Callanetics Egzersizleri

ben diyet yapmıcam kızlar.zaten istesem de yapamam ,o irade yok :KK9: kilo sorunum yok. sıkılaşma,incelme,toparlanma için istiyorum.ee insan bi kere deneyip faydasını gördü mü tekrar yapmak istiyor. ölçülerimi almıcam ben. sayılar önemli değil,nasılsa belli eder kendini :KK34:

Ah o ölçüler yok muu! :/

Ben diyet yapamayanlardanım. :/
Sende bendensin desene canım :KK52:
Diyet yapmamız lazım ama hangisi en sağlıklısı karar veremedim.
Ben isyerinde full bilgisayar basindayim :KK43: yediklerim direkt gobege gidiyor .
Spor + diyet sart benim icin .

ben diyet yapmıcam kızlar.zaten istesem de yapamam ,o irade yok :KK9: kilo sorunum yok. sıkılaşma,incelme,toparlanma için istiyorum.ee insan bi kere deneyip faydasını gördü mü tekrar yapmak istiyor. ölçülerimi almıcam ben. sayılar önemli değil,nasılsa belli eder kendini :KK34:

Kiyafetlerden farkı anlarsın canım,haklısın.

her yaptığımızda buraya sayı yazarsak çok motive edici oluyor kızlar ,günlük raporumuzu verelim :KK34::KK76:

Herkes ölçülerini not alsın kizlar .diyet yapiyor musunuz ? Ben hangi diyeti yapsam karar veremedim.
Yaz sonuna kadar 34 beden olmam lazim:13:
yaz sonundayız zaten canım:)) kaç bedensin şuan? kaç call yaptın? call ile rahat 2 beden kilo vermeden incelirsin, callan hocaları daha fazlasıda oluyor diyor ama ben denedim 2 bedenden sonrası çok zaman istiyor incelme yavaşlayıncada sıkılıyor insan onun için hedefin 3-4 beden üzerindeysen kilo vererek call yapmak daha iyi en azından daha hızlı sonuç veriyor.

bende diyet yapamayanlardanım yasak olunca yemeyeceğim şeydede aklım kalıyor tutamıyorum kendimi normalden de fazla yiyorum en iyisi dikkat edip sağlıklı beslenmeye çalışmak düzeni oturtunca gerisi geliyor, tabii cardio da faydalı ben bu şekilde 20-23 kilo verdim, sonra callan ile tanıştım ve 10 kilo da call ile sıkıştırıp sakladım:))

Evet, ben de bu şekilde yapmayı düşünüyorum. :)

Başta 18 gün yapıp süpere geçmeyi düşünüyordum. Yarım yamalak yapınca 18 gün yetersiz kalabilir. 5 partlık süper callan videsunu indirdim izledim ve 10 years younger in 10 hours olayını uzatmayı düşündüm. :KK1: :KK1: Yani hazır olamayınca süperden dönmekte var.

Ben de 10 years ... yapıyorum. Superi indirmediğim için bilmiyorum. Ne fark var aralarında? Daha mı zor :KK52:

Fotoğraflara bakıyorum. Bi hırs patlaması yaşarım diye... :KK53: Bunlar eklenmemişti sanırım.

40 saatte süper bir değişim olmuş. Bravo :KK9:

Herkes ölçülerini not alsın kizlar .diyet yapiyor musunuz ? Ben hangi diyeti yapsam karar veremedim.
Yaz sonuna kadar 34 beden olmam lazim:13:

Diyet ben de yapamıyorum :KK14: Sadece basen sorunum var. Kilo verince de ilk üstten gidiyor. Böyle saçma bir şey işte :KK1: Sadece yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum yapabildiğim ölçüde :KK9:

Ben de ölçü almıyorum :KK1: Pantolondan anlayabiliyorum incelme varsa.

Plates mi callentics mi desek hangisi daha etkili ki?
vucudu forma sokmak esnemek, daha uzun daha zarif gorunmek , sekillenmek için hangisini yapsak daha iyi??

bende cok sey mi istiyorum:KK1:

tabii ki call, çünkü etkilerini çok hızlı görüyorsun :KK34:

yani plates ne veriyosa, call de aynisini veriyo ama daha kisa zamanda oyle mi :))
e supermis. bunun videolarinini nerden bulacaz ben biraz arattim pek bisey bulamadim hangi sayfada videolar?

