Callanetics Egzersizleri

dun kı mecburı aradan sonra hala hasta olsamda bı elımde mendıl olsada super callan 6. saatımıde tamamlamıs bulunuyorum :) bugun yesıl cay degıl ıhlamur ıcıyorum :)

indirmeye başladım canım teşekkürler, topickide buldum. 10. ayda resimler yollamışsın onları gördüm ama açıkcası biraz şaşırdım, albumunde implant sonrası resimlerin arasında popo resimlerini de görmüştüm bayılmıştım, yusyuvarlak kalkık veeee seksiydi... bu resimler daha farklı kıyafetten mi nedir... üst taraf incecik bel falan güzel ama...
açıkcası böylesi bir çalışmadan çok daha fazlasını beklerdim, bu kadar emeğe...
2 ay call yapsan çooook daha iyi sonuç alırsın, bence hiç bırakma düzenli call yap...

Bugün nihayet başladım ama inşallah bırakmadan aksatmadan devam ederim.

Bağımlılık yapıyor :) Ben bırakmayı hiiç düşünmüyorum. Ara verme gününde bile içimden yapmak geliyor :) Bedenimin ve ruhumun rahatladığını hissediyorum. Değişim çok büyük. 5 günde anlayacaksın sen de

ne güzel ya. ben 1 hafta yapabildim. 1 yıl önce. şimdi denemeye bile korkuyorum. bende sigara bağımlılşık yapıyo, kola baıumlılıkyağıyo ama böyle yararlı şeyler bağımlılık yapmıyo

dun kı mecburı aradan sonra hala hasta olsamda bı elımde mendıl olsada super callan 6. saatımıde tamamlamıs bulunuyorum :) bugun yesıl cay degıl ıhlamur ıcıyorum :)

Canım yaa dinlenseydin keşke ama yarın dinlenme günün galiba. Bir an önce atlat şu gribi.
Ben de reglden dolayı zorlanıyorum. Zaten kansızım başım dönüyor bugünlerde.
Benim de yarın dinlenme günüm. İyice dinlenip yeni haftaya dinamik başlayalım :)

vee sonundaa emellerime ulasiyorum galibaaa
bugun 7. saatimi tamamladim az once olçum yaptim ve belden 1 cm, kalça dan 2 cm popo dan da 1,5 cm gitmiiss
az once de resim cektim ilk zamanki cektigim resimle aradaki farklar belli oluyo. ozellikle bacaklar ve popo da.
Allahim cokkk mutluyummm

Süper bir şey bu. Tebrik ederim, bir haftada sonuçları almaya başlamışsın. Bırakmak yok o zaman

Süper bir şey bu. Tebrik ederim, bir haftada sonuçları almaya başlamışsın. Bırakmak yok o zaman

tesekkür ederim canimm
birakmak asla yok artik. ilk defa bu kadar kisa zamanda böyle net sonuçlar görmüsüm birakirmiyim.
daha da ilerletmek istiyorum. süper call, evolution hepsinin hakkindan gelicem
gaza geldim
burdan baslamak isteyip motivasyon bulamayanlara sesleniyorum..
kendinize ve bedeninize yapabileceginiz en buyuk iyiliktir callenetics.
lutfen kendini seven hanimlar, 24 saatinizden yalnizca 1 saatini kendinize ayirin pisman olmayacaksiniz

Rica ederim cnm.Evet popomun eski hali çok daha iyiydi daha öncesini biliyorsun Brazil yapıyodum ve onun sayesinde şekil almıştım.Insanıty ile o şekli sağlayamadım bacaklar toparlandı biraz fazla yağlarım azalmaya başladı.Şimdi kafam çok karışık 2 haftamı bitirdikten sonra hangi sporu yapsam karar veremedim.Tekrar Brazile mi dönsem yanında ek olarak call ile beraber yapsam istediğim gibi bölgesel sonuç alırım.Demek call ile daha iyi sonuç alırım tek istemediğim şey popomun küçülmesi.Tavsiyen için sağol cnm.Süper call da indirdim zaten kondüsyonum var pek zorlanmam sanırım.

Cnm bende sizin sayenizde gaza geldim burdaki yorumları sık sık okuyorum ve takip ediyorum sizleride.Çok güzel incelme var ben hala incelemedim malesef yaptığım programla.Sonuçları görmek için sabırsızlanıyorum bırakmak istemiyorum bakalım hala pantolonlara sığamıyorum call ile bunu başarabilecekmiyim.İçimde inanılmaz bi heyecan oluştu.

canım bence çok yoruyorsun kendini, 10gün sadece kalsik call yap ve 30dk yürüyüş başka bir şey eklemeden yada ilaçlar, besin desteği vs.. almadan böyle bi dene, eminim çok daha iyi sonuç alacaksın...

Call yapmaya devam et canım. Gerçekten çok fark ediyor. Düzenli yaparsan neden olmasın ki.

Bugün dinlenme günümdü ama yine de yaptım.
Arefe günü yola çıkacağım. O yüzden dinlenme günümü arefeye kaydırdım :)
20. saat tamam.

Bugün dinlenme günümdü ama yine de yaptım.
Arefe günü yola çıkacağım. O yüzden dinlenme günümü arefeye kaydırdım :)
20. saat tamam.

20 gun olmuş senınde ne dusunuyosun pekı sence farklar ne canım bende bugun super callan 7. saatımı tamamladım kalsık callan 17 gun yaptım buda 7 ettı 24 gun bugun arkadsımla gorustum kesınlıkle fark etmıs dedı spora gıttıgın zamanlarda bıle bu kadar ıncelmemıstı bacakların dedı ustunden cok gıtmıs onu gec bacaklara gel dedım :) poponda bı fark var mı bılemedım aynı ama bacakların ıncelmıs yanlardakı çıkıntılık gıtmıs dedı yanı dolgun bı popo ama ıncelen sekıllenmıs bı bacak var dedı kısacası bunu soylım popoda bıraz gıtseydı ıyı olurdu ama zamanla azda olsa popoda gıder dıye dusnuyorum en azından toparlanıp kalkınca bıraz kuculmus gıbı gorunur dıyorum ama bılemedım de yanı :) oyuzden senıde merak ettım ne dıyosun nasıl sence durumun :)

günaydın kızlar

dün aynada kendimi güzelce inceledim.göğüs altım belim gitmiş alt karın var hala ama toparlanma da var.

popom dikleşmiş, gögüslerim de ona keza (zaten bu iki kısım beni fena gaza getiriyor )

bacaklarımda toparlanma var. yürürken olan bıngıldamaların azaldıgını fark ediyorum.

ve de bu halimden 10 kg zayıf halde iken giydigim pantolonumu denedim dün bacaklarımdan girdi sadece düğmeleri kapanmadı ( bu da birsey 10kg fazlalıkla girebildim)

çok mutluyum gerçekten. bu akşam da 13/21 yapacağım

Ne güzel sizin bu gelişmeleri okudukça daha bi hevesle yapıyorum artık.Bende burda pantolonlarıma girebiliyorum artık demeyi ne kadar çok istiyorum.Gerçekten yazdığınız gelişmeler eminim bi çok insanıda yapmaya teşvik ediyo sağolun kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…