Callanetics Egzersizleri

Dün biberiye yağı ve devasa boyutta streç film aldım :) Bugün sürünüp sporu öyle yapacağım. Süreci biraz daha hızlandırmak istiyorum

link verdiğim sporlar incelmene yardımcı olacak sporlar canım call teyze de sıkılastırır. bende değişme var olmaz mı çok mutluyum çokk.

belimden 2.5 cm gitti 10 günde. bacaktan 1 cm popo toparlandı kalktı. karın kısmı toparlandı eskisi gibi yayık değil göbek en gec giden yermiş call ile ben bi de mekik cekiyorum onun icin. ve yediklerime dikkat ediyorum artık. nişanlım bile sen bu sefer bayagı hırslısın dedi

bence basla tatlım. zamanın az.bir de senin.linkleri yap ilk olarak erimek icin

Tüm callansever arkadaşlarım bi önceki sayfada yani 665 te tüm linkleri güncelledim.sadece bir ricam var linki kırılmış bozulmuş olan bi video varsa o videonun adını kullanarak bunlar ölmüş tabirini kullanın.sadece birkaç tanesi bozuktu linklerin.hepsi bozuk gibi bi anlatım kullandığınızda o videolara ihtiyacı olanların ümidini hevesini kırıyorsunuz.çok msj aldım bulamazsam vazgeçicem son kez size Sormak aklıma geldi diye.bu konuda hassas olmanızı dilerim kızlar hepimize fit günler...

Canım benim hoşbuldum :)))

Ben 24 Mart ta dukan diyetine başladım, 18 Haziran da yani 3 ay bile olmadan 12 kilo verdim. Güçlendirmeye geçtim hedef kiloma kavuştum diye güçlendirmede de 3 kilo daha gitti hala 55,6 kiloyum :) Şiddetle tavsiye ederim, kitabını okumak şartıyla, yapabileceğine kanaat getirirsen ve sağlık problemin yoksa eğer. Ben tiroid hastasıyım bir de, ona rağmen verdim

Sen de ilk defa yapıyorsun bu kadar istikrarlı değil mi, ben de kıracağım o şeytanın bacağını bu defa kararlıyım :)) Maşallah canım, darısı başıma

Canım, çok emek veriyorsun gerçekten teşekkür ederiz

Bir de hareketlerin resmini çektim diye sen mi yazmıştın emin olamadım ben :44:

ben milim milimine o diyete sadık kalamayabilirim diye korkuyorum ama arastırırım bi.

evet ilk defa bu kadar istikrarlı yapıyorum bundan sonra bırakmam artık. bünye bagımlılık yapıyo.

18. saat tamamdır. Streçle sarınınca çok terledim.
Bu arada biberiye yağının ilginç bir özelliğini keşfettim.
Yağı sürdüğüm yerlerin rengi açıldı. Bariz bir ton farkı var.
Renk açma özelliğini duymamıştım daha önce.

bak bunu bende duymamıştım geçici olabilir mi o renk farkı, hala açık mı?
yağ sürüp sarmak bi işe yaramıyor diyorlar hatta bölgesel terletmeninde bi anlamı yok yağ yakımında diyorlar... deneyip yağlı yağsız, bi fark gören var mı?

Son düzenleme:

Yağı temizledikten sonra normale dönmeye başladı. Kalıcı olsa koltukaltı kararmalarında devrim yaratabilirdi biberiye yağı

Bölgesel terletmenin işe yaradığına inanıyorum ben. Daha önce de niveanın my silhouette kremini sürüp streçliyordum. 15 günde sporla 2 cm inceltmişti.

Tekrar uygulamak istedim. O incelme streçten olmadıysa bile denemekten bir şey kaybetmem :)

Canım, çok emek veriyorsun gerçekten teşekkür ederiz

Bir de hareketlerin resmini çektim diye sen mi yazmıştın emin olamadım ben :44:
evet canım ben yazdım.klasik callanı foto haline getirdim 21 foto oldu.1-2 kez videoyu izlemiş biri rahatça anlar fotya bakınca ne yapacağını.özelden mail adresini atan herkese yolluyorum resimleri bi ara burda da paylaşıcam

kızlarrrr hastayım ya nezle oldum dun de bı halsızlık hastalık belırtısı vardı ama yınede sporumu calllanmı yapmıstım ama bu aksam yapamıcam yarın dınlenme gunumdu onun yerıne bugun dınlenıp yarın devam edıcem ılac kullanmaya basladım sabah ıtıbarıyle yarın aksama kadar toparlarım dıye dusnuyorum kendımı suçlu hıssedıyorum sankı ya callan yapamayınca neyse bugun bole gecıcek artık yarın yapıcam ınsallah yanı bugun hala super callan 5

Kardiyo yanısıra iyice sıkılaşmak ve hızlı sonuç almak için call yapmayı çok istiyorum.Bi gün yapıyorum ertesi gün kalıyo bi istikrar sağlayabilsem.Özellikle bacaklar için çok ihtiyacım var.Bide önceki sonraki resimleri gördükçe imreniyorum hep.Popoyu kaldırıyo alttaki resimde çok güzel sonuç alınmış.

http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...iYDYCA&usg=AFQjCNEBJkGGa0jKzmOaaTfyOXZfMuGaFQ
Bu site yabancı çoğu sayfalarda before after resimleri var çok güzel hepsini tek tek buraya koyamadım siz incelersiniz ilk sayfadan itibaren her sayfayı.Bende böyle hevesleniyorum başlamak istiyorum.Insanıty yapıyorum sürekli kardiyo 60 günlük program az kaldı programın bitmesine ama hala iç bacaklarım ve basenlerim var.Toparlandım bayağı call da bu süreci hızlandırır diye düşünüyorum sık sık okuyorum takip ediyorum sizleri.Bakalım bu kadar kişi sonuç aldığına göre bende sonuç alırım inşallah tamam yarından itibaren bende varım sizlerle.Yanlız sadece karın bacak ve kalça olan kısımları yapsam zaten fazlasıyla çalışıyo bütün vücudum halim kalmıyo pek bütün videoyu yapmaya.

