candy_candy'min "Resimli" Sağlıklı Yaşam Günlüğü ;)

iyi canım takımımdan hem de en çok arkasında durduğum üyesinden darbe yiyerek ayrıldım napacağımı bilemez halde takılıyorum öyle sen neler yapıyorsun
Üzüldüm...
İyiyim canım.ben de az verebildim .buralardayım ama 9. Takımda.

Canımm nasılsın nasıl gidiyorr
Başladın mı diyete
Bende evde kendi kendime yapıyorum 69 u görmeme az kaldı inşallah bu sefer olucak

aaaa ben de bugünden itibaren 5 saat saymaya karar verdim biliyor musun
Merhaba bende 2 öğün beslenerek kilo veriyorum ve sizin kadar kiloluyum..cok diyet bozdum anlamsizca sacma sapan şeyler saatlerde basit yiyecekler yüzünden, cok sasiriyordum bi türlü engel olamiyodum.en sonunda test tahlil derken insülin direncim olduğu cikti ortaya,ilaca basladim ve elhamdülillah cok rahatladim,artik mantikli yiyorum cok şükür

Şair burda;
Sacma sapan saatlerde basit anlamsiz yiyecekler yüzünden diyet bozuyodum demek istemiş

Canımm nasılsın nasıl gidiyorr
Başladın mı diyete
Bende evde kendi kendime yapıyorum 69 u görmeme az kaldı inşallah bu sefer olucak

yok kaptanım pek başlamış sayılmam balıkesire gidicem iki haftalığına dönüşte inşallah

Günaydın sevgili günlük.. Gene dayanamayıp takımlara girdim ama sanırım bu sefer doğru takımı buldum

pazartesi günü yeni diyetisyenime başladım menülerimi buraya da yazarım haftalık toplu olarak

bu sonuçlarım

129.8 kilo ile başladım. Diyetisyenden çıkışta eve gelir gelmez hemen tartıldım 1,6 kilo evdeki tartıda fazla çıktım. Salı günü sabah evdeki tartıda 130,9 kilo geldim.

Bu listem

bu da genel kurallar

3 gündür iyi gidiyor Allah daim etsin cuma günü tartılıcam yazarım buraya da

Tartıldınız mı durumunuz nedir? Kolay gelsin bu arada bende bir ara bayağı kiloluydum. Şimdi çok şükür verdim biraz. Uzun zaman beni görmeyenler tanıyamadı Diyetim çok katı değildi az az herşeyden yemeğe çalıştım tabi bazen kendimi aştığımda oldu. Önce göz doymalı sonra mide...

tartıldım bu sabah 128,1 kiloyum diyetimden de diyetisyenimden de çok memnunum çok şükür resmen bana hiç kıyamayan ve benim hiç kıyamadığım bi diyetisyenim var

sizi de çok tebrik ederim inşallah ben de öyle bir şok yaşatabilirim çevremdekilere

sevgili günlük haftalık beslenmem tamamlandı.. ilk haftayı bu şekilde geçirdim:

salı günü 130.9 ile başladığım haftayı bu salı sabah 128,1 ile bitirdim. yani 2,8 kilo kilo vermiş oldum
diyetisyenim listemde sadece çiğ çekirdeğin porsiyonunu çok buldu 1 çay bardağı kadar yiyebileceğimi söyledi bir de kayısılı form çayı içme dedi ama ben sebebini sormadım kontrole gidince sorucam. kontrolum 8 temmuzda

Tebrık ederım canım bu hafta hıc spor yaptın mı?

Tebrık ederım canım bu hafta hıc spor yaptın mı?

yok daha spora başlayamadım çünkü regl haftam bu hafta ve çok sancılı geçiyor yarın sabah başlamayı planlıyprum aslında bu sabah başlicaktım da inan yataktan zor kalkıyorum sancımdan dolayı

haftada 4 gün 45 dk yürüyüş ya da egzersiz yapmam gerek

bu burda dursun bi şimdilik

o mesaj çok eski canım yaaa.. ama o da fazla değil çünkü kilom 100 ü aşkın benim
Anladım bol şanslar .Yinede fazla ekmek tuketmemenizi tavsiye ederim.Cunku ekmek ,hamur,şeker alt üst ediyor.İnsallah kurtulursunuz kilolarinizdan.Su anda bir gelişme var mı kilo verebildiniz mi.

Anladım bol şanslar .Yinede fazla ekmek tuketmemenizi tavsiye ederim.Cunku ekmek ,hamur,şeker alt üst ediyor.İnsallah kurtulursunuz kilolarinizdan.Su anda bir gelişme var mı kilo verebildiniz mi.

3 buçuk kilo verdim 15 günde.. 8 temmuzda kontrolüm var

diyetisyenim pazartesi günü kahvaltıdaki ekmek hakkımı 1 dilime düşürdü

2. hafta yediklerim bu şekildeydi hafta boyunca kilom evdeki tartımda sabit kaldı

diyetisyende 10 haziran 129,8------24 haziran 126,4

3 buçuk kilo verdim 15 günde.. 8 temmuzda kontrolüm var

diyetisyenim pazartesi günü kahvaltıdaki ekmek hakkımı 1 dilime düşürdü
Çok güzel kilo vermissiniz.Malesef ben öyle hızlı kilo veremiyorum.Ayda bir yada bir buçuk ancak gidiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…