Callanetics Egzersizleri

Tamamen es geçmek iyi olmaz diye düşünüyorum canım çünkü gögüs sırt bacak hepsine az da olsa etkisi var bence. 4 hareket 400 defa oluyor biz 25×4 yapsak 100 defa olsa sonraki zamanlarda arttırma yöntemini uygularız :KK6:
bacak yapacagim sadece ilk 4 harekeeti kastettim.bilemiyorum bazilari kalcayi duzlestiriyo diyo siz boyle bir sey gozlemlediniz mi? ayrica yarin baslayalim diyorum siz olcu aldiniz mi onceki yapisinizda kalcadan kac cm inceldiniz

Almıştım ama şimdi nerde bilmiyorum baya şekillenmişti vücudum toplam kaç gün yaptığımı tam bilmiyorum ama 10 günde büyük gelişme olmuştu. O zaman fazla kilom yoktu. Şuan fazlalıklar var geç olabilir belki ama faydası güzel olur inş.
Şimdi sadece bacak hareketi mi yapacaksın anlayamadım. Bugün ölçüleri alalım yapalım hadi hatta ben şimdi gidip ölçü alıyorum

Almıştım ama şimdi nerde bilmiyorum baya şekillenmişti vücudum toplam kaç gün yaptığımı tam bilmiyorum ama 10 günde büyük gelişme olmuştu. O zaman fazla kilom yoktu. Şuan fazlalıklar var geç olabilir belki ama faydası güzel olur inş.
Şimdi sadece bacak hareketi mi yapacaksın anlayamadım. Bugün ölçüleri alalım yapalım hadi hatta ben şimdi gidip ölçü alıyorum
nereyi nasil olctugunu paylasirsan ben de ollcu alirim canim.olculerini aldiysan paylas

Ay canım ya ben sürekli girmiyorum unutuyorum.
Kilo 62.5
Göğüs 90
Bel 74
Simit bölgesi 90
Kalça 104
Bacak 60
Yolum uzunnnn:KK49:
Hepsini yazdım ben :KK48:

"cranial, post: 41984443, member: 504479"]canim callaneticse devam mi[/QUOTE]
Malesef devam edemedim
İşlerim çok yoğundu.sonra hamile kaldım. Simdi bebisten fırsat bulamıyorum.yeniden diyete başladım. Motivasyon um dusmesin diye arada buralardayim ama malesef eski tat yok ;( kimsecikler kalmamış buralarda

Ben yapamadım canım pazar olunca ama bugün 2 yapıp tamamlayacağım :oops: 4/21 olacak bugün :KK28:

Bizden başka kimsede yok galiba ama genede göz atanlara faydası olur belki bi gazla sizde yaparsınız. Bir haftalık callan programı sayesindeki gelişme tablom. Diyet yapmadım aksine fazla yemişim kilo almışım.
31.07.15. 07.08.15

Kilo. 62.5. 63

Gögüs. 90. 90

Bel. 74. 71

Simit. 91. 90

Kalça. 104. 103

Bacak. 60. 60

En çok bacakta fark hissediyorum ama daha içten sıkılaşması lazım sonra incelme olacak belli ki. Yeme konusunda iyi bir kısıtlamaya ihtiyacım var. Aşırı yemiyorum ama eskiye göre daha rahat davrandım callana güvenip biraz bıraktım galiba :KK43: 7/21 de olan farklar bugün 8/21 olacak inş

X