Son düzenleme:
Plates mi callentics mi desek hangisi daha etkili ki?
vucudu forma sokmak esnemek, daha uzun daha zarif gorunmek , sekillenmek için hangisini yapsak daha iyi??

bende cok sey mi istiyorum:KK1:

1-1,5 sene pilates yaptım sonra 1,5 sene kadar da callanetics... kesinlikle call derim, çok çok daha hızlı sonuç veriyor. daha yuvarlak hatlar, daha belirgin kıvrımlar ve dikkat çekici bir duruş sağladı bende...

yaz sonundayız zaten canım:)) kaç bedensin şuan? kaç call yaptın? call ile rahat 2 beden kilo vermeden incelirsin, callan hocaları daha fazlasıda oluyor diyor ama ben denedim 2 bedenden sonrası çok zaman istiyor incelme yavaşlayıncada sıkılıyor insan onun için hedefin 3-4 beden üzerindeysen kilo vererek call yapmak daha iyi en azından daha hızlı sonuç veriyor.

bende diyet yapamayanlardanım yasak olunca yemeyeceğim şeydede aklım kalıyor tutamıyorum kendimi normalden de fazla yiyorum en iyisi dikkat edip sağlıklı beslenmeye çalışmak düzeni oturtunca gerisi geliyor, tabii cardio da faydalı ben bu şekilde 20-23 kilo verdim, sonra callan ile tanıştım ve 10 kilo da call ile sıkıştırıp sakladım:))

Yazı bitirdik artık :) gireceğimiz yazdan bahsettim ben.

Şu an 38 bedenim .Daha önce 13 call yapmışdır ,sonra Julliana geçtim :) arkasına tekrardan call ,ınsanity ve tekrardan call :KK52: hiçbirini sonuna kadar tamamlayamadım .Başladığımda da 38 bedendim, şimdi de :KK43: yediklerime dikkat etmediğim için, böyle olduğunu düşünüyorum :KK43: oturarak çalışmamın da payı büyüktür .

Son düzenleme:
Bir egzersiz grubuna ve bol gaza ihtiyacım var.40 dan 38 e yolculuk için:KK34:

Şimdi tatildeyim ama dönünce bende varım.

günaydın kızlar :KK3::KK3::KK3: dün 7.yi yaptım. aradan sonra cidden fark ediyor vücut esneklik kazanmış ilk hafta gibi zorlanmadım hiç :KK76::KK76:

bu aksam sıra 8/21 de :nazar:

ben bu super callan vıdeolarını calıstıramadım bı turlu yardımcı olan arkadaslara ck tesekkurederım ama sorun bende galıba cok da fazla anlamıyorum bılgısayardan neysekı bırınden rıca ettım bugun yarın gelıp bakıcak o halleder buyuk ıhtımalle:) bende bu sabah ıtıbarıyle 10. sattımı tamamlamıs oldum callan egzersızlerıne basladıgım gun uye oldugum spor kulbundekı hocama olculerımı aldırmıstım suana kadar olculmedım tartılmadımda bu hafta sonunda bakmayı dusunuyorum bıde bende karın hareketlerını yere uzanarak yapılan yanı onları ıkı gundur yapmıyorum hem ben kucuk bı rahazlık gecırmıstım daha onceden mekık falan yaptıgım zaman rahatsız edıyo benı amelyat oldugum yer sısıyorur acıyor hemde dugmelerını tam kapatamadıgım bı gomlegım vardı onu gıydım cok rahat kapandı bol bıle oldu bıraz sadece belımı olctum en ınce yerınden yanı 67 cıktı gıderk callan dahada ınceldı yanı ve ben ıncelmesını ıstemıyorum cunku derdım basen ve bacaklar onların olcusunu yazamıyorum bıle okadar fecı yanı :) neyse ınsallah onlarda erıcek :)

