Callanetics Egzersizleri

Tekrar detaylı bilgiyi de paylaştım hizmette sınır yok kadınlar kulübü kızlarına :KK66:

CALLANETİCS BEGİNNİNG : callaneticse yeni başlayanlar için ve basit hareketlerle 30 dklık bir egzersiz.10 saate 10 yaş gençleş prorgamı için ön hazırlık.
CALLANETİCS 10 YEARS YOUNGER İN 10 HOUR : 10 saatte 10 yaş gençleş programı callaneticsin ilk programı olrak kabul ediliyor.57 dklık bir egzersiz.
AM/PM CALLANETİCS : 10 saatte 10 yaş gençleş programının alternatifi.1 saatini bir anda egzersize ayıramayan kişiler için.20 şer dk sabah ve akşam için 2 ayrı program.
SÜPER CALLANETİCS : 10 saatte 10 yaş gençleş programından sonra yapılması gereken program ve 1.5 saat sürüyor.
CALLANETİCS EVOLUTİON : Bu dahada geliştirilmiş bi call programı ve çok iddialı.Dolaptan içine sığamadığınız skinny kotunuzu çıkarın spor sonrası sığacaksınız diyor.65 dk.
CARDİO CALLANTETİCS : Bu kilo vermek isteyen kişiler için ideal.Yağ yakımı çok hızla sağlanıyor.Bale,yoga ve aerobik karışımı.

Bir de hızlı CALLANETİCS programları var.Bölgesel çalışmak isteyenler için;
QUİCK CALLANETİCS LEGS : 20dk. sadece bacakları sıkılaştıran ve çalıştıran bir program.
QUİCK CALLANETİCS STOMACH : 20 dk karın ve mide için.
QUİCK CALLANETİCS HİPS&BEHİND : 20 dk basen ve kalça için.

Arkadaşlar anladığım kadarıyla cardio ve evolution programları callan teyzeden sonra geliştirilmiş.diğerleri callan teyze zamanından bu yana geliyor.

Birde şöyle bir tavsiye var;
yeni başlayanlar BEGİNNİNG yapıcak.
hareketlere alışınca 10 gün yani 10 saat yapılması gereken 10 YEARS YOUNGER İN 10 HOUR yada vakit probleminiz varsa AM/PM CALLANETİCS.
daha sonraki aşama SÜPER CALLANETİCS
sonrası size kalmış. istediğinizi seçip devam edin.kilo vererek devam etmek için aşağıdaki şekilde devam edebilir.

kilo vermek isteyenler haftanın 3 günü CardioCallanetics (kardiyo 65 dakika) programları Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve mutlaka sonra ve Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri Callanetics Evolution programı (65 dakika) yapması gerekiyor.Pazar dinlenme.

Bir de egzersiz programında 6 gün egzersiz 1 gün mutlaka dinlenme tavsiye ediliyor.

gumushumm inanılmazsın ve mükemmelsin.:KK9::KK9::KK9: gerçekten çok tşk ediyorum linkler ve açıklamalar için. :KK16: ben 10 saat 10 yaş egzersizini indirdim. yalnız bişi sorucam canım şimdi başlangıç için beggining videosu linklerde yok sanırım. ayrıca basen&kalça egzersizi ve bacak egzersizleri de yok. bunların linklerini de bulabilir misin, lütfen lütfen lütfeeen )= :18::18::18:

bir de ben günde yaklaşık 45 dk - 1.5 sa. yürüyüş yapıyorum. ek olarak callanetics yapsam bi zararı olur mu? 10 saat 10 yaş egzersizleri yerine AM/PM yapılabilir demiş, iki programı aynı günde yapabilir miyiz? ve yine haftada 1 gün dinlenmeli miyiz?

aslında moralim çok bozuk çok mutsuzum. şuanda 69 kiloyum ve 4 ayda 12 kilo verdim. şimdi sarkan vücudumu toparlamak ve kilo vermeye devam etmek istiyorum. öneriyorsun di mi bak başliiim mi hemen canım? yalnız öyle böyle sarkmadı, yani çok fena cidden. işe yarar mı gumushumm? )=
:26::26::26:

kızlar ben cardioyu indirdim ama rar dosyası diyor ve acmıyo bunun bir sistemi yolu var mıdır teknoloji özürlüyüm de biraz pek anlamıyorum :18:

10günde 10yaş gençleşin yapıyorum halaa... süperi ben bir yerden indirdim sonra tek bölümde topladım... Çok izledim denedim ama ilk yaptığımdan vazgeçemiyorum...

Bugün ilk defa tümünü yaptim 1 saat süren heralde dediginiz annesi de yapiyor o videomu dediginiz ?
Pialtes falan yapmama ragmen baya zorlandim.
Yeni bitiridim bacakalrim hala titriyor ...

umarim ise yarar.

kac yilinda cevrilmis bu video ?

