Callanetics Egzersizleri

tereddütte olan arkadaşlarım ramazan başlamadan önce abiye alışverişine çıktım. bedenim 50 idi ve bu bedene abiye bulmak çok zor. canım sıkıldı ve hiç bişe almadım. kaynımın düğünü bayram sonrasıydı. nasıl olsa zayıflarım biraz dedim. neyse yine bi boşvermişlik yaptım zayıflamak için çaba sarfetmedim. bir baktım düğüne 25 gün kalmış ve ben hala aynı kilodayım. napacağımı bilmeden nette gezerken calleni buldum umutsuzca başladım. ayın 1 inde başladım ayın 18 inde alış verişe çıktım.44 beden abiye aldım çıktım mağazadan. görenler inanamadı ve çevremde bir çok kişinin callene başlamasına vesile oldum. incelme yukardan aşağı doğru oluyor. ilk önce göğüs ve bel kısmı daralıyo sonra kalça ve bacaklara sıra geliyor. ha tek callenle zayıflamayı düşünüyorsanız hiç umutlanmayın. yanında bir yürüyüş bisiklet gibi kardiyo etkisi olan bişelerde yapmanız gerek. callen kaslarınızı uzatır ve toparlar. kalori yakımı çok az. ay bu kadar yazdım kalkıp biraz callen yapim hadi kolay gelsin.

evet kızlar dun dınlenme gunumdu bugun yıne basladım ve 7. saatımıde sımdı tamaladım kendımı cok ıyı hıssedıyorum ve tamamen esnemıs:) bu arada ayyuzlum0211 tebrık ederım cok ıyı ve harıkasın :)

bu sonuca sadece ilk call ile mı ulaşıldı yoksa süper ve cardio cal da yapılarak mı ulaşılldı bılen var mı arkadaşlar

teşekkür ederim canım darısı başınıza

Öncesi sonrası fotoğraflarından sonra bugün deneyeyim dedim :)
Karın egzersizleri sırasında boynum, kalça egzersizi sırasında da belim ağrıdı.
Şimdi bir şey yok ama acemi olduğum için mi oldu bilmiyorum :26: Hareketleri doğru yapamadım galiba.

Bir de sesi tamamen kapatıp klasik müzik eşiliğinde yaptım. Bir nebze çekilir oldu

klasık muzık :):) sıkılanlar ıcın guzel bı fıkır :) kalca egzersızlerınde agrım falan olmuyor ama karın egzersızlerınde benımde boynum bı haylı agrıyor gercı karın egzersızlerınde boynu agrıyan baya bı arkadsımız var alıstıkca gecer dıye dusunuyorum sen pes etme:) zorlandıgın yerde arada dınlen sonra yıne devam et

çeşit çeşit egzerisiz var hangileirini yapıcaz hepsini mi yapmamız gerekiyor .birde videoyu daha bulamdımda bulunxa tek bir video şeklinde mi hergün aynı şeyleirimi yapıcam o videodaki

Öyle yapacağım :) 20 günlük kardiyodan sonra çok sakin geldi bu ama her yerimin esnediğini hissettim :)
Sonuç alan bu kadar kişiden sonra bırakmam herhalde :)

videoyu indircem diye görüdğüm her dowland a bastım bir sürü program yükledim videoyu yükleyemedim delircem:111: :95: :95:

Gumushumm paylaşmış linkler burada...:) Ben de şimdiden süperi indirsem iyi olacak... Netim her an kesilebilir. :/

Bu arada süper yapanlar var mı ve kaç gün yapmayı planlıyorsunuz :26:

Callanetics_10_hour_Challenge-dublaj_alt... (140.32 MB)

benimkini adı bu başlangıç mı süper mi bilmiyorum ama en azından indirbeildim çok şükür

bu egzersiz göğüsleri küçültüyor mu ya :26: ilk sayfalarda öle bişiler okudum ...yoksa sırttı falan sıklaştırdığı için sütyen bedeni küçülünce onu mu küçüldü sanmışlar

kittenlove senin indirdiğin 10 saatte 10 yaş gençleş programı.

_NurteN_ ben super yapıyorum 15 gün kadar 10 saatte 10 yaş gençleş yaptım.sonra super yamaya başladım ama bazı haraketlerini yapmıyorum ihtiyacım olan bölümleri tapıyorum yaklaşık35-40dk da bitiriyorum.artık ezberledim hareketleri videoyu açmıyorum çabuk bitiriyorum.
aslında sadece 10 saatte 10 yaş gençleşi yapınca bile baya değişim oldu.
foto çekmiştim öncesi ve sonrasında baya fark var belki paylaşırım burda

Ben göğüsleri küçültüyor umuduyla başlamıştım. Toparlıyormuş. Yani dediğin o nedenden dolayı küçüldüğünü düşünüyor olabilirler. :)

Süperi kaç gün yapmayı düşünüyorsun? Fotoğrafları merak ettim şimdi!

jilliana başlayınca bunu bıraktım ama onu biraz oturtuyum sabahlarıda callen yapıcam yinee

Evolution da süpermiş yani... Daha 10 günde 10 yaşa(?) bile başlayamadım onuda indirmeyi düşünüyorum şuan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…