candy_candy'min "Resimli" Sağlıklı Yaşam Günlüğü ;)

programı da yazayım de mi :KK53:

5'te uyan.
5.20 ılık limonlu su iç. sade kahve iç.
5.30 40 dk bölgesel, 30 dk eliptik
6.40 Duş al, hazırlan.
7.00 Kahvaltı (Muz+süt+çiğ kuruyemiş)
8.30 Bitki çayı + bol su
9-10 arası sade kahve + bol su
12.00 öğle yemeği (yemekhanede pilav-makarna-tatlı hariç ne çıktıysa)
14.00 sade kahve + bitki çayı
15.30-17 yürüyüş (10.000 adım)
17-17.30 Duş al.
17.30-19 Yemek yap, ye. İşlerini bitir. (Protein+sebze+çiğ kuruyemiş)
19-19.30 20 dk koşu + 10 dk yürüyüş
19.30 Duş al. Sonra serbest!

nasıl sizceo_O
Çok güzel bir program, bütün günü saat saat ele aldığı için ben çok beğendim. Bu programla başarılı olmayacağına inanmıyorum.

candy_candy candy_candy mrb.
Anlattiklarinizda kendimi gördüm sanki.
Dvit.eksikligi kilo vermeyi cok zorlastiriyor.
İns.direnci,doymayi engelliyor. Aşiri kiloluyken yapilan egzersizler yuruyuş haric,daha zarar veriyor.
Ben ekmek yerine karabugday demliyorum bulgur gibi bisey.bende cok ise yatiyor.
Cavdar ve tambugday ekmegi arada tuketiyorum.
Benim suanki en buyuk zaafim meyve.evde yoksa aramiyorum.ama almissam ve varsa duramiyorum.mesela yarin pazar var.yine vicdan azabi...
İyi bir endokrin dr.bulup yardim alsaniz sanki daha kolay olurmuş gibi geliyor.
Gerci boyunuzu bilmiyorum.belkide obez drgil fazla kilolusunuzdur.
O zaman yazdiklarimi dikkate almayiniz.ben obez oldugum icin kendimden ornekledim.
Kolayliklar diliyorum.sağlikla kalin.

Çok güzel bir program, bütün günü saat saat ele aldığı için ben çok beğendim. Bu programla başarılı olmayacağına inanmıyorum.

uygulamaya başlarsam kesin başarılı olurum ama öğleden sonraki yürüyüşü yapamıyorum malum mersin sıcağı o saatlerde sokağa çıkamıyoruz. zaten çok sıcakta güneş altında yürümek sağlık için sakıncalı hele ki bu kiloda.. ama eş değer eliptik bisiklet kullanarak çözücem onu.. bugün annemi uğurluyorum bizde misafirdi dönecek artık o yüzden dışarıda olucam ama yarından itibaren başlicam inşallah :dua:

candy_candy candy_candy mrb.
Anlattiklarinizda kendimi gördüm sanki.
Dvit.eksikligi kilo vermeyi cok zorlastiriyor.
İns.direnci,doymayi engelliyor. Aşiri kiloluyken yapilan egzersizler yuruyuş haric,daha zarar veriyor.
Ben ekmek yerine karabugday demliyorum bulgur gibi bisey.bende cok ise yatiyor.
Cavdar ve tambugday ekmegi arada tuketiyorum.
Benim suanki en buyuk zaafim meyve.evde yoksa aramiyorum.ama almissam ve varsa duramiyorum.mesela yarin pazar var.yine vicdan azabi...
İyi bir endokrin dr.bulup yardim alsaniz sanki daha kolay olurmuş gibi geliyor.
Gerci boyunuzu bilmiyorum.belkide obez drgil fazla kilolusunuzdur.
O zaman yazdiklarimi dikkate almayiniz.ben obez oldugum icin kendimden ornekledim.
Kolayliklar diliyorum.sağlikla kalin.

bende de hepsi var :KK14: ben bölgesel egzersizler yapmayı planlıyorum ama ağır egzersizler değil ve günde 40 dk sabahları zorlanacağımı sanmıyorum şu an araştırma kısmındayım. ilk defa sporla destekli bi program yürütücem. daha önce hep yürüyüş ve leslie yaptım evde sporu ilk defa yapacağım için çok bilmiyorum ama bölgesel egzersiz yapmam gerekiyor her ne kadar 135 kilo da olsam mekik falan çekebiliyorum zorlanmıyorum. bakalım görücez hep beraber :KK19:

gruplara girmenin faydası çok oluyor insan sorumluluk hissediyor :KK51:

günaydın :oops: programı henüz uygulayamadım ama neyse ki yıl olmadan geldim :KK70:
geçen hafta mülakatım vardı zaten uygulamaya başlamadım ama yeme konusunda başladım bugün. spor da yaparım diye umut ediyorum ama eve gidince işler çok değişiyor :KK42: neyse en azından yemeyi düzelteyim de :KK14:

Selamlar efendim.. baya günlük nasıl kilo alıyorum günlüğü olmuş :olamaz: dikiş tutturamadım bi türlü olmadı benden. şimdi memleketteyim ve yine kilo alıp dönme lüksüm olmadığından burda diyete başladım:KK57: balıkesirde diyet yapmam benim için imkansızken bir de 13 günlük metabolik diyet yapmaya yeltendim (türkçesi isveç diyeti:KK14:) bugün ikinci günüm.. eşim yanımda değil, ona ve arkadaşlarıma süpriz olsun diye böyle bi niyete girdim bakalım kaç kilo vericem 137,7 kiloydum son tartıldığımda diyete başlamadan iki gün önceydi ama başladığımda fazlası vardır eksiği yoktur:KK43: dün de bugün de kaçamaksız gidiyor maşallah :nazar::nazar: ilk kez bu kadar kaçamaksız bu diyeti sürdürüyorum. bu da listem

