Callanetics Egzersizleri

bu sabah callanetics basladım kızlar ve bence gercekten süper bişey :) egzersizleri yaparken bacagım çok fena titredı ama bunun normal oldugumu dusunuyorum en derindeki kasların çalıştıgına işaret:) ama karın egzersızlerınde boynum cok agrıdı oyuzden tam anlamıyla yapamadım nıye bu kadar agrıdı anlamdım yanlıs bısey mı yaptım acaba
hayırlı olsun canım.bence vücudunu yerden yeterince kaldırmıyo olabilrisin.callan teyze gibi kaldır vücudunu u gibi durucaksın :KK66:mekik çeker gibi durursan hele bide bu durumdayken callan teyzenin o pozisyon için doğru olan çeneyi vücuda dayama işini yaparsan boyun sakatlanmaları hatta fıtığa yol açarsın.doğru durduğunda çenenin tabiki vücuda yapışık durması gerekiyor :KK66:

bayadır yapıyosun tebrıkler serahnur:) ee pekı gelısmeler nedır sence ne fark ettı[/QUOT

Canım benim vücudumda sarkmalar vardı, bunun için gelişmeler biraz geriden oluyor. Çünkü vücudun sıkılaşması için önce sarkmaların toparlanması gerekiyormuş, ondan sonra sıkılaşma başlıyormuş. Ama yine de kollarım bayağı sıkılaştı, göğüslerim dikleşmeye başladı, simitlerim yok denecek kadar azaldı, belim inceldi, popom bayağı bir kalktı, ancak henüz bacaklarımda bir gelişme yok gibi, zaten callan egzersizlerinin etkisi yukarıdan aşağıya olduğu için bacaklardaki sıkılaşmanın en son olacağını düşünüyorum. Ama vücudumda eskiye nazaran büyük değişimler var, ancak bazı bölgelerde cm. bazında değişiklikler olmasa da görsel olarak anlıyoruz zaten. Bu da insanı motive ediyor. Gelişmeler şimdilik böyle.

:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5: kızlar merhaba ben yine bıraktım :KK14::KK14:

delircem artık başla bırak yapmaktan

bir ayda fıstık gibi bir değişim olcak ona bile zaman ayırmıyorum kendime cok kızıyorum.

serahnur tebrik ederim.harika olmuştur fiziğin
:KK9:

bir ayda fıstık gibi bir değişim olcak ona bile zaman ayırmıyorum kendime cok kızıyorum.

Yalnız değilsin merak etme :KK9: kendimi gördüm sen yazarken.
Dün yine başladım. bugün 2. kez yapıcam akşam
bakalım bu sefer bırakmadan tamamlamayı başarabilicekmiyim :KK5:

Yalnız değilsin merak etme :KK9: kendimi gördüm sen yazarken.
Dün yine başladım. bugün 2. kez yapıcam akşam
bakalım bu sefer bırakmadan tamamlamayı başarabilicekmiyim :KK5:

umarım devamını getirirsin ben de başlayacağım.

başlamam şart.

6 ay sonra düğünüm var sanki başkasının var. bir rahatlık bende neyime güveniyorsam :KK53:
koca göbek simit ve basenler löp gibi duruyor :18: bi türlü adapte olamıyorum

teşekkürler, ama henüz harika olamadım, benim vücudumda sarkmalarım vardı, o yüzden henüz onlar toparlandı, göbek, göğüs, kol ve popo bölglerim sıkılaşmaya başlıyor yavaştan yavaştan. Ama acelem yok. Yaza kadar vaktim var sıkılaşmak için. Tabiiki bir an önce başlamak lazım, insan zaten vücudundaki değişimleri gördükçe vazgeçemiyor egzersizlerden. Neyse sen de bir an önce başlarsın inşallah.

teşekkürler, ama henüz harika olamadım, benim vücudumda sarkmalarım vardı, o yüzden henüz onlar toparlandı, göbek, göğüs, kol ve popo bölglerim sıkılaşmaya başlıyor yavaştan yavaştan. Ama acelem yok. Yaza kadar vaktim var sıkılaşmak için. Tabiiki bir an önce başlamak lazım, insan zaten vücudundaki değişimleri gördükçe vazgeçemiyor egzersizlerden. Neyse sen de bir an önce başlarsın inşallah.

evet başlamam şart benim. :KK16::KK16: düzenli yapınca çok faydasını gördüm. sonra stres ve çeyiz telasım vakit yetersizliğim ve stresten yemek yemelerim sonucu löp löp oldum.
ama artık yeter dedim :KK45:

canım üzülme sen de benim gibi yapmışsın.ben de kaç defa başlayıp devamını getiremedim:KK43:ama biraz sabır göstermemiz gerekiyor...

