Callanetics Egzersizleri

Sorunuz efenim hiç sorun değil... :)
4.-5. callaneticsten sonra ağrılar azalıyor. 7-8. saatten sonrada hareketleri eksiksiz yapar hale geliyorsun... Ortalama 15-16 saatten sonrada 100 sayılı hareketi dinlenmeden yapabiliyorsun... 20. saatten sonra bi üst seviyeye geçebilirsin... Yani kişiden kişiye değişebilir tabi... Verdiğim süre sana az da gelebilir fazla da gelebilir.
Peki tatlım tesekkurler

lütfen bende elinde olan varsa CARDİO CALLANETİCS videolarını atabilir mi ?
şimdiden teşekkür ederim.

hayır canım sıkılaşınca toplanır ve daha küçük görünür.yapanların çoğunda göğüsler sıkılaştığı için küçüldü.sen hareketleri yapmaya bi başla zaten 10 gün sonra değişimi göreceksin devam edip etmemeyede ozaman karar verirsin.
Canim benim merhaba :) callanetics yapmak icin gecmis mesajlari okuyum gaza geliyim diyodum aman allahim kalcadan 6 cm incelmissin zamaninda bu gercekten superr. Tabi yillar gecmis ustunden merak ettim devam ettin mi etkiler noldu

callen süper bu aralar biraz ara versemde diyetle birlikte gözle görülür farlar var hiç kesintisiz 15 gün yaptım kalça ölçüm 124ten 114 e indi gözle görülür fark var görenler çok şaşırıyor kiloda fark etmese bile görünüşte çok farkediyor başlarda zor gibi görünsede yaptıkça zor olmadığını anlıyorsunuz herkese tavsiye ederim
Aman allahim 10 cm mucize gibii yaninda baska spor yaptiniz mi ne diyeti yaptiniz

Bende nasip olursa bugün başlıyorum ölçülerim:
Göbek:89
Kalça:96
Göğüs:94-82=12
Boy:1.66
Kilo:62
Benim ölçüler bunlar sonuçları sizlerle paylaşırım.

ben 10 gündür leslie ye başladım, callenetice de başlamayı düşünüyorum. Bir süre leslie yaptıktan sonra mı başlasam, hemen mi başlasam karar veremedim. Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi

ben 10 gündür leslie ye başladım, callenetice de başlamayı düşünüyorum. Bir süre leslie yaptıktan sonra mı başlasam, hemen mi başlasam karar veremedim. Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi
ben de o ikilemdeyim ama bence ikisi de aynı anda götürülse sorun olmaz aslında birlikte baya faydalı olur diye düşünüyorum

merhaba arkadaşlar, bugün ilk kez callenetice denedim ama 57 dk lık videoda ancak 15 dk kadarını yapabildim, bazılarını hiç yapamadım :KK43: ilk başlangıçta normal mi ve sizlerde yeni başlayanlar için callenetice videosu var mı yardımcı olabilir misiniz

Mrb bayanlar kısaca kendimden bahsedip yeni callan macerama başlamak istiyorum. :KK6: callan ı 3 4 yıl kadar önce yapıp faydasını görmüştüm. Evlendikten sonra dk hapı, evde hareketsiz kalmam, hormonların değişikliği ve son olarak insülin direnci sonrası 20 kilo aldım. Hapı bırakınca 7 kilo verdim. Sonrasında alıp verdiğim bi kaç kilo sonucunda sabit bir kilom oldu. 62 63 arası gidip geliyorum. Bir ara callan a yeniden başlamıştım ama olmadı. Bu sefer ciddi anlamda 21 günlük sağlıklı beslenme ve callan yapmak istiyorum.(başlangıç olarak) Yol arkadaşı arıyorum birbirimizi motive edip programın devamlılığını sağlamak istiyorum. Bu defa vazgeçmemeliyim vazgeçmemeliyiz.:KK4::KK5:

Mrb bayanlar kısaca kendimden bahsedip yeni callan macerama başlamak istiyorum. :KK6: callan ı 3 4 yıl kadar önce yapıp faydasını görmüştüm. Evlendikten sonra dk hapı, evde hareketsiz kalmam, hormonların değişikliği ve son olarak insülin direnci sonrası 20 kilo aldım. Hapı bırakınca 7 kilo verdim. Sonrasında alıp verdiğim bi kaç kilo sonucunda sabit bir kilom oldu. 62 63 arası gidip geliyorum. Bir ara callan a yeniden başlamıştım ama olmadı. Bu sefer ciddi anlamda 21 günlük sağlıklı beslenme ve callan yapmak istiyorum.(başlangıç olarak) Yol arkadaşı arıyorum birbirimizi motive edip programın devamlılığını sağlamak istiyorum. Bu defa vazgeçmemeliyim vazgeçmemeliyiz.:KK4::KK5:
Merhaba sorunlu bolgeleriniz neresi benim basen ve kalca daha once nasil bi fayda gordugunuzden bahseder misiniz.ben sizinle 21 gun yapmaya varim...

Merhaba sorunlu bolgeleriniz neresi benim basen ve kalca daha once nasil bi fayda gordugunuzden bahseder misiniz.ben sizinle 21 gun yapmaya varim...
Aynen canım benimde öncelikli sorunlu bölgeler kalça basen. Daha önce yaptığımda önce incelme üstten başladı ama o arada kalça bazen ve bacak sıkılaşıyo. Tüm vucutta etkisini 10 günde gördüm o zman 2 3 cm incelmiştim. Etkisini söyle anlatayım 2012 de 53 kiloydum callan yapmıştım. 2013 de 47 kiloydum. Herkes 2012 de daha zayıftın diyo çok güzel sıkılaştırıyo. Olduğundan daha zayıf görünüyosun ve ben bunu bile bile yapmıyorum çok kızıyom kendime. Birbirimizi desteklersek devamlılığı olur inş biraz sıkıcı bi egzersiz o_O

Aynen canım benimde öncelikli sorunlu bölgeler kalça basen. Daha önce yaptığımda önce incelme üstten başladı ama o arada kalça bazen ve bacak sıkılaşıyo. Tüm vucutta etkisini 10 günde gördüm o zman 2 3 cm incelmiştim. Etkisini söyle anlatayım 2012 de 53 kiloydum callan yapmıştım. 2013 de 47 kiloydum. Herkes 2012 de daha zayıftın diyo çok güzel sıkılaştırıyo. Olduğundan daha zayıf görünüyosun ve ben bunu bile bile yapmıyorum çok kızıyom kendime. Birbirimizi desteklersek devamlılığı olur inş biraz sıkıcı bi egzersiz o_O
aynen canim ben de daha once denedim ama 2 hafta ardarda bile yapmamama ragmen etkisini gördüm.aynen biraz sıkıcı ben o yuzden ilkn4 gobek egzersizini gecip sadece kalca hareketi yapmayi dusunuyorum ancak oyle sureklilik saglayabilirim sen ne dersin bu konuda

Tamamen es geçmek iyi olmaz diye düşünüyorum canım çünkü gögüs sırt bacak hepsine az da olsa etkisi var bence. 4 hareket 400 defa oluyor biz 25×4 yapsak 100 defa olsa sonraki zamanlarda arttırma yöntemini uygularız :KK6:

X