Callanetics Egzersizleri

ya keşke kilo verdirseydi....tek onu yapardım o zaman bi derdim kalmazdı :) işlerden bi türlü cardio ve evo yu indiremedim bi indirip denesem onlara kilo verebilirim.

ben de cardio link bişey artık neyse biri bana yardım edebilir mi kimin elinde varsa mesajla alabilir miyim? kilo vermek için cardio yapmak lazımmış okuduklarıma göre, normal call ı indirdim o elimde onu yapıp cardioya geçmek istiyorum, ama link yardımı lazım :) rica etsem..

merhaba bayanlar ben akşamları 45 dk.eliptik kullanıyorum. sabahlarıda callenetics yapmak istiyorum ama bi türlü indiremiyorum yardımcı olurmusunuz.bide ilkkez yapıcam hangini indircem kafam cokkarışık

selam normal call nerden indrdin cnm link verirmisin????

tatlım sayfa 599da callanetics tüm programlarının linklerini paylaştım bulabilirsin..

bu arada kızalr bugün cardio callanetics indirdim ve az önce ilk kez yaptım.izlenimlerimi aktarmak isterim.
cardio callanetics çooooookk sıkıcı.

ilk yarım saat sadece aerobik tarzı kardiyo yapmak istemişler ama sıkıyo insanı.bi ileri bi geri bi sağ sol üüüffffff...çok sıkıcı bir kardiyo tarzı.ama yinede terletti mi evet terletti sonuçta kardiyoonun yerine dans etmek bile daha iyi bir kardiyo bence.

daha sonrada tonning yani sıkılaşma için harketler var.yani asıl callan bu kısımda.buda bizim klasik 10 saatte 10 yaş gençleşin hareketlerine bir iki farklılık getirip yapılmış halleri ile yapıyosunuz.fakat karın için hiç de yeterli bulmadım hareketleri.normal callan beni buna göre baya yoruyomuş onu farkettim.

sonuç olarak; kardiyo callaneticsi indirmem çok yersizmiş valla internet kotama acıdım.
cardio callaneticsin kardiyo kısmını kullanıp (yani ilk yarım saat) ardından normal callan yapmak da zayıflatır bence.zaten kilo verdiren kardiyodur.kardiyo olacak bir spor seçip ardından da callan yapıp fıstık gibi olmayı planlıyorum şahsen.zaten 4 kilo versem bana yeticek.

kardiyo olarak daha önce jillian ve zumba denedim ve bugünde cardio callaneticsi.ama hala kardiyo spor konusunda kararsızım.galiba bu gidişle hergün başka bi kardiyo deniiycem hahhahhhaaa :) ama şu kesinki normal callanı hep ama hep yapıcam bence ondan şaşmayın.

şimdi anlıyorum callan teyze olmayan videoları itici bulup vazgeçen arkadaşları.hakikaten callan teyzenin yaptığının yeri bambaşka.normal yada super callan candır arkadaşlar

yukarda da dediğim gibi;
sıkılaşmak isteyen :super yada normal callan yapsın.
kilo vererek sıkılaşmak isteyen :30dk herhangi bir kardiyo spor+super yada normal callan

merhaba bayanlar ben akşamları 45 dk.eliptik kullanıyorum. sabahlarıda callenetics yapmak istiyorum ama bi türlü indiremiyorum yardımcı olurmusunuz.bide ilkkez yapıcam hangini indircem kafam cokkarışık

selam normal call nerden indrdin cnm link verirmisin????

aramıza hoşgeldiniz

sayfa 599da tüm linkler var ve açıklamalrı da .bizzat ben paylaştım.
yeni başlıyorsanız 10 saate 10 yaş gençleş videosunu indirmeniz gerekiyor.türkçe altyazılı ve dublajlı

bu arada ayça81 eliptik bisikletin faydasını gördünmü?bende alıcamda.birde 45 dk çok değilmi eliptik de doktorlar 30dkdan fazla yapmayın diyo fazla efor harcatıyo ve kalbi de yoruyo.

selam cnm ben eliptik 10 gündür kullanıyorum haftada 3gün zaten ilk günden fazla yapamıyosun ben 2 gündür 45 e zorluyorum 5.seviyede devam edersem fayda görecegime eminim iyi geceler...

ben süperin 12 partını da indirdim ama çalıştıramadım zip dosya olarak duruyo ben bunlara napayım şimcik :)

bilgisayarında winzip programın yokmu? yoksa onu indir ücretsiz bir program.goggle da arat winzip indir diye.indir ve kur. sonrada super callaneticsin herhangi bir partına iki kez tıkla tek parça şeklinde videonu çıkartacaktır istediğin yere.

