Callanetics Egzersizleri

Söylediğin hareketler üst bacağı yoruyor canım ama dizine yük binmemesi lazım. Yanlış yapıyor olabilir misin acaba?:26:
Bir de yaptıkça orası daha da güçlenecek. Hareketi rahat yapacaksın. O yüzden atlama yapabildiğin kadar yap. Gün geçtikçe daha çok yaptığını fark edeceksin.
Süper call da bir hareket var. Bacak esnetme kısmında parmak ucunda duruyorsun bir bacağı yukarı kaldırıp aşağı yukarı hareket ettiriyorsun. İlk günler hiç kalkmıyordu o bacak :KK1: Şimdi çok çok rahat yapıyorum.

Evet biliyorum o hareketi benim ilk gordugum ve denedigim o hareket youtubeda gormustum cok zor gelmisti... Ben bugun 11/21 yaptim neredeyse her sabah belimi olcuyordum ama hicbi degisiklik yoktu bugun 1 cm az cikti. 1cm az da olsa cok sevindim:)) spora devamm:)

18/21 de tamamdır :KK76::KK76::KK76::KK76: bir de 8 min. buns yaptım (4 min. oldu o ama :KK9::KK9::KK9::KK9: )bacaklarım zangır zangır azer bülbülden hallice oldum :KK1::KK1:

ve 11 call 8 minutes buns ve abs 20 dk tiffany bitti. kızlar komşum gene geldi. bu sefer ona tiffany yaptırdım çok eğlendi.

ya bide dün bi mağazaya gittim çok beğendiğim bi pantolon vardı onu denedim ve oldu. 48 bedene girdim hemde çok güzel oldu kendime bakmaya doyamadım. ama çok pahalı geldi almadım:KK14:

ya bide dün bi mağazaya gittim çok beğendiğim bi pantolon vardı onu denedim ve oldu. 48 bedene girdim hemde çok güzel oldu kendime bakmaya doyamadım. ama çok pahalı geldi almadım:KK14:

olsun canım önemli olan kıyafetler değil içindekilerdir:KK16: bi de bu açıdan bakmak gerekiyor:KK34: ölçü almış mıydın başlamadan önce?

İyiki pahalı gelmiş almamışsın.Öyle azimlisinki 48 bedenden aşağı düşeceğin kesin maşallah.Ee o zamanda o pahalı pantolon işine yaramayacak.Sabır şekerim biraz daha zayıfla sonra kendini istediğin şeyle ödüllendirirsin :KK54:

bende acaba daha incelirmiyim diye düşünüyorum ama eşim de çok istediğimi biliyo. tutturdu kıyafet alacam diye. aman fazla mal göz çıkarmaz. koca alayım diyoken almamak olmazmış. yıllardırda pantolon giyememiştim. bi bakalım ya.

Çok zarifsin canım teşekkür ederim düşüncelerin için.

en son sayfa 714 de paylaştım güncellenmiş linkleri.onlara bi bak istersen.indirmek istediğin video çalışmıyorsa yaz burdan.yenilerim seve seve :KK66:

rica ederim canım ne demek az bile. hakkın ödenmez :)

canım 714. sayfadaki linklerin hiç biri açılmıyo dünde açılmıyordu. hata veriyo. dosya yok diyor, kaldırılmış olarak görünüyor. rica etsem bi yenilesen :) ama am-pm videolarını diğer sayfada vermişsin başka bi siteden onları indiriyorum bi sorun çıkmaz sanırım ama o 714dekilern hiç biri açılmadı.

