Canı Sıkılan Gelsin :)

bacım sen bütün gün ne yiyon kız bak ne kadar ac bırakırsan kendini o kadar daha cok alırsın bari diyetisyene görn leyn

misss gibi kokmuştu yemek aklımın ucundan geçmedi vallaahiii sadece ne yicem yaaaaa diyee. isyan ettim kendi içimde. etimek kemirdim. form bisküvisi kemirdim bide 1 bardak süt içtim. böylece günü vakasız kurtardım

buu arada anneme anlam veremiyorum.bi ara az az sıksık yiyoyodum. ne kadar çok yiyosun höööö de diyodu uleynnn şimdi az yiyiyoruz. bu seferde sen televizyondakileri duymuyo musun? az az sık sık yicen diyo. heyy Allahım yağğğğreppppppiiiimmmmmm

diyetisyene gitmek adetimm deeeellll. yok 300 gr şundan ye. yok ızgara ye.yok şu, bu kadar kalori. sanki mal kabul girişinde hergün barbekü partisi veriyookkkkk

Son düzenleyen: Moderatör:

sen bu vakte kadar form biscuisi ve süt mü içtin ama olmaz böyle cok yanlış besleniyosun seeenn eee nasıl koca günü bitiriyosun ya vitaminsiz bi sekilde ayyy sana anlatsam inanmassın kendimi

sen bu vakte kadar form biscuisi ve süt mü içtin ama olmaz böyle cok yanlış besleniyosun seeenn eee nasıl koca günü bitiriyosun ya vitaminsiz bi sekilde ayyy sana anlatsam inanmassın kendimi

normal hayatımdada çok düzenli,çok sağlıklı beslendiğim söylenemez zati bizim evde öle meyve yeme alışkanlığı yoktur. taş çatlasa ayda 2 porsiyon falan.sürekli sakız çiğnediğim için acıkmıyorum. iş yerinde bile gizli gizli çiğniyorum farkeden olmuşturda. öle cakkıdı cakkıdı çiğnemediğim için göze batmamış olabilerim.

ben toplu bir kızdım 15 yasından sonra 15 kadar gene zaytıftım incecik bacaklar falan sonra gelişme döneminde almaya basladım iyice işte gene bide hormon hapı kullanmıstım regli düzenleyici senin kadar değilde söyyle balık etli oldumdu 18- 21 yas arası böleee bende imrenmeye basladım zayıf kızlara cok köt besleniyodum işte işin komik tarafı kötü beslendikce kilolar gitmior yerinde druyodu hatta ne yesen alcak durumda oluyodun o cahilliği 18 yasında bende yaptım maalsef zaıfladım baya boyum 1 70 yaklasıor bu arada sen ol 49 kilo ama korumak için ac duruyorum falan vucut alarmda cünkü ne gitse içime kiloya dönüştürecek en sonunda seninde dedim bilmem neyinde yiyecem ulem aaaaaaaaaaa bi baktım yiyorm almıyorum bu sefer nasıl oldu bu nasıl oldu bu megerse iş coook fazlaaa yememekte bitiormus herseyden yiyeceksin ama mesela tabagın bitttimi kalkacaksın bi tabak daha bi tabak daha olmayacak mümkün oldunca gün içinde sıcak emek yedim en cok kactıgım sey beni en formda tutan sey oldu bir tabak dolusu sıcak yemek inan harika kilo kontrolu saglıyor cok tatlı meyve ve hamur tatlısınıda sevmiyorum zaten sütlü tatlı cok seviyorum dondurma olsun sonracıma puding vsss valla bacım yiyorum simdi ne acım nede kilolu zayıfım yani fotomu görmssündr sende . sakın ac bırakma kendni inan vucut daha cok alarm veriyor vede ne yllarsan depoluyor

bide stresten sene 2010 bir ara kurumustum cok cok yedim halde 46 kiloya düşmüstüm düşünsene boy 170 46 kilo acınacak haldeydim arkadaslarım hastamısın bizden saklıyomusn falan diyrlardı yüzüm mafolmustu inan cok zayıflık hiç iyi değil imrenerek bakan kızlara sasırıyordum eski güzelliğim kalmmastışimdi ALLAHA sükür tam iyi diorum 52 olmam lazım bu aralar inan o bacaklar o kollar somaliden mi geldin die dalga geciorlardı

görmedim fotonu .
amacım 50 kilo olmak 4 senedir şekersiz çay içiyorum orda bi problem yok. her türlü tatlıyı sevsemde yemek gelmiyor içimden. hele ki çikolata olmadan birgün dayanıcağım aklımın ucundan bile geçmezdi regli dönemimde bile hiç bişi kaçırmadım. sadece 1 sefer kaçırmak zorunda kaldım oda doğum günümdeyken bi çok şeyi yemediğin zaman , vücut onsuzluğa alışıyo o yüzden koruma sürecinide kaçamaksız geçirirsem tmmdır seneye yeni bi hayat planlıyorum kendime ilk başta dış görünüşten başlamak lazım zayıfladıktan sonrada ameliyat olmayı düşünüyorum

anlattığın durumda olan arkadaşlarım vardı. yüzlerine karşı, kilo almada ne var. bol bol ye işte abur cubur diyodum. ağlamaya başlıyolardı 55 kiloya düştüğümde belki çok iyi durumda olucam. en son ortasondayken 55 kiloydum. ama asıl hedefim 50. hyrlısıyla bi 5 li rakamları göriyimde gidişata göre dur derim

hemencik geliyorum. 3 aydır aynı lensi kullanıyodum onları attım. gidemde yenilerini çıkartıp takem . ufaktan ufaktan işe gitmek içinde hazırlık yaparım

ne ameliyatı olcan kız ? dedim gibi genede cok fakir beslenme tavsiyem sana işallah istedin bir vucuda kavusursun bu arada kadınların en büyüüük zaafı dıs görünüşleri seni cok iyi anlıyorum bacım :108:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…