Arkadaşlar herkese günaydın. İlk 21 günüm bitti callanetics'te, dün dinlenme günümdü. Vücut ölçülerime baktım, hiç bir değişiklik yok, sadece sıkılaşma ve vücudumda şekillenmeler var. Bugün ikinci etap 21'e başlıyorum nasipse. Ama arkadaşlar ya, kaç gündür call yaptığınızı ve gelişmeleri yazabilirseniz, motive ederiz birbirimizi değil mi?

merhaba,
ben de dün keşfettim,brazil butt lift in cardiosu var baya hareketli bir şey,dans ediyorlar resmen.hatta kadınlar klübüne brazil butt lift diye aratabilirsin...
sizin callaneticsi yapalı ne kadar zaman oldu?

saol canım bide ona bakayım mtulaka beni saracak bi kardiyo bulucam inşallah

callana 8 ağustosta başladım.15 gün normal callan yaptım.sonra da supere geçtim aklaşık 20 gündür de uper callan yapıyorum.ama super callanın en son 2 karın hareketini yapmıyorum.birde bacak kalça hareketlerinde sadece ilk safhayı yapıyorum yani normal callandaki kadar.birde bacakları aç kapa hareketi var onuda yapamıyorum.ama şimdi yatarak yapmayı öğrendim cardio callandan.

yani tam anlamıyla super yapıyorum diyemem iksinin karışımını yapıyorum kendime lazım olan kısımlarını yapıyorum anlıyacağın

genel olarak callanın sıkılaşmak ve sıkı kalmak, kasları esnetmek ve sağlıklı görünmek için birebir olduğu kanısına vardım.acaip sıkılaştım. cildim gergin ve sağıklı görünüyo. cm olarak hiç ölçmedim ama fotoğraf çetktim başlamadan önce.karşılaştırınca anlıyorumki bacaklarımın arası açılmış.belim biraz incelmiş.en çokda popom şekillenmiş.ve en önemlisi duruşum değişti.eskiden kendimi salverirdim oturuken falan şimdi kaburgalarımın kapandığını hissediyorum.
birde istediğim kiloya inince dahada iyi görünücem.4 kilo daha vermem lazım.

torrent nasıl indiriliyor bilgisayara kullanmasını bilen varmı yaaaa ?
canım aklıma takıldın bende araştırdım bunu buldum. henüz bişe bulmadıysan işine yarar sanırım

Torrent nedir ne değildir, nasıl kullanılır?

Torrent teknolojisi bir paylaşım teknolojisidir. normalde internet üzerinden bir dosya indirmek istediğinizde bilgisayarınız bir sunucu (server)'a istek yollar, sunucu büyük otomatik bir dolap gibidir sizin dosyanızı bulur ve size yollar. Torrent'te ise bir dosya indirmek istediğinizde, önce "torrent sitesi"'ne gidersiniz, bu sitede adresler mevcuttur, sizin indirmek istediğiniz dosyanın kimlerde olduğunun bir listesini size yollar. Şimdi bilgisayarınızdaki torrent yazılımı bu listeye bakar ve sırayla bu listedekilere bize şu dosya lazım ağabey diye rica eder ve dosya indirilmeye başlar. Torrentin farkı dosyayı indirirken bir değil örneğin yirmi bin kişiden birden indirirsiniz, ve bu arada dosyanınz sizde olduğu kadarını da paylaşmaya başlarsınız. Şöyle de açıklayabilirim normal indirme bir bayiden gazete almaktır, bütün halinde alır okursunuz. Torrent'ten indirmek, o gazeteyi almış kişilerden sayfa sayfa toplamak ve birleştirmektir. Siz onlardan sayfa alırken onlar da sizde bulunan sayfaları isterler, herkes gazeteyi tamamlar.