tekrar hoş geldin canım, çok oldu görüşmeyeli neler yaptın?
karın bacak kalçadan başka ne hareket kalıyorki zaten, ısınma ve esneme:)) onlarda atlanmazki...
istediğin kiloya inmedin mi hala? en son implattan sonraki resimlerine bakmıştım kilonda yoktu ama... bir gün call bir gün cardio şeklinde de devam edebilirsin belki..
bahsettiğin 60günlük program nedir? nası bişii?

Hoşbuldum cnm evet çok oldu görüşmeyeli işten ayrıldım o zamana kadar sürekli işte oturduğum için kilo aldım akşamlarıda malum ev işi çoluk çocuk spora fırsatım kalmıyodu.Bende zaten işimden memnun olmadığım için ayrıldım.O günden bu yana Insanıty diye 60 günlük yoğun kardiyo üzerine hızlı yağ ve kalori yakan bi program 40-45 dk da 600 kalori sonraki videoları 1 saate çıkıyo ondada 1000 kaloriye kadar yakıyosun.Tüm vücut çalışıyo gerçekten çok etkili kondüsyonum ve gücüm arttı bu arada.Zaten esneme ve strech hareketlerini ınsanıty ile yapıyorum.
Insanity - Body Transformation in 60 Days (1 of 2) - YouTube
Insanity - Body Transformation in 60 Days (2 of 2) - YouTube

Şimdi 2 haftam kaldı programın bitmesine sürekli otur otur iyice yağlanmıştım.Yağlarım azalmaya başladı toparlanıyorum gitgide ama şu gevşekliği sıkılaştıracak bi çare bulmam lazımdı call iyiydi bu konuda hızlı sonuç vermeside cezbediyo tabi.Malesef diyet yapmadığım için kilomda bi değişiklik yok diyet yapmak zorluyo beni.Bakalım ek olarak call da ekleyecem.

Geçmiş olsun canım Bol ıhlamur ve nane limon iç. İlaçlardan çok daha etkililer. Bugün iyice dinlen yarına toparlarsın inşallah.

19. saat tamam

Bacaklarımın inceldiğini ve şekillendiğini fark ediyorum.
Skinny pantolon giyince bacaklarıma bakmaya doyamaz oldum

ooo çok zorlu bir programa benziyor, bodyrock gibi ama daha uzun, çok güçlenmiş olmalısın.. nerden indirebilirim link var mı? indir indir makinada yer kalmadı ama görmezsem de çatlarım:))

Geçmiş olsun canım Bol ıhlamur ve nane limon iç. İlaçlardan çok daha etkililer. Bugün iyice dinlen yarına toparlarsın inşallah.

tesekkurederım canım çok sagol dedıklerınıde yapıcam :)cok ıyım dıyemem ama bugun ınsallah callanımı yapıcam yarın tatıl zaten halsızlessem bıle evde olucam bısey olmaz ıhlamur ve nane lımonuda ıcmye baslayınca hemen ıcıcem hatta :) toparlarım artık bu hafta yeme ıcme cok bozuldu ya yenı işe basladım ayak uydurcam gelısımı gıdısımı ayarlıcam dıye cok kactı bu hafat dusundukce snırım bozuluyo ama bu hafat cok fena bı sekılde toparlıyorum işimede alıştım ayarladım bazı seylerıde artık duzenlı bır yemeye gecebılırım ama bu hafat dıyetle gecıcek haslama falan yanı yagsız cok hafıf yemeklerle olelıkle dagıtmıs oldugum haftayı toparlıcam ınsallah sonrda dengelı bı sekılde beslenmeme gecerım bacaklarım sekıllenmeye basladıgını dusunuyorum toparlandılar sankı nerdeyse bır beden kadar oyuzden yemegı kacırınca moralım bozuluyo ama gıttı işte dıyorum neysekı kapatıyorum arayı kararlıyım :)

ooo çok zorlu bir programa benziyor, bodyrock gibi ama daha uzun, çok güçlenmiş olmalısın.. nerden indirebilirim link var mı? indir indir makinada yer kalmadı ama görmezsem de çatlarım:))
http://kat.ph/shaun-insane-workout-t6329064.html Cnm link bu aynen çok zor Bodyrock gibi daha uzun yorucu zorlayıcı bol hareketli fazlasıyla ter atıyosun cnm.Evet güçlendim hareketleri rahatlıkla yapabiliyorum artık ilk zamanlar ne şınav çekebiliyodum nede şınavın başka versiyonlarını yapabiliyodum.Şimdi rahatlıkla yapıyorum hepsini tabi biraz daha kondüsyon kazanmam gerek.Spor topiğinde Insanıty topiğimiz var orda önceki sonraki resimlerimide paylaşmıştım.Kaçıncı sayfada kaldı hatırlayamadım şimdi.O kadar alıştımki yapmadan duramıyorum benimde indirmediğim program kalmadı.Ek olarak bölgesel hareket yapmam lazımdı kafam karıştı o kadar çok video varki.Burda da sonuç alanlarıda görünce imreniyorum.Geçen gün yazını okudum burda 1.5 sene call yaptım popom küçülmedi yuvarlak dolgun kalkık oldu diye yazmıştın.Bende küçülmesini istemiyorum bacaklarımdan pantolonlarım geçmiyo malesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…