Su zaman da neden cok challanetics ?

gumushumm inanılmazsın ve mükemmelsin.:KK9::KK9::KK9: gerçekten çok tşk ediyorum linkler ve açıklamalar için. :KK16: ben 10 saat 10 yaş egzersizini indirdim. yalnız bişi sorucam canım şimdi başlangıç için beggining videosu linklerde yok sanırım. ayrıca basen&kalça egzersizi ve bacak egzersizleri de yok. bunların linklerini de bulabilir misin, lütfen lütfen lütfeeen )= :18::18::18:

bir de ben günde yaklaşık 45 dk - 1.5 sa. yürüyüş yapıyorum. ek olarak callanetics yapsam bi zararı olur mu? 10 saat 10 yaş egzersizleri yerine AM/PM yapılabilir demiş, iki programı aynı günde yapabilir miyiz? ve yine haftada 1 gün dinlenmeli miyiz?

aslında moralim çok bozuk çok mutsuzum. şuanda 69 kiloyum ve 4 ayda 12 kilo verdim. şimdi sarkan vücudumu toparlamak ve kilo vermeye devam etmek istiyorum. öneriyorsun di mi bak başliiim mi hemen canım? yalnız öyle böyle sarkmadı, yani çok fena cidden. işe yarar mı gumushumm? )=
:26::26::26:

aynı şeyi isteyecektim ben de isteyenin bir yüzü :KK70:

callanetics evolutıon nerden indiriliyo bilen varsa link atabilir mi bana ben beceremedim indirmeyi rar dosyaları açılmıyo indirince

callanetics evolutıon nerden indiriliyo bilen varsa link atabilir mi bana ben beceremedim indirmeyi rar dosyaları açılmıyo indirince

bir paketin her bölümünü indirice aciyor dene.

sayfa 601 arkadas sag olsun tüm linkleri vermis...
10 yas gencles kesinlikle aciliyor istersen onunla basla, bende onu indirdim ve süperi.

10 yas gencles kesinlikle aciliyor istersen onunla basla, bende onu indirdim ve süperi.

canım ben 10 yaş gençleşme videosunu indirdim yapıyorum zaten de evolutıon olan daha etkili demişler sanki ondaki hareketlere bi bakacaktım açılmadı videolar

gümüşüm eline koluna sağlık tatlım ,hepsini indiriyorum teşekkürler ,

peki QUİCK CALLANETİCS HİPS&BEHİND : 20 dk basen ve kalça için.olanın linki yok mu sende ,ençok o cezbeder beni hem süresi de azmış ,hem benim bel altı felaket durumda ,sırf bunu yapsam bile yeter bana

Son düzenleme:
dosyalar silinmiş görünüyor arkadaşlar ,içinizde indirebilen var mı ,yoksa benim pc de mi engel var ?

dosyalar silinmiş görünüyor arkadaşlar ,içinizde indirebilen var mı ,yoksa benim pc de mi engel var ?

yoo hala duruyor ben evolution u indiriyorum hatta. sayfa 599 a bak canım:KK34: bir dosya inmeden diğerini indirmeye calısıyorsan olmuyor maalesef :KK19: biri inmeden digerini indiremiyoruz ve tüm partlar inmeden de video acılmıyor bilginize :KK49:

ya arkadaslar ben bişey sorucam :S simdi o ilk videoyu 10 saat 10 yas genclesme mi neydi işte o videodyu günde 10 saat mı yapıcam onu anlamadım :26::26:

ya arkadaslar ben bişey sorucam :S simdi o ilk videoyu 10 saat 10 yas genclesme mi neydi işte o videodyu günde 10 saat mı yapıcam onu anlamadım :26::26:
hayır canım günde 10 saat spor yapılırmı Allah aşkına kimin vakti ve gücü yeterki :KK66: 10 gün boyunca günde 1 saat yapıcaksın ..

kızlar ben cardioyu indirdim ama rar dosyası diyor ve acmıyo bunun bir sistemi yolu var mıdır teknoloji özürlüyüm de biraz pek anlamıyorum :18:
donuk pudracım tüm dosyaları indir önce.birde bilgisayaraında winrar programı yüklü olmalı.rar doyasını iki kez tıkla ve ''extract to'' seçeneğini tıkla sol üst köşeden.açılan menüde masaüstünü işaretle video masaüstüne gelir.

Bugün ilk defa tümünü yaptim 1 saat süren heralde dediginiz annesi de yapiyor o videomu dediginiz ?
Pialtes falan yapmama ragmen baya zorlandim.
Yeni bitiridim bacakalrim hala titriyor ...

umarim ise yarar.

kac yilinda cevrilmis bu video ?