Nasıl kullanırım?
Torrent kullanmak için özel yazılımlar var, bunların bazıları utorrent (µTorrent - a (very) tiny BitTorrent client - tavsiye ederim), azerus, bitlord, bittornado gibidir.. önce bu yazılımı yükleriz. Daha sonra torrent sitelerinden adres listeleri (torrent dosyaları) indirmemiz gerekir, bu sitelere örnek olarak Iso Hunt (isoHunt - tavsiye ederim), The Prite Bay (www.thepiratebay.org), ve daha nice site mevcuttur, bu siteler arama motoru gibidir ve aradığınız torrenti bulmanızı sağlar. Torrenti bilgisayarınıza kaydettikten sonra torrent programı ile açarsınız ve indirme işlemi başlar. Torrent ararken dikkat etmeniz gereken hususlar torrentin yaşı, seeder (ekinci) ve leecher (emici) sayılarıdır. ekinciler dosyaya tamamen sahip olan ve dağıtımı yapanlardır. emiciler de dosyayı indirmeye çalışanlardır. ekinci ne kadar çoksa emiciler o kadar hızlı indirir, siz de bir emici oluyorsunuz dosya indirme bitene kadar, dosya inince ekici hale geçersiniz. Torrentlerin yaşı arttıkça ekici sayısı azalır ve dosya yavaş gelir. ekici sayısı sıfır olursa o dosya inmeyecek gibidir..

ne güzel canım istikrarlısın.ben hiç öyle olamadım daha önce 2 defa başladım 3er defa yapıp bırakmak zorunda kaldım bir şekilde.yani ben de bahane çok canım benim öncelikle kilo vermem gerekiyor.çünkü hayatımda hiç bu kiloya ulaşmamıştım ve sporda yapmadım.yaşta ilerleyince metabolizma yavaşlıyor:) neyseki ramazanda kilo almadım ama vermedim de:)) en azından böyle teselli oldum:) umarım bu sefer istikrarlı olurum ben de... bu arada teşekkür ederim verdiğin bilgiler için...yani uzun süredir yapanlar böyle yorumlarını yazarsa belki benim gibi tembellik yapanları yerinden kaldırır...

Hani şu ellerimizi bara koyupta yaptığımız kalça hareketleri var ya. Onda bacağımızı ne kadar havaya kaldırmamız gerekiyor, ben çok kaldırmıyorum da, yanlış mı yapıyorum ki dedim.

kalk yerinden canım nerde hareket orda bereket.kilo vermek için ve iyi görünmek için malesef mucize yiyeek içecek yada hap falan yok.artık bunu anlayıp tembellikten vazgeçtim bende.yoksa hep kolayına kaçma derdindeydim.her türlü çayı denedim sadece ödem attım ki onları da düzenli içemiyorum.yani spor olmadan olmuyo.

ve güzel yanı ne biliyomusun?yapıp da etkiyi gördünmü bi daha vazgeçemiyosun spordan.bu yüzden callanetcis en kısa zamanda sonuç veren bir egzersiz.bende ramazanda yediklerime dikkat ederken başladım callan yapmaya. ama etkileri gördükçe dahada spor yapmak geldi içimden.şimdide birkaç kardiyo spor denedim kilo vermek için.hergün bi tane deniyorum ama callan sabit onu hep yapıyorum.artık saymıycam ben şu kadar gün yaptım diye.

Hani şu ellerimizi bara koyupta yaptığımız kalça hareketleri var ya. Onda bacağımızı ne kadar havaya kaldırmamız gerekiyor, ben çok kaldırmıyorum da, yanlış mı yapıyorum ki dedim.
doğru yapıyosun canım yerden birkaç cm yukarda olucak ayağın.ama super callan yapmaya başlayınca görceksinki onun farklı versiyonları var ayakta ve diz üstünde yapılan hareketleri var

yaptım canım:)) 10 saatte 10 yaşı yaptım:) cardiosunuda biraz başladım ama callan pinckney olmadan olmuyor,sarmadı hiç onun yerine brazil butt lift daha iyi olur.baya hareketli olduğu için.ben çok hamlamışım( cardiodaki kol hareketleri kollarımı ağrıttı nedense:26: iinşallah ben de senin gibi bırakamam:)

şöyle bi 10 gün yap değişiklikleri gör o zaman bırkamazsın

dünde ben denedim cardio callanı.hatta önceki sayfada onunla ilgili tespitlerimi de paylaştım cradio callanın sadece kardiyo kısmı yani ilk yarım saati fena değil.sıradan bir kardiyo egzersizi.sonrasındaki callanetics hareketleri de sıkıcı geldi bende senin gibi düşünüyorum callan teyzesiz çekilmiyo callan yapmak :))))))

hatta kilo vermek için cardio callanın ilk yarım saati ile ardından normal callan yapmak mantıklı geldi bana

brazil butt lifti hangisinden yapıyosun bi dolu video var.banada link atarmısın?bikaç tane izledim.onunda sonunda callan gibi sıkılaştırıcı hareketler gördüm.yani cardio callan gibi yapmışlar, önce kardiyo sonra strethcing.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…