Callanetics Egzersizleri

slm kizlarr :))

5 dk karin eritme videosu ve 8 min tiffany buns videosu tamamdir
aksama da super call yapicam. böyle ayirdim cunku hepsini bir yapinca cok zor oluyo, gozumde buyuyo hareketlerin hakkini veremiyorum:KK53:
saymaya yeniden basladim demistim aksama 4. super call geliyoo:KK52:

Son düzenleme:
1 tiffany, 8 minutes buns ve 26. süper call tamamdır.
Kol için hala egzersiz bakıyorum ama dambılım hazır. 3 kglik aldım.
5 dk falan denemek için yaptım bir kaç hareket.
Program bulunca onu da dahil edeceğim artık.

1.yi yaptım kızlar ama çok zorladı valla beni... özellikle de bacakları uzattığımız kalça hareketleri.... inş. zamanla daha kolaylaşır yoksa ben pes edebilirm :44:

bu egzersizin nasıl yapıldığını nereden öğrenebilirim?

10 saatte 10 yaş gençleş videosunu indirirseniz rahatça yapabilirsiniz. Alt yazılı olduğu için kavramanız kolay olur.
Ama linkler çok inatçı canlı tutmak zor oluyor :KK1: gumushumm birkaç gün içinde tekrar yenileyecek sanırım.
Sırada bekleyenler gibi siz de indirirsiniz eklenince :KK66:

Gumusshumm o 723. sayfadaki am-pm videosunu 4 partlık tek tek indirdim ama açılmıyor nasıl düzeltebilirim onu ?

1 tiffany, 8 minutes buns ve 26. süper call tamamdır.
Kol için hala egzersiz bakıyorum ama dambılım hazır. 3 kglik aldım.
5 dk falan denemek için yaptım bir kaç hareket.
Program bulunca onu da dahil edeceğim artık.

Canım 8 min arms var ama işine yarar mı bilmiyorum

dün moralim çok bozuktu. hiç bişe yapmadım. pardon yaptım bol bol tıkındım. eşim iş seyahatine gitti. bütün evin yükü benim üstüme yıkıldı resmen. en çok özlem koyuyo insana. neyse hadi başlayalım.

Pudracım, ben de bilmemkaçıncı kez yeniden başladım bugün 1 oldu:))

sen 18. fslan yazmışsın bravo:KK9:

:KK1::KK1::KK1:sende yaparsın inanıyorum. biz senle aynıyız :KK9: ben bu sefer azimle tutundum call teyzeme .. 2 gün sonra bitecek süpere baslayacagım :KK8:

dün moralim çok bozuktu. hiç bişe yapmadım. pardon yaptım bol bol tıkındım. eşim iş seyahatine gitti. bütün evin yükü benim üstüme yıkıldı resmen. en çok özlem koyuyo insana. neyse hadi başlayalım.

aaaaaa oldu mu simdi canımız sıkılınca napıyoruz. camı acıp temiz havayı içimize cekiyoruz. yeşil cayımızı icip esneme hareketleri yapıyoruz. :KK39::KK39: yeme mi o da ne :KK23: :KK54::KK54: özlem de güzel oluyor arada. Allah kavustursun. sen sıkıca call'a sarıl eşin de sasırsın gelince. fit hatunum benim desin sana :KK19: :13::13:

:KK1::KK1::KK1:sende yaparsın inanıyorum. biz senle aynıyız :KK9: ben bu sefer azimle tutundum call teyzeme .. 2 gün sonra bitecek süpere baslayacagım :KK8:

aaaaaa oldu mu simdi canımız sıkılınca napıyoruz. camı acıp temiz havayı içimize cekiyoruz. yeşil cayımızı icip esneme hareketleri yapıyoruz. :KK39::KK39: yeme mi o da ne :KK23: :KK54::KK54: özlem de güzel oluyor arada. Allah kavustursun. sen sıkıca call'a sarıl eşin de sasırsın gelince. fit hatunum benim desin sana :KK19: :13::13:

Günaydın canım,

Evet ya, seninla aynıyız. Bu defa olacak ben de umutluyum canım, seni tebrik ediyorum, peşinden geliyorum :)))

kendime geldim. 8 minutes buns ve abs 10 dk tiffany ve 12. call tamam. düne dönüp bakınca utanıyorum kendimden. yola devam.

