Callanetics Egzersizleri

Boyum 1.64 :) aslinda kilomla bi sorunum yok ama biraz yumusagim sertlessem siki olsam bana yeter

aynı boydayız canım ama ben kilo farkıyla öndeyim senden:KK31: ben de geçen sene senle aynı kilodaydım ama sigarayı bırakınca 60 oldum:KK59: ve şu yaşıma kadar ki en fazla olan kilom:KK43: bu arada 31 yaşındayım.anaaam ben çok büyümüşüm:KK52:
burada çok düzenli yapan arkadaşlardan biliyorum daha fit olacağına eminim:KK34:

Yok yok oyle doktora gitme derecesinde degil cok sukur dizlerim cok agriyo oelvis hareketlerini yaparken. Sanirim diger bolgelerim de guclu olmadigi icin oraya yuk mu biniyo acaba bilmiyorum ama epey bi zorlaniyirum

eğer callanı yeni yapmaya başlayanlardansan dizlerinin ağrıması normal ama zamanla geçer canım.tabi çok zorlamamakta önemli Allah göstermesin sakatlanabilirsin de.callan teyzeyi dinlemekte fayda kendi hızınızda ilerleyin,zorlamayın diyor...

dediğin cok dogru yas ilerlemeye baslayınca metabolizmada yediklerimizden dolayı aksamaya baslıyor. seni alkali diyet sayfasına da beklerim. :KK34:
insan bazen krize giriyor :KK1::KK1:marketlerde.. ama yesen de dengeleyebilirsin. irade var sende :KK34:
benimde sorunlu bölgem basen ve simit :KK37: .. call ile birlikte haftada 3 gün stepper yapıyorum. arada 8 min. buns ve tifany de yapıyorum. ama onları da artık hergün yapmayı düsünüyorum.

hosgeldin canımmm:KK16::KK16::KK16: aman bunalım olmasın kışş kışşt bunalımm kışt kışştt :KK52::KK52: :KK9::KK9::KK9:

tifany bel,bacak,kalca icin var videolar 10ar dakikalık. ya 3 videosunu arka arkaya yap canım ya da bir videoyu 3 kez yap. verim almak adına(tifanny öyle diyor). :KK16::KK16: call öncesi yaparsan ısınma hareketleri yap derim. :KK34:

canım ben pek öyle diyet yapabilen insan değilim daha doğrusu hiç diyet yapmadım bu yaşıma kadar bu arada yaşım 31:KK17: artık açlık krizlerimi engelleyememeye başlayınca diyetisyene gittim ama hiç uygulamadım verdiği listeyi:KK37: bi türlü elim değmedi sadece kalorilere bakıp durdum:KK34: yemem gereken meyvelerin ne kadar olması gerektiğini görünce şoka girdim,yok orta boy elma,1 tane incir neyime yetecek benim:KK37: şöyle biri toplarken ağacının altında oturup yaklaşık 20 taneyi mideye indirirdim tabi aç karnına:KK37: tabii sonra gelsin kilolar:KK53: metabolizmamın hızlı olduğunu söyledi hatta metabolizma yaşım 27 çıkmıştı. 60 kilo olmasam daha iyi çıkardı belki.bi o teselli etti beni:KK52: yok ama canım bunun böyle gitmesine daha fazla izin veremem daha bunun çoluğu çocuğu var tabi Allah verirse. alkali diyet sayfasına birkaç defa baktım canım.su içmede üstüme yok:KK34: ama karbonatlı nasıl olur bilemem canım. hatta bi ara dukan yapayım diye düşündüm ama sadece düşünmekle kaldım:KK34: çünkü öyle et seven biri değilim :KK50: sebzesiz ya da meyvesiz yapamam:KK50:
ben de callana devam etmeye karar verdim çünkü o kadar güzel yorumlar okudum ki callanla ilgili. hatta bi ara jillianla birlikte yapmıştım 2 gün zor dayandım ikisini de bıraktım:KK1: o yüzden araya başka bi sporu dahil etmek istemiyorum zaten dizimde buna izin vermez.dizlerimde çıtır çıtır ses geliyordu, doktora gittiğimde kıkırdak dokunun kaygan olmasını sağlayan sıvı azalması dedi kendime hiç sakınmadığım için başıma böyle bir şey gelmesi normal:KK61: o yüzden daha dikkatli olmam gerekiyor canım

violett cim haklısın. et sevmiyorsun. aslında alkali tam sana göre inan. alkali diyeti deneyimlerimiz diye sayfa olusturduk kızlarla. ilk sayfaya bir göz at lütfen. onda ne kalori hesabı var ne de su kadar bu kadar yiyeceksin hesabı.

bende diyet yapabilen biri değilim ama buna cok rahat ayak uydurdum cünkü diyet yapmıyoruz asında, o yasak bu yasak yok dengeleme var sadece.