Su zaman da neden cok challanetics ?
jeyloo 86da çekilmiş video.evet annesi ile yaptığı video 10 satte 10 yaş gençleş videosu.çoğunluğumuz onu yapıyor :KK66:

aynı şeyi isteyecektim ben de isteyenin bir yüzü :KK70:
diğer videoları bulamadım kızlar.aşağıdaki videoları çok aramama rağmen bulamadım.bulan olursa eklerse bende sevinirim :KK66:
1- beginning callanetics
2-quik callan hips&behinde(Kalça basen için)
3-quick callan legs (bacaklar için)

ama tavsiyem beginning yeni başlayanlar için.türkçe olmadığı için yeni başlayan birine hiçde yardımcı olmaz.
kalça basen ve bacak için olan quick callanenticsde bence gereksiz.super callanı indirip sadece ilginizi çeken yani mesela kalça için olan hareketleri yapabilrisiniz. çünkü bölgesel en kapsamlı hareketler o videoda var.bende mesela bi yerden sonra kalça hareketlerini yapmıycam çünkü kalçam baya küçüldü.daha da küçülsün istemiyorum.
canım ben 10 yaş gençleşme videosunu indirdim yapıyorum zaten de evolutıon olan daha etkili demişler sanki ondaki hareketlere bi bakacaktım açılmadı videolar
açılmama ihtimali yok canım rar dosyası onlar. eğer bilgisayarında winrar varsa mutlaka açar :KK66: hım bir de tüm partlarını indirince açılır dikkatine :KK66:

Kizlar callanetics videolarini nereden bula bilirim ?:44::44::44::44::44::44::44::44::44::44:
599 ve 600.cü sayfalarda link ve açıklamar var canım..

gumushumm inanılmazsın ve mükemmelsin.:KK9::KK9::KK9: gerçekten çok tşk ediyorum linkler ve açıklamalar için. :KK16: ben 10 saat 10 yaş egzersizini indirdim. yalnız bişi sorucam canım şimdi başlangıç için beggining videosu linklerde yok sanırım. ayrıca basen&kalça egzersizi ve bacak egzersizleri de yok. bunların linklerini de bulabilir misin, lütfen lütfen lütfeeen )= :18::18::18::

bi önceki mesajda bu konuyla ilgili fikrimi yazdım canım.aynen şöyle idi:
diğer videoları bulamadım kızlar.aşağıdaki videoları çok aramama rağmen bulamadım.bulan olursa eklerse bende sevinirim :KK66:
1- beginning callanetics
2-quik callan hips&behinde(Kalça basen için)
3-quick callan legs (bacaklar için)

ama tavsiyem beginning yeni başlayanlar için.türkçe olmadığı için yeni başlayan birine hiçde yardımcı olmaz.
kalça basen ve bacak için olan quick callanenticsde bence gereksiz.super callanı indirip sadece ilginizi çeken yani mesela kalça için olan hareketleri yapabilrisiniz. çünkü bölgesel en kapsamlı hareketler o videoda var.bende mesela bi yerden sonra kalça hareketlerini yapmıycam çünkü kalçam baya küçüldü.daha da küçülsün istemiyorum.

SORU:bir de ben günde yaklaşık 45 dk - 1.5 sa. yürüyüş yapıyorum. ek olarak callanetics yapsam bi zararı olur mu? 10 saat 10 yaş egzersizleri yerine AM/PM yapılabilir demiş, iki programı aynı günde yapabilir miyiz? ve yine haftada 1 gün dinlenmeli miyiz?

CEVAP:canım 10 satte 10 yaş gençleş 1 saatlik.onun yerine am-pm yapmak istiyosan am sabah yapılacak pm de akşam. iksinide yapman lazım yani 1 gün içinde.evet dinlenme bence vermen lazım zaten öyle tavsiye ediliyor ve sporda da genel mantığa göre gerekiyor dinlenme.

SORU:aslında moralim çok bozuk çok mutsuzum. şuanda 69 kiloyum ve 4 ayda 12 kilo verdim. şimdi sarkan vücudumu toparlamak ve kilo vermeye devam etmek istiyorum. öneriyorsun di mi bak başliiim mi hemen canım? yalnız öyle böyle sarkmadı, yani çok fena cidden. işe yarar mı gumushumm? )= [/B]:26::26::26:[/QUOTE]

CEVAP:hemde çok işe yarar canım bende yaradı.diğer tecrübeli arkadaşlar da yazıyor nesela yelser :KK66: fikir alabilirsin ondan da.

Son düzenleme:

Ben süperin linklerini indirdim, ama açamıyorum, nasıl açtınız bunu? Bir program falan mı gerekiyor açmak için

Bugün 8/21 oldu. Gerçi vücut ölçülerimde hiç bir değşiklik yok. Bu normal mi sizce? Yoksa ben de değişiklik olmayacak mı acaba :44:

Bugün 8/21 oldu. Gerçi vücut ölçülerimde hiç bir değşiklik yok. Bu normal mi sizce? Yoksa ben de değişiklik olmayacak mı acaba :44:

Benim 15 olmasına rağmen pek bir değişiklik yoktu. :) Simit bölgesi dediğimiz bölgede sadece 2 cm incelme vardı. Kişiden kişiye değişiyor tabi 14. günde inanılmaz sonuçlar elde edenlerde var. Biri de bu forumdaydı hatta...:)

Ben süperin linklerini indirdim, ama açamıyorum, nasıl açtınız bunu? Bir program falan mı gerekiyor açmak için

tüm dosyaları indir önce.birde bilgisayaraında winrar programı yüklü olmalı.rar doyasını iki kez tıkla ve ''extract to'' seçeneğini tıkla sol üst köşeden.açılan menüde masaüstünü işaretle video masaüstüne gelir.

X