10 saatte 10 yaş gençleş videosunu indirirseniz rahatça yapabilirsiniz. Alt yazılı olduğu için kavramanız kolay olur.
Ama linkler çok inatçı canlı tutmak zor oluyor :KK1: gumushumm birkaç gün içinde tekrar yenileyecek sanırım.
Sırada bekleyenler gibi siz de indirirsiniz eklenince :KK66:

Gumusshumm o 723. sayfadaki am-pm videosunu 4 partlık tek tek indirdim ama açılmıyor nasıl düzeltebilirim onu ?

kızlar meraba...

size bir iyi bir de kötü haberim var..

kötü haber linklerin yabancı kaynaklı olanlarının hepsi tamamen kırılmış ve kesinlikle yenilenmiyor.biraz rusçam vardı ona dayanarak bir rus sitesinden link alıyodum fakat site kapanmış.

iyi haberse beginning callanetics videosunu da buldum. evolution hariç tüm videolar elimde.gerçi onu da bulmaya çabalıycam. bendeki tüm callan videolarını rapidshare'e yükleyip artık direk kendi rapid hesabımdan link vericem ve kırılma ihtimali olmıycak linklerin.ve artık yeni bir sayfa açmak gerektiğinde de inanıyorum. gerekli upload ve download işlemlerinden sonra hem bilgi hemde video anlamında çok tatmin edici bir callanetics sayfası ile karşınızda olucam. bu söylediklerim 1-2 gün içinde gerçekleşicek inşallah.

şimdilik rapideshare hesabımda yüklü olan 10 saatte 10 yaş gençleş ve super callanın linklerini veriyorum ihtiyacı olanlar beklemsin 2 gün diye :KK66:

super callanetcis
http://rapidshare.com/files/1095396083/SuperCallanetics.avi

10 saatte 10 yaş gençleş
http://rapidshare.com/files/2216314744/Callanetics-10saatte10yasgencles.wmv

kızlar meraba...

kötü haber linklerin yabancı kaynaklı olanlarının hepsi tamamen kırılmış ve kesinlikle yenilenmiyor.biraz rusçam vardı ona dayanarak bir rus sitesinden link alıyodum fakat site kapanmış.

iyi haberse beginning callanetics videosunu da buldum. evolution hariç tüm videolar elimde.gerçi onu da bulmaya çabalıycam. bendeki tüm callan videolarını rapidshare'e yükleyip artık direk kendi rapid hesabımdan link vericem ve kırılma ihtimali olmıycak linklerin.ve artık yeni bir sayfa açmak gerektiğinde de inanıyorum. gerekli upload ve download işlemlerinden sonra hem bilgi hemde video anlamında çok tatmin edici bir callanetics sayfası ile karşınızda olucam. bu söylediklerim 1-2 gün içinde gerçekleşicek inşallah.

şimdilik rapideshare hesabımda yüklü olan 10 saatte 10 yaş gençleş ve super callanın linklerini veriyorum ihtiyacı olanlar beklemsin 2 gün diye :KK66:

super callanetcis

10 saatte 10 yaş gençleş

İyilik meleği :KK19:

kızlar meraba...

super callanetcis

10 saatte 10 yaş gençleş
Teşekkür ederiz gumushumm :KK16:

Canım 8 min arms var ama işine yarar mı bilmiyorum
Evet canım o videoyu biliyorum. Çok güzel hareketler var ama bana fazla gelebilir başlangıç için. Bir de dambıl 3 kg olunca imkanı yok o tempoda yapamam :KK1:

Bugün de tamam. Tiffany yapmadım. 8 min buns, 27. saat süperimi yaptım. Kol hareketlerine de bugün başladım.
Yaklaşık 10 hareketi 3 set 10 tekrar şeklinde yaptım. Hadi bakalım :KK51:

X