gecmiş olsun canım. aynı sorun benim kardesimde de var. :26:

callan gibisi yok cidden.:KK16::KK16: mekanı cennet olsun. Call teyzeden de onu tanımamı saglayan arkadaslardan da.:KK16:

dediğin cok dogru yas ilerlemeye baslayınca metabolizmada yediklerimizden dolayı aksamaya baslıyor. seni alkali diyet sayfasına da beklerim. :KK34:
insan bazen krize giriyor :KK1::KK1:marketlerde.. ama yesen de dengeleyebilirsin. irade var sende :KK34:
benimde sorunlu bölgem basen ve simit :KK37: .. call ile birlikte haftada 3 gün stepper yapıyorum. arada 8 min. buns ve tifany de yapıyorum. ama onları da artık hergün yapmayı düsünüyorum.

hosgeldin canımmm:KK16::KK16::KK16: aman bunalım olmasın kışş kışşt bunalımm kışt kışştt :KK52::KK52: :KK9::KK9::KK9:

tifany bel,bacak,kalca icin var videolar 10ar dakikalık. ya 3 videosunu arka arkaya yap canım ya da bir videoyu 3 kez yap. verim almak adına(tifanny öyle diyor). :KK16::KK16: call öncesi yaparsan ısınma hareketleri yap derim. :KK34:

tesekkurederım canım bende callan öncesı ısınma olarak o yapılıyor sanıyodum ama ondan oncede ısınma yapmak lazım yanı bacak ve kalça ıcın ne vıdeosu varsa yapıcam artık ya sonunda :)

sabah üsenmedim kalktım

17/21 de yaptım :21::21::21:....... işe geç kalıyordum neredeyse :KK1:

--

süpere gecmeme son 4 gün :KK55:

tesekkurederım canım bende callan öncesı ısınma olarak o yapılıyor sanıyodum ama ondan oncede ısınma yapmak lazım yanı bacak ve kalça ıcın ne vıdeosu varsa yapıcam artık ya sonunda :)

rica ederim :KK16::KK16: dans eder gibi zaten nasıl gectigini anlamazsın tifanynin.. ama ısınma yap. ani hareketler var :KK1::KK1: ben öyle belimi incitmiştim bir keresinde.

violett cim haklısın. et sevmiyorsun. aslında alkali tam sana göre inan. alkali diyeti deneyimlerimiz diye sayfa olusturduk kızlarla. ilk sayfaya bir göz at lütfen. onda ne kalori hesabı var ne de su kadar bu kadar yiyeceksin hesabı.

bende diyet yapabilen biri değilim ama buna cok rahat ayak uydurdum cünkü diyet yapmıyoruz asında, o yasak bu yasak yok dengeleme var sadece.

callan gibisi yok cidden.:KK16::KK16: mekanı cennet olsun. Call teyzeden de onu tanımamı saglayan arkadaslardan da.:KK16:

tamam canım takip etmeye çalışacam:KK34: bu arada kardeşine de çok geçmiş olsun,dikkat etmeye çalışsın.görüşürüz canım:KK34:

Son düzenleme:
gelmiş hoşgelmiş:) canım ben yeniden başladım:KK17: inşallah bu sefer bırakmayacam:KK34:
Hoşbulduk canımmm :KK66: bende ara verdim iş güç hastalık derken.reglimin 2. Günündeyim ve nezleyim.bittiklerinde yine başlıycam.

Bıraksak da geri dönüyoruz callan bağımlılık yapıyo :) etkisini bizzat hissettiğimiz bi egzersiz sadece tembellik yada işler ondan kırpmamıza sebep oluyo ama sonuç aynı herkes yine callana dönüyo bu bir gerçek.

Kolay gelsin canım çok öptüm !!!

Donuk pudracım şu alkali diyetiniz çok hoşuma gitti her an katılabilirim :)

tamam canım takip etmeye çalışacam:KK34: bu arada kardeşine de çok geçmiş olsun,dikkat etmeye çalışsın.görüşürüz canım:KK34:

bende öpüyorum canım cokk :KK54: görüsmek üzere.. mutlu hafta sonları :KK3:

beklerim canım :KK16::KK16: alkali diyeti deneyimlerimiz topiğin adı :KK34:

Hoşbulduk canımmm :KK66: bende ara verdim iş güç hastalık derken.reglimin 2. Günündeyim ve nezleyim.bittiklerinde yine başlıycam.

Bıraksak da geri dönüyoruz callan bağımlılık yapıyo :) etkisini bizzat hissettiğimiz bi egzersiz sadece tembellik yada işler ondan kırpmamıza sebep oluyo ama sonuç aynı herkes yine callana dönüyo bu bir gerçek.