Kızlar link verebilir misiniz? Torrent olarak baktım hiçbir yerde yok. Nereden indiriyorsunuz :26:

bu akşam hiç keyfim yoktu, ama yine de kalkıp egzersizlerimi yaptım. Ohhh be rahatladım valla iyi geldi, keyiflendim birden. :KK9:

Bu arada 31/45 oldu.

slm kızlar. tebrik ediyorum devam edenleri. ben ne güzel evoya geçmiştim. ama yaklaşık iki hafta önce ev taşımam gerekti. önce hazırlıkları ve sonra yerleştirme derken epeydir bıraktım. dün en son işimde bitti bugün başlicam derken misafir geliyomuş ooooooof ooooooooof hazırlık yapmam lazım. ama ilk fırsatta belki pasta börek işi bittikten sonra yapacam. desteğe ihtiyacım var kızlar. hadi bana biraz gaz verin. komik oldu biraz ama hadi kızlar:KK1:

slm kızlar. tebrik ediyorum devam edenleri. ben ne güzel evoya geçmiştim. ama yaklaşık iki hafta önce ev taşımam gerekti. önce hazırlıkları ve sonra yerleştirme derken epeydir bıraktım. dün en son işimde bitti bugün başlicam derken misafir geliyomuş ooooooof ooooooooof hazırlık yapmam lazım. ama ilk fırsatta belki pasta börek işi bittikten sonra yapacam. desteğe ihtiyacım var kızlar. hadi bana biraz gaz verin. komik oldu biraz ama hadi kızlar:KK1:

Yaparsın, yaparım, YAPABİLİRİZ!

Oldu mu? :KK1: Bu arada şimdi gidip yapmayı planlıyorum. Daha önce 2 kere bırakmıştım. Bu 3. denemem olacak... :KK9: Umarım bu sefer bırakmam... Hadi YAPALIIIM! :KK52:

kızlar bugün adetimin birinci günü olmasına rağmen egzersizlerimi isteyerek olmasa da yaptım, ama yaptım, yapmak istedikten sonra engel tanımıyoruz onun için arkadaşlar dışarıdan gaz verilmesini beklemiyeceğiz, kendi doktorumuz kendimiz olacağız,sadece yapmamız gereken bu, haydi şimdi egzersizlerini halen yapmayan arkadaşlar varsa hemen hemen kalkıp yapalım :KK9: ve sonuçları da günlük olarak paylaşalım. :KK34: Ha unutmadan az önce 32/45 oldu. :KK9:

kızlar bugün adetimin birinci günü olmasına rağmen egzersizlerimi isteyerek olmasa da yaptım, ama yaptım, yapmak istedikten sonra engel tanımıyoruz onun için arkadaşlar dışarıdan gaz verilmesini beklemiyeceğiz, kendi doktorumuz kendimiz olacağız,sadece yapmamız gereken bu, haydi şimdi egzersizlerini halen yapmayan arkadaşlar varsa hemen hemen kalkıp yapalım :KK9: ve sonuçları da günlük olarak paylaşalım. :KK34: Ha unutmadan az önce 32/45 oldu. :KK9:

Canım, bravo azmin için, 32. gündür yapıyorsun maşallah, sen anlat bakalım başlangıçtan itibaren ne fark var :))

serahnur gercekten supersın :)benımde bugun 4 gunum oldu ınsallah bırakmıcam ıstedıgım gıbı sonuc alana kadar bu arada sabahları callanetıcs yapıyorum ıkındıden sonrada spor kulubume gıdıp en az 1 saat kadar yuruyus ve bısıklet calısıyorum umarım bu sefer bacaklarımı ınceltıp toparlıybılırım :)

X