Callanetics Egzersizleri

winrar yüklemeyin bence bende de sorun olmuştu . 7 zip ve gom player yükleidm
dosyları 7zip ile birlikte aç diyorum
açılan yeride gom player de izliyorum hiç sorun olmaıd çok şükür
bu arda ilk egzerisiz yaprım call olanı çok zor hareketler vardı ya doğru yaptımmı ondan emin değilim ama yaptıkça düzelir herhalde vaktim olmadığı için akşam 20 dk lıklara geçicem ama :44::44:birde hiçbi yerim arımıyor şuan bitirlei 2 dk oldu gerçi ama

canım eliptik bisikletten fayda görmedinmi gerçekten..günde ne kadar ve kaç gün çalıştın?bende alıcam bugün yarın ama yorumunu görünce kararsızlığa düştüm.

Eliptik bisikletle günaşırı 20 dk. çalışıyordum, peşinden de 20 dk. aerobik, step yapıyordum, bu şekilde 2 ay kadar çalıştım. Ancak faydasını değil, hiç faydasını görmedim. Ben en ağır devre ayarlayıp öyle çalışıyordum, zaten 15-20 dk. fazla çalışılmıyor, aslında 30 dk. pedal çevirin diyorlar, ama beni çok yoruyordu, tabi yine senin kararın, gerçi bu egzersizler de ben de geç etkisini göstermeye başladı. Vücut yapımla ilgili olabilir.

Gumushumm, canım bu süperdeki kalça hareketlerinde; klasik callanda yapılan kalça hareketleri dışındaki dizler üstünde ve ayakta yapılan hareketlerde yine pelvisi yukarıda tutup kalçayı sıkıyormuyuz. Video ingilizce olduğu için konuşmaları anlayamıyorum. Biliyorsun püf noktalarını bilmeden de hareketleri yapmanın bir anlamı olmuyor. Karın hareketleri olarak ta farklı yapılanlar var, onları yapıyormusun? Bir de onlar kadar esneklik kazandın mı? örneğin oturarak bacaklarını o şekilde açabiliyormusun? Fotoğraflarını da sabırsızlıkla bekliyorum. Motive olmak için gerçekten çok iyi olur.

Bu arada benim de 37/45 oldu...

ilgilendigin icin tskrlr cnm ama indiremiyorum
videolara neden bakamadin aciliyorlar

vaktim olmadigi icin bakamadim onlara ben .. virus programini kapattiktan sonra mi denedin indirmeyi? eger bu sekilde de indiremediysen bilemiyorum gercekten sorun ne, indirmeye calistigin link bozuk olabilir belki, hic hata mesaji veriyor mu, varsa onu yaz buraya, belki anlariz nedir?

nasil bir hata veriyor o mesaji yazsaniz iyi olurdu..
12 parcanin tamamini indirdiyseniz herhangi birinin ustune gelip acin, kendiliginden dosyanin tamami aciliyor, hatta benim bilgisayarim bozuldu format atildi, tamirde simdi, gelince hepsini yeniden yuklemem lazim ama hatirladigim kadariyla, bir kez videoyu acinca normal video dosyasi olarak kaydedip (rar dan cikarip), diger tum dosyalari da silmistim hic sorun olmamisti...
bi de aklimdayken, windows media player bazan bu tarz dosyalari acamiyor, yetersiz kaliyor, bs player, gom player ya da vlc player gibi programlardan birini yukleyip deneyin, wmp da acilmayan pek cok dosya bunlarla acilabiliyor..

benim bildigim kadariyla zayiflamak istiyorsaniz dusuk direncte uzun sure calismaniz, kas yapmak istiyorsaniz yuksek direncte kisa sureli calismaniz gerekli.. yani sizin programiniz zayiflamaya uygun olmamis eliptik bisiklette.. daha dusuk direnclerde, daha uzun sure denemenizi tavsiye ederim.. zaten genel olarak egzersizlerde yag yakimi belli bi sureden sonra baslar deniyor ya.. kimi 20 dk diyor kimi 45 dk .. ama sonucta 20 dk da olsa siz tam vucudun yag yakimina baslayacagi sirada egzersizi birakmis oluyorsunuz, 45 dk ise hic yaklasmamis oluyor..

