Callanetics Egzersizleri

Canım kusura bakma yeni gördüm, evet biraz ağrı oluyor, hele dün akşam son karın hareketinin yarısından itibaren boynumu tek elimle tutarak yaptım :))

Sağol canımm, sen öğren bakalım nasılmış, dukan yaparken suyuma bişey katsam yeter mi :KK34:

Yavru, sen çalışmıyor muydun hangi ara yaptın 2. yi, öğle arası yemekhanede mi yaptın yoksa :))

yok kuzum ben 1 taneyi dün değil önceki gün denedim..sonra senle paylaştım..sen de bırakmadan ilerleyelim dedin...ve 2.yi de dün akşam yaptmm...bugün 3 olcak :))
çalışıyormm ama zor tutuyorum kedimi bacağımı alıp masaya atmamak için :KK70::KK70::KK70:

Normali oldukça sıkıcı, yavaş ve çok küçük değişimler gördüğüm için sürekli bırakıyorum. Sizi bilmem ama callan bana eziyet gibi geliyor sonuçta alamayınca heves falan kalmıyor. :/ Süpere direk geçme olayı durumu değiştirecekmiş gibi geliyor bana... İlk gün deneyeceğim baktım olmuyor 6 gün normalden devam edeceğim.

Nurten bu topiği sürekli takip edenlerden biriyim.Sık sık yazmam arada bir yazarım ama sürekli okurum.Gördüğüm kadarıyla siz callana hiç bir zaman tam anlamıyla asılmadınız.Yapmak istiyorsunuz biraz ama her seferinde iradeniz zayıf kalıyor bırakıyorsunuz.Eğer yaparkende böyle yapıyorsanız hareketleri tam yapmıyorsanız etkisini az görmeniz normal.Bence önce iyice bir düşünün.Kesin kararınızı verin.Olayı kafada bitirmeden hangi callı yapsanız sonuç yine bırakmak yine başlamak olacak.Bu kısır döngü sürüp gidecek.En güzeli ne yapıyorsanız inanarak yüreğinizi koyarak yapmanız çünkü

Normali oldukça sıkıcı, yavaş ve çok küçük değişimler gördüğüm için sürekli bırakıyorum. Sizi bilmem ama callan bana eziyet gibi geliyor sonuçta alamayınca heves falan kalmıyor. :/ Süpere direk geçme olayı durumu değiştirecekmiş gibi geliyor bana... İlk gün deneyeceğim baktım olmuyor 6 gün normalden devam edeceğim.

bu durumda evolotionu deneyebilirsin, 3 ayrı eğitmen 3 seviyede yapıyor, seviyene uygun olanı takip ederek yaparsın, tabii ingilizcen yeterliyse...
klasikteki hareketleri bi kağıda yazıp tv-miüzik vs.. eşliğinde yapabilirsin.
değişim için ufak diyorsun ama bu değişimi daha hızlı sağlayan bi alternatifinde yok, olsa burda olmazdın zaten dimi, bir de bu açıdan bak. sevip sevmemeyi, ön yargıyı falan bi kenara bırak, ay sıkıcı bi şey yapcam mecburum gibi şeyler düşünme, kendini şartlandırma ozaman daha sıkıcı gelir, at onları kafandan.
sen kendin için, bedenin içi,n sağlığın için, ilerki yaşların için kendine yatırım yapıyorsun, callanetiks yapmayı seçiyorsun. bu yiyip yiyip büyüttüümüz popolarımıza, göbeklerimize callan teyzenin bi hediyesi:))) kendine, harekete ve değişme odaklan...

İyi akşamlar Kızlar,

ducan atak3, callan2, alkali1, bu garip oldu ama alkaliyi sadece su olarak yapacağım, 20kg karşılık 1 lt su ve ben 3,5 lt su içmeliyim. suyun içine aslında eczaneden alınan pH damlacığı damlatılması gerek ama 60tl civarındaymış, karbonat da kullanabilrsiniz diyor. vee, alışma aşamasında limon ya da elma sirkesi.. alkali gıdalar var ve onları ne yazıkki ducan da yapamayız. ::KK43: peki ctesi atağımın son günü, pazar sabahı sebze yiyeceğim!
callan de zorlanıyorum elbette ama ileri seviyelirini yapmayı sizleri okudukça daha da imrenerek istiyorum ve sıranın bana gelmesini bekliyorum..
hepimize bol şans!
Aslı

arkadaşlar artık bende varımm uzun zamandır takipteydim en sonunda baktım uzaktan olmuyo aranıza girmeye karar verdim :KK1: bugün 3. saatimi bitirdim call yaptıkça insan mutlu oluyo kendi için bişeyler yaptığı için :)) ancak sizlere bi kaç sorum olucak umarım cevaplarsınız :) benim üstte bi problem yok ama bacaklar ve kalça resmen bana ait değilmiş gibi duruyor ciddi bir şekilde incelmesi gerek sizce call bacaklar ve kalça için gerçekten faydalı olur mu?? bidee ben yediklerime dikkat etmiyorum yinede işe yarar mı :KK25:

