Callanetics Egzersizleri

hoş geldin canım, tebrikler:)) ilk zamanlar hepimiz öyleydik zamanla daha iyi olacak. başka videolarda var ama başlangıç için de sürekli yapmak için de o video yeteri aslında...
bir şeyi 21 gün üst üste yaparsan alışkanlık haline gelirmiş, bu nedenle forumlarda birisi böyle yapmayı önermiş, alışkanlık olsun hayat boyu yapalım hesabı:)) videodada 19 seanslık değişim fotoları var zaten, her gelen bir öncekinden görüp 21 seanslık setler halinde yapıyor:)) alışkanlık yapıyormu bilmem ama sayılı gün çabuk geçer diye, bende böyle tavsiye ediyorum işte:))

anladım cnm çok iyi bi düşünce..bugün regl oldum normalde 2-3 gün öncesinde sancılarım başlardı,callenin sancılarından regl olduğumu anlamadım bile..
bugün 4.günüm olcak inşallah akşama sancılarım azalır da hakkını verebilirim güzelce

aaaaaa :KK53: bilmem bende indi. ekstra birsey yapmadan. hem video vardı hem de kitapcık canım :KK31:

Başka bir siteden indirdim canım. Keşke daha önce haberim olsaydı kitaptan. Hiç lafı da geçmedi burada. Şimdi değil ama başlarda hareketleri daha doğru yapardım belki :)

Başka bir siteden indirdim canım. Keşke daha önce haberim olsaydı kitaptan. Hiç lafı da geçmedi burada. Şimdi değil ama başlarda hareketleri daha doğru yapardım belki :)

kitap cok silinik net değildi. hatta ben ilk sayfayı okurken gözlerim cok yoruldugu icin bırakmıstım. :KK31: videoyu dikkatli takip edildiğinde değişen birsey yok aynısını anlatıyor cünkü :KK31:

ekim dün sormussun yeni gördüm. alkali diyeti topigi var orada tabloyu koydum buraya da koyayım. %80 alkali ; %20 asit tüketerek vücudumuzun ph ını dengelemek amac.dün kitabını da aldım okuyorum. hosuma gitti ve de mantıklı geldi .sizlerinde yararlanması amacı ile tabloları koyuyorum. call ile bu diyeti yapacagım.

http://www.biorezonansankara.com/alkali_asit.pdf

Bu linkte hepsi bir arada renkli ve daha anlaşılır görünüyor.Yapmaya başladınmı canım nasıl gidiyor?

ekim dün sormussun yeni gördüm. alkali diyeti topigi var orada tabloyu koydum buraya da koyayım. %80 alkali ; %20 asit tüketerek vücudumuzun ph ını dengelemek amac.dün kitabını da aldım okuyorum. hosuma gitti ve de mantıklı geldi .sizlerinde yararlanması amacı ile tabloları koyuyorum. call ile bu diyeti yapacagım.

Eki Görüntüle 543236 Eki Görüntüle 543237 Eki Görüntüle 543238 Eki Görüntüle 543239

Sağol canım benim, çok teşekkür ederim, bakıyorum hemen.:KK19:

ekimmmmmmm nerdesin?
ben dün yaptım 4/21. bugün yapamayabilirim, arkadaşım çağırdı onda kalıcam. :KK14:

Yettim kuzummmmm, sabah yazamadım. Ben 3. yü yaptım akşam, fire yok, ama oğlum tam o topukları birleştirip 3 defa pelvisi indirip kaldırdığımız hareket var ya onda yakaladı beni, gülmekten pek yapamadım ama olsun :KK1: bu akşam da yapıcam inşallah.

Yapabilsen iyi olur be kuzum, o uyuyunca yapamaz mısın, ya da izleyemediğin için mi yapamazsın. Resimlerinden yapabilirsen resimleri atmaya çalışayım burdan, ya da hiç zorlama beni yamaıcam işte dersen de yarın yaparsın be kuzum :KK9:

Ekim neden bilmem ben herşeyi çorba etmeye bayılırım.Şimdiye kadar birebir uyduğum hiç bir tarif olmadı.İlla yanına kendim güzel olacağına inandığım şeylerden de katarım.Böylece belki biraz daha zevk alınacak hale getiriyorum herşeyi çünkü eğer sevmezsem yapmama gibi bir huyum var.Faydasına inansam bile illa sevmemde gerekiyor malesef

birileri bu egzersizleri nereden inirdiğimizi söyleyebilir mi acep ? kitabı resimleri ya da videoyu mümkünse hepsini :)

Sağol canım benim, çok teşekkür ederim, bakıyorum hemen.:KK19:

Yettim kuzummmmm, sabah yazamadım. Ben 3. yü yaptım akşam, fire yok, ama oğlum tam o topukları birleştirip 3 defa pelvisi indirip kaldırdığımız hareket var ya onda yakaladı beni, gülmekten pek yapamadım ama olsun :KK1: bu akşam da yapıcam inşallah.

