Canı Sıkılan Gelsin :)

benim annemde pek sever bahçeyle uraşmayı. meyve ağaçlarımız bu sene iyi sabırsızlıkla kirazları bekliyorum annecim şuan lavantaya takmış durumda evin 4 köşesine lavanta ektik bakalım çiiçeklenince kokucakmı

tabiki gönderirim ama biraz daha büyümeleri gerek :)

tamam anlaştık... kargo paraları benden...

istersen adresimi veririm.. istersen de kargo şubesinden alınacak diye gönderirsin gider alırım.. nasıl istersen...

Allah razı olsun yaaa... valla ağlayacaktım bi domates yüzünden:)))

sen de adresini vermek istemezsen hangi kargo şirketi sana yakınsa şubenin adını söyle oraya gönderirim.. benim ki sürpriz olsun:))

ya da istediğin bir şey varsa onu söyle

problem olmaz :) adresini verirsin bende verırım hatta arada mektuplasırızz :) süpriz olsun süprizleri severim:)

ayy ne güzelll:)))

görüntüsü de şahane lavantanın...

benim çok vaktim olmadığı için değişik çiçeklerle uğraşamıyorum..

lalelerim var.. papatyalarım bi de şahane güllerim var...

bahçenin bir kısmını bostan yaptık.. domates, biber, maydanoz, nane, salatalık, kabak, patates, soğan var:)))

çim kısmında da meyve ağaçları:)

tavuk filan da istiyorum ama kiracıyız siteden kovuluruz diye korkuyorum valla:)

ayyy ne güzel bahçeniz büyük sanırm. valla bizimki küçük ya bostanda yapamıyoruz çocuklar bahçeye dalıyor. Çim hele çok su isteyen bişi olduğundan babam ısrarla çime karşı toprak bizim bahçe 1 kayısı 3 kiraz 1 elma ağacımız var bizimde hepsini amasyadan getirttik maşallah çok lezzetli meyweler veriyorlar. evin önünede annem sümbül ve lale ekti yanlarada lavanta. sarmaşık olarakta kudret narı ektik biz tavsiye ederim çok güzeller. o narları bide cilt maskesi olarak kullanıyor annem güzel papatya bulsam bende alıcam bahçe için siz nerden buldunuz papatyaları?

Son düzenleme:
bana müsadee yarın pazar erken kalkmam lazım :) pikniğe gideceğizz :):) herkese ıyı geceler

koçtaş'tan tohum aldım:)))

açıkçası bu kadar iyi bir sonuç beklemiyordum... mükemmel oldular:)))

bu arada bahçe öyle kocaman filan değil.. bostan yaptığım kısım küçük maalesef.. ama bize yetiyor.. buranın toprağı çok iyi, sanırım ondan..

geçen yıl en az 4 kilo fasulye toplamışımdır:)))

halbuki sadece yan bahçeyle aramızdaki çiti kapatmak için dikmiştim fasulyeyi.. o da beni şaşırttı:)))

tohum 1 yıldamı çıkıyor acaba ondan ben tohum almadım. geçen hafta koçtaşa gittim köklenmiş papatyada satıyolar ama 13 lira pahalı geldi açıkçası almadım bende. laleriniz güzelmi soğanlarını nereden temin ettiniz bizim laleler lalemi gelincikmi belli değilde güzel lale arıyoruz :)

kızlarrr bende samsunluyum :)) ve hala samsunda oturuyorum...siz neresindensiniz acaba ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…