Eki Görüntüle 2161820 Eki Görüntüle 2161818 Eki Görüntüle 2161819

buraya güncel fotomu (tam güncel değil ama 135 kilo iken) ve tartı fotomu da atarım bi ara şimdi kaçtım bay :KK52:

bunu yapıyorum gene :KK14::KK14: 1. günüm bugün :dua:

Profesyonel destek alsanız daha kolay olur sizin için. Hormon testleri vs yapıyorlar çünkü. Kimi zaman tek bir ilaçla bir hormon düzeliyor ve kilo veriliyor. İnşaallah kolay bir süreç olur sizin için.

Profesyonel destek alsanız daha kolay olur sizin için. Hormon testleri vs yapıyorlar çünkü. Kimi zaman tek bir ilaçla bir hormon düzeliyor ve kilo veriliyor. İnşaallah kolay bir süreç olur sizin için.
çok gittim ama hormonlarda bişey yok. ama özelde bi doktor var ona gitmeyi düşünüyorum ben bi de.. o bazı testler yapıyor daha çok sanırım vitamin eksiklikleri ve alerji ile ilgili.. ama o da çok para :KK14:

ilk günü kaçamaksız atlattım. bu diyetin iddiası metabolizmayı değiştirmek benim hedefim mideyi terbiye etmek ve iştahı azaltmak.. metabolizmama ne yapar bilemem ama diğer bütün diyetlere dua ve şükür ettirdiği kesin :-) ölüyom açlıktan :confused:

günaydın :KK68:
2. gün kaçamaksız geçmedi maalesef ama bundan sonrası için umutluyum :KK51:
dün gece diyeti bozmayı düşündüm kaçamaklar yüzünden ama sabah giyecek kıyafet bulamayınca dedin seval bi kaçamak için diyetini bozma :KK12: bugun 3.günden devam edicem ama bu kaçamaklı 2. günü diyetin sonuna ekleyip yapıcam kararlıyım

bir ay dolmadan da uğramıyorum buraya :KK48::KK48:

ben o diyeti tamamlayamadım tabi yine :KK14: 136 ile şeker orucuna başladım önceki perşembe ama onu da tamamlayamadım :deli::deli: bugün tekrar baştan saymaya başladım 1. günüm 130,1 kiloyum bu arada :KK76:

bir ay dolmadan da uğramıyorum buraya :KK48::KK48:

ben o diyeti tamamlayamadım tabi yine :KK14: 136 ile şeker orucuna başladım önceki perşembe ama onu da tamamlayamadım :deli::deli: bugün tekrar baştan saymaya başladım 1. günüm 130,1 kiloyum bu arada :KK76:

Merhaba canım 100 kilo uzerindekiler grubundan tanıyorum seni nick değişti fatmanurkaya idi nicki m seni tanıdığım da 105 civaribda idin bebislerin olmuş inşallah sağlıkla buyutursun
147 kiloyu görmüş bu kiloyla öğretmenlik yapmaya ve evde bebeği olan biriydim artık evdeyim oğlum okula başladı
Tabii canım seni okadar uyi anlıyorum ki
İnşallah sağlıkla verirsin kililarini

Merhaba canım 100 kilo uzerindekiler grubundan tanıyorum seni nick değişti fatmanurkaya idi nicki m seni tanıdığım da 105 civaribda idin bebislerin olmuş inşallah sağlıkla buyutursun
147 kiloyu görmüş bu kiloyla öğretmenlik yapmaya ve evde bebeği olan biriydim artık evdeyim oğlum okula başladı
Tabii canım seni okadar uyi anlıyorum ki
İnşallah sağlıkla verirsin kililarini

aaaa canım benim şimdi gördüm mesajını senin o kilolara çıktığını hatırlamıyorum ama bu forumda 147 kilo ile doğumu bekleyen biri vardı o da sen miydin acabao_O

ilk hamileleğimde onun mesajlarını okuyup eşime 147 ile doğuma giden var ya ben 120 kiloyla gidiyorum ne var falan demiştim.. 3 sene sonra ben 142 ile doğuma gittim.

valla fatmanur günlüğümü gördün işte bi türlü ilk doğumumdan beri bi dikiş tutturamadım bi ara 104 kiloyu falan gördüm sonra hızla kilo almaya başladım. o oldu bu oldu derken bir sürü bahanem vardı zaten :KK43: bahanelere sığındım ama kilo almaya devam etmekten başka hiçbir işime yaramadı ilk doğumuma gittiğim kilo ile - 122,5- ikizlerime hamile kaldım..

öyleydi böyleydi derken kızların yaşı geldi biz hala aynı.. iki haftadır iyi gidiyor gruplara da girdim 6 kilo verdim inşallah daim olur :KK51:

sen neler yaptın görüşmeyeli:KK19:

Yok canim o kilolarda iken burayı bilmiyordum k.k
2015 te 7. Takımda başladım 134.4 ile
Sonra orda yarışırken 100 kilo üstü açıldı orada yazmıştık o günlerde şimdi 10 TakimdAydim bir kaç aydır
İyiyim canım çok şükür
İnşallah Birand evvel 2 basamaklarla duseriz saglicaksa

X