Kolay gelsin canım çok öptüm !!!

geçmiş olsun canım.çok haklısın canım kürkçü dükkanına geri dönüyoruz:KK34: callan bağımlılık yapıyor. görüşürüz :KK54:

Tiffany, 8 min buns ve süper call 24. saat bitti.
Bunlara ek olarak artık kol egzersizleri yapmayı düşünüyorum.
Omuz ve kollarımı güçlendirmem lazım. Üstüm çok cılız :KK31:

Gumushumm çok sağol ya sen olmasan bu callaneticsn bir tane videosunu bulup indiremezdik adam gibi. sayende yaptı çoğu kişi bu sporu ama nankörlük olduğu için böyle davranıyorlar. sen hiç takma. teşekkür edeceklerine ne diyolar. boşver ya. saynde bende indrdim 10 saatte 10 yaş gençleş videosunu ama diğerleri açılmadı canım yeniledin mi ben mi indiremedim.? ama çok sağol ya bu kadar işinn arasında bzmle uğraşıyosun helal olsun sana :) <3 eğer vaktin olursa o videolarada bakarsan çok sevinirim olmazsa canın sağolsun. bu kadarıda yeterli :)

Gumushumm çok sağol ya sen olmasan bu callaneticsn bir tane videosunu bulup indiremezdik adam gibi. sayende yaptı çoğu kişi bu sporu ama nankörlük olduğu için böyle davranıyorlar. sen hiç takma. teşekkür edeceklerine ne diyolar. boşver ya. saynde bende indrdim 10 saatte 10 yaş gençleş videosunu ama diğerleri açılmadı canım yeniledin mi ben mi indiremedim.? ama çok sağol ya bu kadar işinn arasında bzmle uğraşıyosun helal olsun sana :) <3 eğer vaktin olursa o videolarada bakarsan çok sevinirim olmazsa canın sağolsun. bu kadarıda yeterli :)
Çok zarifsin canım teşekkür ederim düşüncelerin için.

en son sayfa 714 de paylaştım güncellenmiş linkleri.onlara bi bak istersen.indirmek istediğin video çalışmıyorsa yaz burdan.yenilerim seve seve :KK66:

bu saat oldu ve 10. call bitti. misafirim vardı bugün ve inanın her günkünden daha çok efor sarfettim. beş çocuk bir aradaydı. yinede bugünü atlayamadım işte.(çok şükür)

bu saat oldu ve 10. call bitti. misafirim vardı bugün ve inanın her günkünden daha çok efor sarfettim. beş çocuk bir aradaydı. yinede bugünü atlayamadım işte.(çok şükür)

Çok iyi gidiyorsunuz maşallah :nazar: Bırakmamanız çok güzel. Mutlaka sonuçlarını göreceksiniz.

Tiffany, 8 min buns ve süper call 24. saat bitti.
Bunlara ek olarak artık kol egzersizleri yapmayı düşünüyorum.
Omuz ve kollarımı güçlendirmem lazım. Üstüm çok cılız :KK31:

maşallah sana canım ya :) omuzları falan genısletmek için mı bseyler yapıcan ole bsey varsa ne olur bana soyle zor gelmezse tabı bende bıraz omuzlarımı falan genıslesın ıstıyorum bayadır aklımda ama bacaklara kafayı takmaktan ona sıra gelmedı daha dogrusu okadarda onemsemıyodum ama sen bı yontemını bulursan paylaş canım bu arada tiffany vıdeosu olan varsa bı paylaşa bılır mı bakmak ıncelemek ıstıyorum yada hangı sayfalaarda var bılen kızlar varsa soyluyebılır mı :)

Son düzenleme:
30 dakıka yuruyus yaptım ve sonra hıc sogumadan hemen peşine 28 gun super callanımıda yaptım bıde iç bacak hareketı yaptım en sonda bugunluk bu kadar :)

maşallah sana canım ya :) omuzları falan genısletmek için mı bseyler yapıcan ole bsey varsa ne olur bana soyle zor gelmezse tabı bende bıraz omuzlarımı falan genıslesın ıstıyorum bayadır aklımda ama bacaklara kafayı takmaktan ona sıra gelmedı daha dogrusu okadarda onemsemıyodum ama sen bı yontemını bulursan paylaş canım bu arada tiffany vıdeosu olan varsa bı paylaşa bılır mı bakmak ıncelemek ıstıyorum yada hangı sayfalaarda var bılen kızlar varsa soyluyebılır mı :)

Canım kol için olan egzersizleri yapacağım ama henüz araştırma yapmadım.
Yine kol hareketlerine ek olarak da mutlaka şınav çekeceğim. Çok etkili çünkü.
Tiffany için şuradaki videolarına bakabilirsin canım Tiffany Rothe Workouts - YouTube

X