Evet buldum süper bir egzersizmiş gerçekten çok teşekkür ederim nnnyyy!
Ama küçücük minicik bir sorunumuz var :S Ve bana kızacaksın eminimki :KK43:
Malesef ben senin gibi azimli değilim başlarsam 1 gün 2 gün yapar 3.gün bırakırım ne yapıcam bir yol gösterin lütfen.
Üstüne üstlük nette araştırayım dedim burada herkes videoya ulaşmak için zorlanmış ve bende bulamadım
Herşeyin kolayı olsun,pişsin ağzıma gelsin istiyorum offf offf

Nurten bu topiği sürekli takip edenlerden biriyim.Sık sık yazmam arada bir yazarım ama sürekli okurum.Gördüğüm kadarıyla siz callana hiç bir zaman tam anlamıyla asılmadınız.Yapmak istiyorsunuz biraz ama her seferinde iradeniz zayıf kalıyor bırakıyorsunuz.Eğer yaparkende böyle yapıyorsanız hareketleri tam yapmıyorsanız etkisini az görmeniz normal.Bence önce iyice bir düşünün.Kesin kararınızı verin.Olayı kafada bitirmeden hangi callı yapsanız sonuç yine bırakmak yine başlamak olacak.Bu kısır döngü sürüp gidecek.En güzeli ne yapıyorsanız inanarak yüreğinizi koyarak yapmanız çünkü

Rekorum 17... 15. saatte ne oluyorsa artık hep 15. saatte bırakıyorum. :) Hareketleri eksiksiz yapıyordum. Son 3. 16'lık saatimde sadece karın egzersizlerinde eksiğim oluyordu. Yani diğer hareketlerde sorun yoktu.

Ben çabuk pes ediyorum ve bu huyumdan nefret ediyorum. :/

çok moralım bozuk 3 gundur callan yapamıyorum az once denedım ama bacagım fena acıyo ne yaptımda bole ıncıttım anlamdım gercı gectı gıbı agro normaldede hep vardı calısırken bıle zorlanıyodum ama sımdı gectı callan yaparken acıdı baya yıne bence callan yaparken acımasının sebebı daha tam olarak gecmedı sonucta benım callandan once cok ıyı ısınmam kaslarımı ısıtmam lazım yoksa duzgun yapamıcam callandakı ısınma hareketlerı en azından suan ıcın yetrsız bana tam gecmeden bu kadrlık bı ısınma yetmıcek bence bana yanı en azından ole dusunuyorum bı kac gun boyunca en az 40 dakıkalık orta tempoda bı hızla yuruyup ole yapıcam callanı ınsallah ıyıce ısınınca bu acı bu kadar olmaz ve hemen gecsın artık ne guzel ıncelıyodum ya bı beden kucuk almıstım gıysımı kendıme offf :KK43: çok canım sıkkın :KK43:

çok moralım bozuk 3 gundur callan yapamıyorum az once denedım ama bacagım fena acıyo ne yaptımda bole ıncıttım anlamdım gercı gectı gıbı agro normaldede hep vardı calısırken bıle zorlanıyodum ama sımdı gectı callan yaparken acıdı baya yıne bence callan yaparken acımasının sebebı daha tam olarak gecmedı sonucta benım callandan once cok ıyı ısınmam kaslarımı ısıtmam lazım yoksa duzgun yapamıcam callandakı ısınma hareketlerı en azından suan ıcın yetrsız bana tam gecmeden bu kadrlık bı ısınma yetmıcek bence bana yanı en azından ole dusunuyorum bı kac gun boyunca en az 40 dakıkalık orta tempoda bı hızla yuruyup ole yapıcam callanı ınsallah ıyıce ısınınca bu acı bu kadar olmaz ve hemen gecsın artık ne guzel ıncelıyodum ya bı beden kucuk almıstım gıysımı kendıme offf :KK43: çok canım sıkkın :KK43:

hangi harekette acı oluyor? onların alternatiflerini bulalım kitapdan.

ekimmmmmmm nerdesin?
ben dün yaptım 4/21. bugün yapamayabilirim, arkadaşım çağırdı onda kalıcam. :KK14:

Arkadaslar videolari nerden indiriyorsunuz ben de hata gösterio süper, cardio evolution, digeri 10 saat de 10 yas gencles o vardi zaaten bende, ama baska video kesinlikle indiremiyorum:KK43:
Sizler ???

Canım acı duyduğun hareketleri yapma. Fena incitmişsin anlaşılan. Sen o bölgeyi zorladıkça iyileşmez ki. Moralini de bozma gayet iyi gidiyorsun.

X