Callanetics Egzersizleri

kızlar merhaba ben callanetics bugün 5/21 olarak yaptım fakat supere ne zaman geciyoruz ve superi nerden bulabiliriz bana biri detaylı anlatabilir mi

Tatlım bu topikte detaylı şekilde bilgi edinebilirsin.artık bu topikde devam ediyoruz beklerim

http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/578600-callanetics-egzersizleri-yapanlar-buraya.html

sayın lotus ilgili sayfaya giriyorum rapidler yasaklı acılmıyor kitabada bu nedenle ulasamadım sadece youtubedaki videoları gorebılıyorum
LİSE mezunları 15 yıl sonra bı araya gelecegız gobek aldı basını gıdıyor acıl yardımınıza ıhtıyacım var ozelden mesaj atma hakkım henuz yokmus yenı uye oldum saygılarımla

arkadaslar ben bu egzersize baslamka istiyorum fakat hic ir yerde konuyla ilgili iseye rastlamadim sirf bunun icin uye oldum diyebilirim eger zahmet olmazsa bu konuda bilgili callen egzersizinin inceliklerini bilen bir arkadas bana yardimci olabilirmi simdiden cokkkkk tesekkur ederim

27Mayıs 2012de tanıştım call ile bugüne kadar ara ara yapmaya devam ediyorum, 15-20günlük yapmadığım zamanlar oldu ama eski halime hiç dönmedim... garip bir alışkanlık oldu bu hareketler... Kilo aldım amaa kimse anlamadı çünkü hala ince görünüyorum... İnşallah yapmaktan hiç vazgeçmem... Herkese kolay gelsin...

Son düzenleme:

arkadaslar vıdeoları bulamadım. rapıshare den paylasılan vıdeoları da acamıyorum. biri bna yardım etsınnnn bel bölgem aldı başını yürüdü:2::2::2::2::2:

ben de başlamak istiyorum inşallah. link atarsanız sevinirim hiç bir yerde bulamadım bahsettiğiniz videoları. bir de ben 5 ay önce sezeryan doğum yaptım dikişlerime zararı olur mu acaba

Arkadaşlar,sürekli" bu videoları nereden bulabilirim?" diye sorulmasından bıkmış olabileceğinizi tahmin edebiliyorum ancak ben neredyse verilen tüm linkleri denedim ama rapidshare den bu videoya ulaşmak imkansız görünüyor.Son sayfalarda benim gibi videoya ulaşmaya çalışan biçarelere bir el atsanız.Biz de bu muhteşem egzersizi yapmak istiyoruz

ben de bugün başladım video paylasım sitesnden buldum (ilk mesajım da site ismi vermeyeyim dedim nolur nolmaz :) ) ama Türkçe değil altyazı da bulamadım onla idare ediyorum

1/21 yaptım
kızlar bunları yaparken zorlanıyorum yarın her yerim ağrıyacak yanlış mı yapıyorum ki hareketi çok zorladı beni

arkadaslar merhaba
ben tum videolari bilgisayarima indirmistim daha once, ancak gecenlerde bilgisayarim coktu ve tum dosyalar gitti, internetten tekrar denedim daha once verilen linklerin hicbiri calismiyor, rapidshare den kaldirilmis, elinde olan bir arkadas gonderebilir mi acaba, cok memnun olurum

Elinde videolarn Türkçesi veya Türkçe altyazılı videosu olan bana da yollayablr mi? :)

Kızlar ben geçen gün kafama göre bi kardiyo videosu buldum yapmaya çalıştım belimi incittim. çok üzgünüm bende düzenli spor yapmak istiyorum ama korkuyorum bu calanectis zarar veriyor mu ?

KIZLAR ACİL YARDIM!!!!
Lütfen bana yardım edin yaza kadar bacaklarımın incelmesi lazım çok kalınlar kafayı yemek üzereyim. Callanetics yapıyorum ama doğru mu bilmiyorum dailymation video sitesinde buldum süper callanetics videoları diye 5 gün onları yaptım bir gün ara verdim. Fakat aklımı kurcalayan şu bazı yerlerde haftada 3 gün yapın diyor bacaklarımda da incelme yok kendimi çok kötü hissediyorum yaza kadar incelmem lazım (((

ya benimde eski bilgisayarımda yukluydu ya cok aradım sitelerden indirilmiyo biri youtube a ya da indiirlen bi link varsa özelden mesaj atabılır mı lütfen

izmirden biriyle buluşup bellek mi versem inmiyor ya bi çare bulalım ya lütfen

Son düzenleme:
80-90 kilo bunu yapsa faydasını görür mü?

bir de 10 günlük programdan sonra mı 21liğe başlanıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…