Callanetics Egzersizleri

teşekkür ederim yardımlarınız için yarın başlıcam inş en geç cts başlarım :) gumushumm kilo vermek için olan cardiyo callanetics ten falan bahsetmişsin önceki sayfalarda bacak için falan da ayrıymış .onlarda bu yukardaki linklerin içindeke videolarda mı ?

evet canım callanetics ile ilgili tüm açıklamalar ve videoları paylaştım.sayfa 599da hem linkler hemde her programın ne işe yaradığını anlatan açıklamalarım var

Süperi kaç gün yapmayı düşünüyorsun? Fotoğrafları merak ettim şimdi!

bundan sonra hep superi yapıcam.hayatımın bi klasiği olsun istiyorum.yapmayınca içim rahat etmiyo.ama şöyle bi düzen oluşturdum ben.
1 gün kardiyo spor yapıyorum.jiilian,zumba yada cardio callandan birini....
1 gün de super callan yapıyorum.
haftada 1 gün de ara veriyorum.dinleniyorum.

callana 48 saatten fazla ara vermemek gerekiyo bende bu şartı göz ününde bulundurarak araya kardiyo ekliyorum.yoksa her gün hem callan hem de kardiyo yapmak için hem vaktim olmuyo hem de yorucu oluyo.

zaten günlük ortalama 900 ila 1000 kalori arasında besleniyorum birde iki spor birden yapınca çok halsiz kalmıyayım diyorum.
aldığın kalori az diyceksiniz ama ben az yiyen biriyim ama vücut buna alışık.kuş kadar yesemde kilo veremiyorum ki kilo vermek için hiç bir sağlık engelim yok Allaha şükür .
4 kilo vermek istiyorum şu an ama yediklerimi azaltmam mümkün değil o yüzden spor ve hareket lazım hayatıma

bu arada fotolarımı ekim ortasında paylaşayım bari. :) sizi motive etsin...tabi beni de...

günaydın bayanlar

dün 6. yaptım.bugün dinlenme günüm

callanetics ve diyet ile birlikte bir haftada 1.5 kg vermişim

kızlar bısey sorucam bulunsun dıyerekten super callenıtıcs vıdeolarını ındırdım 12 parca ama rar programımda sorun cıktı yenıden rar programını yuklıcem ama yenıden yukleyınce 12 parcalık vıdeoyu yenıden mı ındırmem gerek yoksa ındırdıklerım acılırmı

acilmasi gerek.

tabiki açılır indirdiklerin.çünkü bozuk olan winrar porgramınsa onu değiştirsen yani eskisini kaldırıp yeni bi tane yüklersen sorun çözülür.
indirdiğin partları açmana yardım eder winrar.yani daha basit bi mantıkla anlatayım.anahtarın kırık diye kapı bozulmaz.anahtarı değiştirsen yeter

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar bende callen yapmak istiyorum fakat bir türlü indiremedim benim virüs programim izin vermiyor ama you tube dan su videolari buldum rica etsem bana yardimci olurmusunuz cunki bunlar az gibi geliyor bana arkadaslar bir baksaniz bu videolar eksikmi diye
Callanetics am 1(2) - YouTube
Callanetics am 2(2) - YouTube
ayrica bunlar degilse veya eksikse super callen i buldum onunla baslamaya calissam nasil olur acaba cvplar icin simdiden cok tsk ederim

merhaba
buldugunuz videolara bakamadim bilen arkadaslar yorum yapar ama eger bilgisayariniza indirzmek istiyorsaniz, virus programini gecici olarak devre disi birakin, o aman indirip kaydedebilir, sonra virus programini tekrar etkinlestirebilirsiniz..

baskülde o sahneyi görünce nasıl gaza geldim nasıl bırakmayı düşünmüyorum .inşallah öyle olurum

Evet Ben de her akşam tartılıyorum. Gram eksik çıksın umutlanıyorum :)

Bu arada kolumda ve kalçamda hafif ağrı var bugün Yaparken hissetmedim ama demek ki işe yarıyor.

Evet Ben de her akşam tartılıyorum. Gram eksik çıksın umutlanıyorum :)

Bu arada kolumda ve kalçamda hafif ağrı var bugün Yaparken hissetmedim ama demek ki işe yarıyor.

evet ya benim üst bacaklar öyle. bir de göbeğim sündü biraz.yanlarım vs.

kollar da da hafif minnacık sıkılasma hissettim

callanetics çok harika bir sporgerçekten de ben geçen sene yaptım ve çok etkisini gördüm niye bıraktım bilmiyorum kilo aldım kalınlaştım
şimdi yine başlıyacam ama bir şey dicem bence 1o günde 10 yaş videosu ile diğerleri arasında hiç fark göremedim süper kardio felan hepsinde ki hareketler aynı yerleri farklı
:44::44::44:

evet ya benim üst bacaklar öyle. bir de göbeğim sündü biraz.yanlarım vs.

kollar da da hafif minnacık sıkılasma hissettim

Kısa sürede sonuç vermesi süper bir şey.
Az önce 2. günü yaptım.
Kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Vücuduma masaj yapılmış gibi :)

ben cardio call indirdim ama alt yazı yoktu .ve hareketler sıkıcı geldi bana . yapamadım. normal callenetics'i bile altyazı olduğu halde tam hakkını vererek yapamıyorum şimdilik. diğerinde tam rezillik olurdu bariz değişik hareketler yok zaten digerlerinde de.

Kısa sürede sonuç vermesi süper bir şey.
Az önce 2. günü yaptım.
Kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Vücuduma masaj yapılmış gibi :)

bence de kısa süre etkili olması harika.

evet bende hissettim kendimde onu hatta 6.gün yani dün o kadar esnek ve rahatlamıs hissettim ki kendimi anlatamam.çok acayip ya.

sanki önceden demir makine idim sporla birlikte kemiklerimin arasına yağ damlatılmış da hareketlerim daha da rahat olmuş gibi.

kizlar sabah yazmistim yardimci olabilecek kimse yokmu???

ilgilendigin icin tskrlr cnm ama indiremiyorum
videolara neden bakamadin aciliyorlar

arkadaşlar bende yarın başlıyorum.ben hepsini indirmiştim zaten 10 günde 10 yaş,süper,cardio ,evolution...ama hepsini incelediğimde 21 gün 1o günde 10 yaş,devamındada süperi yapmayı düşünüyorum.şu an hollywood diyeti yapıyorum kilo vermeye başladım kesinlikle sıkılaşmam lazım.daha önce başlamıştım ama 2 küçük çocukla zor oluyo diye bırakmıştım.şimdi uykuda oldukları zamanlarda yapmak istiyorum.yarın bende aranızdayım:))

ya ben mı beceremıyorum acaba yenı wınrar programını yukledım ama acılmıyo hata verıyor bıde bu 12 parca yı nasıl yapıyosunuz bırıncı bıtıyo ıkıncı yı ıkıncı bıtınce ucuncuyu seklınde kendımız mı acıyoruz yoksa bı sekılde bırlestırıyomusunuz parcaları

ben yüklediğim 12 parçadan herhangi birinin üstüne gelip sağ tık yaptım,ordanda 'burada aç' kısmını işaretledim hepsini yüklemeye başladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…