Callanetics Egzersizleri

tatlı konusu olunca asla frennlıyemıyorum bır de bebek emzırıyorum doğum yapalı 3,5 ay oldu ama kılolar arttı eksılmesı yerıne steper da var ama ne zaman yapıcamı şaşırdım bebek ev iş call off çıldırcammm ama kılolarımdan sıkıldım baya
ama belım çokk kalınlaştı basanler buyudu ben yuvarlaklaştımmm

Son düzenleme:

Öneri için teşekkür ederim. Meyve tatlı açlığımı bastırmıyor.
Şerbetli tatlı hiç yemem mesela ama sütlü tatlıları yiyince de 2 kişilik yiyorum yani. Bir anlamı kalmıyor sütlüymüş değilmiş :)
Tarçını denememiştim. Onu da bir deneyeyim :) ama sanmıyorum yaa tatlının yeri dolmuyor

Emzirdiğin için kendini çok kasma bence. O kilolar nasıl olsa gidecek :)
İş, ev, bebek zor olur tabi ama vakit bulduğun kadar sporunu yap. Stepperı da kullan. Zamanla verirsin inşallah.

callanetıcs egzersız vıdeosunda 19 saatlık bı calısmanın basendekı farkını analtan bı kac resım koymuslar toparlanmıs ıncelmıs sıkılasmıs gayet guzel gorunuyo yanı o resımler tam vazgecıcekten benı tekrar hevslendırıyo:) ne kadar gercek bı sonuc bılınmez tabı eger callanetıcs o sekle gelmısse o basen popo ve bacaklar bu egzersızler bı harıka sızce o vıdeodakı resımler gercek mı kızlar yanı callanetıcslemı olmustur okadar fark

İş, ev, bebek zor olur tabi ama vakit bulduğun kadar sporunu yap. Stepperı da kullan. Zamanla verirsin inşallah.

İŞE YENI döndüm de alışmaya zaman planlamaya çalışıyorum iş stresı mı bılmem ama çok yemek yeme isteğim var bır de süt olsun dıye yıyorum sütüğm az kızımı özlüyorum herkes çokk kılo almışsın dıyo anlıyacağınız psıkolojım alt üst canlarım

İŞE YENI döndüm de alışmaya zaman planlamaya çalışıyorum iş stresı mı bılmem ama çok yemek yeme isteğim var bır de süt olsun dıye yıyorum sütüğm az kızımı özlüyorum herkes çokk kılo almışsın dıyo anlıyacağınız psıkolojım alt üst canlarım

canım eliptik bisikletten fayda görmedinmi gerçekten..günde ne kadar ve kaç gün çalıştın?bende alıcam bugün yarın ama yorumunu görünce kararsızlığa düştüm.

canım tatlının yeri dolmuyor ama kilolarda gelince gitmiyor.herhangi bir kıyafetini giydiğinde olmayınca da insanın morali bozuluyor( yaşta ilerleyince kilo vermesi zorlaşıyor.ben sigarayı bıraktım ve sonrasında deli gibi abur cubura verdim kendimi,gün geçipte kıyafetlerim olmamaya başlayınca bunun sonu nereye kadar diye düşünmekten kendimi alamadım ve sigarayı bıraktıktan sonraki kilolar yapıştı resmen.
şöyle bi durumda var,yediğimizden daha fazla eneji harcarsak kilo sorunu olmaz yani iş yine spora düşüyor...

Bence gerçek... :) Forumdandan bi üye eklemişti fotoğrafını... Baya gerilerde bulabileceğimi sanmıyorum. 14. günüdeki farktı sanırım ve müthiş bi değişim olmuştu.

hadı ınsallah bendede aynı degısımler olurya bıktım artık bu bacaklarla basenlerle ugrasmaktan 6 gun oldu sabırsızlıkla gunlerın gecmesını beklıyorum :) keske gorebılseydım resımlerı bende

evet gercek canım .. kimisinde 10 günde oluyor kimisinde 20 günde bünyeye göre değişiyor ama oluyor. burada resmini paylasan arkadaslar da vardı. değişimi görünce gözlerime inanamamıstım. sen yazınca arastırayım dedim belki bulurum diye şimdilik bunu buldum sadece.:

kesinlikle. sporu yapan arkadasların da resimleri vardı ama onları bulamadım 300-400 sayfalarında ama

cok tesekkurederım :) resımler yapılan yorumlar ınsanı heveslendırıyo ınanmasına yardımcı oluyo ınsallah bendede yapan herkeste de ıse yarar sabırla bekleyıp aksatmadan yapmaya devam edıcem ınsallah sonuclarıda burda paylasıcam tabı resımler gercekten harıka bu egzersızlerın bu kadar ıse yaraması muhtesem bısey hele vıdeodakı resımler saskınlıgımı hevesımı anlatamam herhalde suan :)

İnşallah sonuç alırsınız en kısa zamanda. Ben de yakında başlayacağım :) Çok motive edici gerçekten :)

Geçenlerde biri Twitter'da yollamıştı. 10 saatlik çalışmayla arada baya bir fark oluşmuş bence.

Resimler çok küçük... :26: Yazılar çok küçük... Ortadaki resim 21 sağdaki resimde 36. günden sanırım. Değişim müthiş gerçektende! :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…