Yapabilsen iyi olur be kuzum, o uyuyunca yapamaz mısın, ya da izleyemediğin için mi yapamazsın. Resimlerinden yapabilirsen resimleri atmaya çalışayım burdan, ya da hiç zorlama beni yamaıcam işte dersen de yarın yaparsın be kuzum :KK9:

biz daha 3 temiydik?
dört değilmiydi ki?:44:
dün önceki gün 2. bir gün de yapmıştım 3. hee bir de ben 8 dakikalıklar var ya onu yapmıştım galiba onu da sayıyorum o zaman 4 oluyor :KK5: neyse 3 diyelim bakalım :KK1:

ben cep telefonuma yükledim videoyu. yaparken zor oluyor.
mesela ben bitiriyorum o hala sayıyor. hızlı yaptığımdan değil de, o hareketi uzun uzuna diye anlatıyor ya, sıkıntı basıyor beni, beklemeden yapıyorum.
yoksa 40 45 dakika sürecek gibi. heh telefondan ilerletmek zor oluyor, dün farkettim ben popo hareketini 2.günümde yapmayı unutmuşum :KK1: atlatırken fazla gittim sanırım :KK1:
gümüsüm bana foto atacaktı ama sanırım işleri var.
sende varsa atarsan sevinirim aslında. istersen özelden mailimi yazayım, mail ile kolay olacaksa. :KK17::KK17:

bskn ; gümüsümm mailleri atmıs. sana da gelmiş olması lazım :KK31: cünkü senin mailinde vardı (yani isimden cıkardıgım kadarıyla senindi :KK9:)

toplu göndermiş.

--

ekim abla :KK1: ben o pelvis hareketinde babama yakalandım :KK53::KK53::KK53:böyle kalakaldı adamcagız napıyon sen dedi. kem küm ettim :26: kızardım. spor yaa bak dedim bilgisayarı gösterdim :KK53:

o günden beri ben spor yapcam der öyle odama gecer oldum :KK1:

Son düzenleme:
Ekim neden bilmem ben herşeyi çorba etmeye bayılırım.Şimdiye kadar birebir uyduğum hiç bir tarif olmadı.İlla yanına kendim güzel olacağına inandığım şeylerden de katarım.Böylece belki biraz daha zevk alınacak hale getiriyorum herşeyi çünkü eğer sevmezsem yapmama gibi bir huyum var.Faydasına inansam bile illa sevmemde gerekiyor malesef

Ben de sevmeden yapamıyorum, en güzeli bu boşver :))

Benim başlayıp bitirdiğim tek diyet dukan mesela, ilk defa bu kadar istikrarlıyım.Spor salonuna üyeliğim var, biraz vakitsizlikten ama biraz da gidesim yok, parama yaptırıyorum sporu :KK9:

birileri bu egzersizleri nereden inirdiğimizi söyleyebilir mi acep ? kitabı resimleri ya da videoyu mümkünse hepsini :)

Doktorcum, 665. sayfada linkler, gumushumm hazırlamış sağolsun. Dukan topik e de yazıcam zeynep de sormuş ama bilgisayarım tuzak kurdu bana :)))

biz daha 3 temiydik?
dört değilmiydi ki?:44:
dün önceki gün 2. bir gün de yapmıştım 3. hee bir de ben 8 dakikalıklar var ya onu yapmıştım galiba onu da sayıyorum o zaman 4 oluyor :KK5: neyse 3 diyelim bakalım :KK1:

ben cep telefonuma yükledim videoyu. yaparken zor oluyor.
mesela ben bitiriyorum o hala sayıyor. hızlı yaptığımdan değil de, o hareketi uzun uzuna diye anlatıyor ya, sıkıntı basıyor beni, beklemeden yapıyorum.
yoksa 40 45 dakika sürecek gibi. heh telefondan ilerletmek zor oluyor, dün farkettim ben popo hareketini 2.günümde yapmayı unutmuşum :KK1: atlatırken fazla gittim sanırım :KK1:
gümüsüm bana foto atacaktı ama sanırım işleri var.
sende varsa atarsan sevinirim aslında. istersen özelden mailimi yazayım, mail ile kolay olacaksa. :KK17::KK17:

Sen bana mailini gönder canım, hallederiz. :))

Gumushumm cum bana gönderdi her sayfada bir hareket vardı ben onu küçülttüm biraz 1 sayfaya 3 hareket sığdırdım 7 sayfa oldu, umarım işine yarar.

Eki Görüntüle 543236 Eki Görüntüle 543237 Eki Görüntüle 543238 Eki Görüntüle 543239

şimdi ben yapılacak işlerin 1 2 yi yapıyorum zaten. 8 i de öyle.
fakat çok alkali listede aklımı kurcalayan bir şey var. limon asidiktir, alkali demek bazikliktir.
suya limon damlatırsak asidik hale getirmiş olmaz mıyız :44:
yoksa benim kafam mı karışık, kavram hatası mı yaşıyorum:44:

bskn ; gümüsümm mailleri atmıs. sana da gelmiş olması lazım :KK31: cünkü senin mailinde vardı (yani isimden cıkardıgım kadarıyla senindi :KK9:)

toplu göndermiş.

--

ekim abla :KK1: ben o pelvis hareketinde babama yakalandım :KK53::KK53::KK53:böyle kalakaldı adamcagız napıyon sen dedi. kem küm ettim :26: kızardım. spor yaa bak dedim bilgisayarı gösterdim :KK53:

o günden beri ben spor yapcam der öyle odama gecer oldum :KK1:

Ayyyyy, pudracım gözümün önüne geldi şimdi babanın bakışları, amanın, benim oğlan 14 yaşında, annem tozuttu dedi herhalde ama seninki striptiz çalışması yapıyor sanmıştır :KK60:

buldum teşekkür ederim :)

peki nerden başlamak gerek bir şart var mı hangisi daha yapılabilir gelirse mi

X