saol canım görüşlerin için.ben baya ümitliyim eliptikten.doktorlar da tavsiye ediyo tüm kasları güvenle çalıştırdığı için.20 dk yine iyi yapıyosun çoğu kişi çok yorucu olduğu için yapamıyo bile o kadar.ben de 30 dk yapmayı planlıyorum.ilk 10dkdan sonra yağ yakımı başlıyor kardiyo sporlarda.ilk 10 dkda o gün tüketilen karbonhidratı yakıyor diye biliyorum.ama zaten eliptik koşu bandına göre 2 kat daha etkili 1 saat koşu bandı=30 dk eliptik. o yüzden 30 dk yapsam yeter sanırım dayanbilirsem tabi.voit Ec-750 manyetik eliptik sipraişi vericem yarın inşallah...

evet canım pelvisi kaldırrark yapılıyor o hareketler ki kalçadaki maximus kasları çalışıp kalçayı toplasın diye.karın hareketlerinin klasikten farklı olanları zor.klasiktekilerden sonraki hareketlerden sadece ilkini yapıyorum.kolları yukarı indirip kaldırdığımız hareket yani.esneklik kazandım evet en başta yaptığım zamanla şimdikinin arasında dağlar kadar fark var.bacakları açıp yere eğildiğimiz harekette tam eğiliyorum.

biraz da eliptik çalışyaım sonra foto paylaşıcam :KK66:

benim tr deyken kosu bandim vardi, onu da duzenli kullanamiyodum ama bana kosu bandi eliptik bisikletten cok cok zor geliyordu.. siz tersini soylemissiniz garip geldi.. yani satteki hiz da cok farkli oluyor, ornegin kosu bandinda ortalama 5/5,5 km/saat oluyodu hizim, arada kisa surelerle yuksek hiza cikariyodum ama ornegin 9 km de en fazla 1 dk kalabiliyodum .. toplamda da 1 saatte dedigim gibi o gunki performansima gore ortalama 4 veya 5 km yurumus oluyodum.. eliptikte ise ortalama hizim 12 km/saat civari 1 saatte rahatlikla 10 km ve ustune cikiyorum.. bu da garip geliyo bana zaten... ben ayni benim, nasil bu kadar farkli olabilir diye.. tam anlamis degilim fark neden kaynaklaniyor ama bana eliptik kosu bandindan daha kolay ve daha zevkli geliyor.. hangisi daha etkili ve faydali onu bilemiyorum..
ve demissiniz ya 30 dk bile yeter diye, benim psikolojik olarak baslamak cok sorun oluyor ama basladiktan sonra, fiziksel olarak 45 dk/1 saat gayet rahat yapiliyor.. tabii ben gecen msj da da soyledigim gibi dusuk direncte kullaniyorum, direnc seviyesini yukseltince durum farkli olabilir. ama hem kilo vermek icin dusuk direnc/uzun zaman tavsiye edildigi hem de direnc artirilacaksa bile baslangicta degil yavas yavas artirilmasi gerektigi icin, ben sizin de 1 saati kolayca yapacaginizi dusunuyorum .

anladim cnm evet virüs programini kapatip denedim basta güzel gidiyor yüklüyor fakat bitmeye az kaldigi zaman hata veriyor .baska sitelerdende denedim olmadi cnm
neyse ben o verdigim linkteki gibi yapiyorum artik 25 dk lik videolar günde 2 defa yapiyorum dün basladim bu gün sabah yaptim aksamada yapicam umarim faydasi olur.ilgilendigin icin tekrar tesekkürler eger zamanin olursa bir göz atarmisin en azindan dogru videomu onu bileyim:KK16:

ilginc, dedigim gibi hata mesajinin ne oldugunu gorsem belki yorum yapabilirim ama su an aklima baska bisey gelmiyor..
o videolara baktim.. onlar burda genel olarak takip edilen bi 10 saatte 10 yas genclesin videosu var onun modeifiye edilmis kisaltilmis hali sanirim.. sabahlari yapmak isteyenlere yonelik belli hareketleri iceriyor.. 599. sayfada bi arkadas detayli anlatmisti hangi video ne ise yarar diye, A.M. olani senin su an takip ettigin, ordan tekrar okuyabilirsin.

benim bilg. hala gelmedi.. su an kullandigim bilg. indirmek istemiyordum ama olmadi bi denerim buna indirebilirsem sana da yollarim..

