelmedi bana suan acık face m

allah bagışlasınn bayıdlımmyahh çok güzelll bişiyyy rabbim nazardan korusun <3 yolladımmm bir msj atımmm sende ekle sorun var sanırımmm :) :)

bu yaz içimden nedensee dondumrmaaa veee kola içmekkk gelmıorr :KK70: doru yolu buluyormuyum nee :KK70: diett diettt diye kduururyorummm yavas yavsss kesıorum galıbaa :KK70:

ben kola içmiyom zaten... bu yıla kadar dondurma da yemezdim... sevmezdim daha doğrusu...

ama şimdi nasıl yiyorum.. her gece bir magnum alıyorum damardan:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X