rica ederim canım ne demek az bile. hakkın ödenmez :)

canım 714. sayfadaki linklerin hiç biri açılmıyo dünde açılmıyordu. hata veriyo. dosya yok diyor, kaldırılmış olarak görünüyor. rica etsem bi yenilesen :) ama am-pm videolarını diğer sayfada vermişsin başka bi siteden onları indiriyorum bi sorun çıkmaz sanırım ama o 714dekilern hiç biri açılmadı.
Tabiki canım.bugün şehir dışındayım yarın dönücem.yarın akşam linkleri yenilemiş olurum :KK66:

bayanlar selamlar... ben de callenitics e başlamak size katılmak istiyorum... videosunu arıyorum ama yardımcı olabilir misiniz? aynı videoyu nasıl aralıklarla yapıyoruz özet bi bilgi geçebilecek olan var mı :nazar:

bayanlar selamlar... ben de callenitics e başlamak size katılmak istiyorum... videosunu arıyorum ama yardımcı olabilir misiniz? aynı videoyu nasıl aralıklarla yapıyoruz özet bi bilgi geçebilecek olan var mı :nazar:

katıl canım katıl :) sayfa 714 de tum callan vıdeoları var sayfamızın degerlı bı okadarda yardım sever dusuncelı uyelerınden gumushumm paylaşıyor lınklerı yenılıyerek sureklı olarak sagolsun tabı canım :) vıdeoların tamamı ındırılmeden acılmıyor vıdeo mesela kalsık callan 8 partı ya dıyelım sımdı işte o 8 partının tamamı ınmeden vıdeo acılmıyo hangısını ındırmek ıstıyosan vıdeonun tum partılerını ındır canım oncelıkle kalsık olan callanın ındırıyosunun 21 gun onu yapıyorsun ıstersen daha fazlada olabılır o senın alışma surenlı ılgılı bısey yada dah az mesala ben 17 gun kalsık callan yapım sonra super callana gectım kendını hazır hıssedınce supere gecersın 6 gun yapıp 1 gun ara verıyoruz ama sonuc almak ıstıysan boslamam ıstıkrarlı olman gerek canım 6 ara vermeden yapmam gerek duzenlı bı sekılde yaparsan snuclarından cok memnun kalırsın :)

katıl canım katıl :) sayfa 714 de tum callan vıdeoları var sayfamızın degerlı bı okadarda yardım sever dusuncelı uyelerınden gumushumm paylaşıyor lınklerı yenılıyerek sureklı olarak sagolsun tabı canım :) vıdeoların tamamı ındırılmeden acılmıyor vıdeo mesela kalsık callan 8 partı ya dıyelım sımdı işte o 8 partının tamamı ınmeden vıdeo acılmıyo hangısını ındırmek ıstıyosan vıdeonun tum partılerını ındır canım oncelıkle kalsık olan callanın ındırıyosunun 21 gun onu yapıyorsun ıstersen daha fazlada olabılır o senın alışma surenlı ılgılı bısey yada dah az mesala ben 17 gun kalsık callan yapım sonra super callana gectım kendını hazır hıssedınce supere gecersın 6 gun yapıp 1 gun ara verıyoruz ama sonuc almak ıstıysan boslamam ıstıkrarlı olman gerek canım 6 ara vermeden yapmam gerek duzenlı bı sekılde yaparsan snuclarından cok memnun kalırsın :)

Tamam canım :) ne zaman müsait olursan o zaman ilgilenirsin sorun değil. tekrar teşekkürler ya :) <3

Teşekkür ederim hlymmm :KK66:

Tüm linkleri bu akşam kontrol ve güncellemeden geçiricem bilginize hepimize fit günler :KK66:

Teşekkür ederim hlymmm :KK66:

Tüm linkleri bu akşam kontrol ve güncellemeden geçiricem bilginize hepimize fit günler :KK66:

canım cidden bu platformda sana plaket vermemiz lazım :KK19::KK19::KK19::KK19:

ben ki internetten biesey bulup yükleme özürlüsü bir insanım.

sen bu kadar videoyu ara bul et ve üsenmeden sürekli yenile.

Allah razı olsun.

21 gün yaptım canım ama ara vermiştim benim bacak sorun süperi yapmak istiyorum o yüzden sanırım bacaklara daha etkili daha başlayamadım müsait olamadım haftanın başı başlıyorum inşaallah zor gelmez... yapanlar faydasını gördümü acaba

X