Teşekkürler yorumun için, ama benim kilo problemim yok, kas yapmak için eliptik bisikletle çalışmıştım. Çok memnun kalmadım açıkçası. Ama şimdi sadece callan'a devam ediyorum, eliptik bisikleti attım bir kenara..

anladim o zaman programinda sorun yok haklisin.. benim de eliptik bisiklet var ama birincisi ben kilo vermeye calisiyorum ciddi kilo sorunum var, ikincisi de bir suredir duzenli kullanamiyorum, yeniden duzenli kullanmaya baslayinca anlayacagim faydasi olup olmadigi.. gerci benim diyet ve callan ve eliptik bisiklet beraber olmasi lazim, o yuzden tam etkinin hangisinden oldugunu anlar miyim bilmiyorum ama.. insaAllah faydasi olur

selam kızlar, uzun bir aradan sonra nihayet bugün tekrar başladım.
1/birömür diye şuraya da notumu düşeyim:))
tüm hareketleri beklediğimden rahat yaptım hiç bırakmamış gibi değildi tabii ama ilkkez yaparkenki gibi de hissetmedim umarım yarın ağım olmaz.. bacaklarım fena halde kapanmış 90 derece bile açılmadı, yanlara esnerkende çok az eğilebildim( zaten pek esnek değilim zar zor açılmıştım üzüldüm buna...
yazın aldığım kiloları da verdim kollar bacaklar yumşacık sallanıyor, birazdan ölçü alacağım, yapmadan önce almayı unuttum, bakalım bu sefer ne kadar sürede kaç cm inceleceğim.:)))

anladim cnm evet virüs programini kapatip denedim basta güzel gidiyor yüklüyor fakat bitmeye az kaldigi zaman hata veriyor .baska sitelerdende denedim olmadi cnm
neyse ben o verdigim linkteki gibi yapiyorum artik 25 dk lik videolar günde 2 defa yapiyorum dün basladim bu gün sabah yaptim aksamada yapicam umarim faydasi olur.ilgilendigin icin tekrar tesekkürler eger zamanin olursa bir göz atarmisin en azindan dogru videomu onu bileyim

Tekrar başladım. Bugün 2. günümdü. Karın ve Kalça hareketlerini zar zor yaptım 50' de bıraktım. :/ Bu sefer bırakmam umarım!

Tekrar başladım. Bugün 2. günümdü. Karın ve Kalça hareketlerini zar zor yaptım 50' de bıraktım. :/ Bu sefer bırakmam umarım!

Zorlamak yerine başta az yapıp sonraki günlerde artırmak daha iyi. Benim de bugün 3. günüm hareketleri tam yapmaya yeni başladım İnşallah bırakmayız

Zorlamak yerine başta az yapıp sonraki günlerde artırmak daha iyi. Benim de bugün 3. günüm hareketleri tam yapmaya yeni başladım İnşallah bırakmayız

Evet, ben de bu şekilde yapmayı düşünüyorum. :)

Başta 18 gün yapıp süpere geçmeyi düşünüyordum. Yarım yamalak yapınca 18 gün yetersiz kalabilir. 5 partlık süper callan videsunu indirdim izledim ve 10 years younger in 10 hours olayını uzatmayı düşündüm. Yani hazır olamayınca süperden dönmekte var.

Fotoğraflara bakıyorum. Bi hırs patlaması yaşarım diye... Bunlar eklenmemişti sanırım.

Eklentiler

• $compcopy[1].jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 88
  • $37333d1301396809-callanetics-after-40-hours-pictures-no-diet-40-hour-callan[1].jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 83
Herkes ölçülerini not alsın kizlar .diyet yapiyor musunuz ? Ben hangi diyeti yapsam karar veremedim.
Yaz sonuna kadar 34 beden olmam lazim:13:

saol canım görüşlerin için.ben baya ümitliyim eliptikten.doktorlar da tavsiye ediyo tüm kasları güvenle çalıştırdığı için.20 dk yine iyi yapıyosun çoğu kişi çok yorucu olduğu için yapamıyo bile o kadar.ben de 30 dk yapmayı planlıyorum.ilk 10dkdan sonra yağ yakımı başlıyor kardiyo sporlarda.ilk 10 dkda o gün tüketilen karbonhidratı yakıyor diye biliyorum.ama zaten eliptik koşu bandına göre 2 kat daha etkili 1 saat koşu bandı=30 dk eliptik. o yüzden 30 dk yapsam yeter sanırım dayanbilirsem tabi.voit Ec-750 manyetik eliptik sipraişi vericem yarın inşallah...

evet canım pelvisi kaldırrark yapılıyor o hareketler ki kalçadaki maximus kasları çalışıp kalçayı toplasın diye.karın hareketlerinin klasikten farklı olanları zor.klasiktekilerden sonraki hareketlerden sadece ilkini yapıyorum.kolları yukarı indirip kaldırdığımız hareket yani.esneklik kazandım evet en başta yaptığım zamanla şimdikinin arasında dağlar kadar fark var.bacakları açıp yere eğildiğimiz harekette tam eğiliyorum.

biraz da eliptik çalışyaım sonra foto paylaşıcam

Ben sayamadım kaç kişi olduk? "tekrar başlayanlar kulübü" :)

Bir kez daha anlıyorum ki bu callanetics kopulamayan bi illet... Belalım!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…