Son düzenleme:
ben simdi yukardaki mesaji yazdiktan sonra denedim indirmeyi ve hic bir sorun olmadan bi kac dk icinde indirdim.. bs player yuklu su an kullandigim bilgisayarda onunla da aciliyo sorun yok, daha oncekinde de vlc ile acmistim.. sorun likte degil sanirim senin bilg ile alakali..
neyse burdan dosya gonderilebiliyor mu ozel mesajla filan bilmiyorum , link degil de dosyayi yollayayim
bu msj yazdigim yerde eklenti ekle diye bisey var onu da denedim ama olmadi sanirim o sadece resim dosyalarina izin veriyor

Son düzenleme:
1-1,5 sene pilates yaptım sonra 1,5 sene kadar da callanetics... kesinlikle call derim, çok çok daha hızlı sonuç veriyor. daha yuvarlak hatlar, daha belirgin kıvrımlar ve dikkat çekici bir duruş sağladı bende...

ayy cok gaza geldimmm:KK52::KK52:
ama kizlar biriniz özelden link atabilir misiniz ben bikac yerden indirmeye calistim sacma sapan seyler indi yaa:26:
bir de korkuyorm virus fln olur diye

ben bu super callan vıdeolarını calıstıramadım bı turlu yardımcı olan arkadaslara ck tesekkurederım ama sorun bende galıba cok da fazla anlamıyorum bılgısayardan neysekı bırınden rıca ettım bugun yarın gelıp bakıcak o halleder buyuk ıhtımalle:) bende bu sabah ıtıbarıyle 10. sattımı tamamlamıs oldum callan egzersızlerıne basladıgım gun uye oldugum spor kulbundekı hocama olculerımı aldırmıstım suana kadar olculmedım tartılmadımda bu hafta sonunda bakmayı dusunuyorum bıde bende karın hareketlerını yere uzanarak yapılan yanı onları ıkı gundur yapmıyorum hem ben kucuk bı rahazlık gecırmıstım daha onceden mekık falan yaptıgım zaman rahatsız edıyo benı amelyat oldugum yer sısıyorur acıyor hemde dugmelerını tam kapatamadıgım bı gomlegım vardı onu gıydım cok rahat kapandı bol bıle oldu bıraz sadece belımı olctum en ınce yerınden yanı 67 cıktı gıderk callan dahada ınceldı yanı ve ben ıncelmesını ıstemıyorum cunku derdım basen ve bacaklar onların olcusunu yazamıyorum bıle okadar fecı yanı :) neyse ınsallah onlarda erıcek :)

:)) belim incelmesin diyee de ilkkez rastladım:)) ama haklısın bel incelince basen daha fazla göze batıyor. belde en etkilisi 3. hareket el kalçada sağa sola 100 defa yapılan, hiç yapmamak olmaz beli ısıtıp diğer hareketlere hazırlamak için gerekli bir hareket ama sayısını azaltabilirsin, koruma programında 75 tavsiye ediliyor. 75 tane yaparak bi dene istersen incelmesi devam ederse tekrar konuşuruz..
10. calldaymışsın süperi yapmak için aceleye gerek yok bence, kasların hazır olmadan başlayınca istediğin verimi alacak gerekli pozisyonda hareketi tamamlayamıyorsun, video bitmek bilmiyor, bezdriyor resmen...
belki bacak ve kalça için ek hareket olabilir. süper call yada quickcall hip&behinddaki(iki videoda da aynı hareketler var) 2 kalça hareketini ekleyebilirsin bu hareketler kitaptada anlatılıyor video olmadıysa kitabada bak hem kitap türkçe.
bacak için callanetiks evolotiondaki 15.dk civarındaki masaya tutunarak yaptıkları bacak hareketlerini de ekleyebilirsin onlarda feciii yakıcı, birde kitapda, yere oturup sandalye bacağını sıkarak yaptığıız hareketin ileri versiyonunu anlatıyor ona da bak derim...

Son düzenleme:
X