Callanetics Egzersizleri

CEVAP:hemde çok işe yarar canım bende yaradı.diğer tecrübeli arkadaşlar da yazıyor nesela yelser fikir alabilirsin ondan da.[/QUOTE]

Arkadaşlar beginning linkleri aşağıda ama 10 saatte 10 yaş gençleş videosu gibi alt yazı ve türkçe dublajı yok
anlaşılması zor ve 1saat süresi var :)

http://www.filestube.com/35LVoXW2Ahw6w3sghFDejq/Beginning-Callanetics-rar.html

Son düzenleme:
Jullianla beraber yapınca callen teyzeyi yoruyor insanı haliyle ama bacaklarım çok sıkılaştı bu gecede yaparsam 5/21 olacak, gerçi 15. günde alışırsam süpere geçicem, 10. günümde de ölçüleri almak istiyorum erken mi sizce kızlar, kimilerinde çok farketmemiş kimileri de kalça hareketlerini yapmıyor daha da küçülmesin diye... ahh ahhh keşke benimkilerde küçülse

Ben dün ilk defa yaptim 10 saatde 10 yas kücül programini, ölüyorum sandim son harektelerde zorlandim ki, pilates yapan biriyim bu hareketlerde yakin pilatese yogaya.
Sabah 20 dak sabah programi yaptim.
Biraz öncede 10 yas kücül programi yaptim, dünden daha rahat yapa bildim ve kendimi iyi hissediyorum.

ne yazıkki ben daha fazla dvm edemicem10 güne kadar ameliyat olucam inş, ondan sonra da 1-2 ay yapamam zaten.
bu on gün içinde de yaparım ama moralim çok bozuk nasıl olsa dvm edemicem diye yapmak istemiyorum. ne güzeldi kiloma rağmen selülit falan kalmamıştı şimdi herşey eski haline dönecek

geçmiş olsun canım ne ameliyatı oluyorsun?

çok geçmiş olsun şimdiden acil şifalar diliyorum

Çok geçmiş olsun ama düzelince tekrar başlarsın bu senin elinde,artık callaneticsi öğrendin ve doktorun izin verdiği zaman yapmaya başlarsın hiç üzülme...Önce sağlık:)))) Hem öyle bırakınca 10-15 günde eski haline dönmezsin şimdi üzülme değil yapabildiğin zamanları doğru değerlendirme vakti hadi hadi hadiii......:)))))))))))))))))))))

Valla ben bugün 9 ncuyu yaptım. Sadece sıkılaşma var ama vücut ölçülerimde değişiklik yok.

gumusshumm winrar nasıl yükleniyor bilgisayara ?
WinRAR ndir - Download > Gezginler burdan indirebilirsin

kızlar şu quick callenetics legs videosunun linki yok mu ben mi göremedim
canım verdiğim linkler arasında yok.onu bulamadım nette.ama super callandaki bacak hareketlerini yapsanda olur

geçmiş olsun canım sağlığın yerine gelince devam edersin

canım o link açılmıyo bende bakmıştım ona.

4/12

21 yapacaktım ama vazgectim. 12 den sonra cardio callanetics yapacağım haftanın 3 günü , 3 gün de normal callanetics.

hemen zayıflayıp forma girmem gerek umarım cardio yu yapabilirim 100 uzun bir süre ama pes etmeyeceğim bu sefer öncekiler gibi.

bu arada göğüslerimde bir dikleşme toparlanma var. gözlerimi kendi göğsümden alamıyorum ya iyi ki varsın call teyzemmm

Iki kere yapmayla insanin selulitinde degisiklik olurmu , olmaz sanirdim ama resmen selulitim sanki azaldi yani derimde düzlesme var cok bariz belli ve cok ilginc ama ben memnunum. :)))))))))))))))))))))))))))))

merhaba. Callanetics i günde 2 kere yapablirmiyiz? Sabah ve aksam olmak üzere 2 kere? Bu 2 saat yapar. Ve daha hızlı sonuç almaz mıyız?

Bugün 3. kez yaptim hareketleri cok daha rahat yapa bildim, oturarak kalkip o kalcayi oynatiyorsun ya onu ilk gün hic yapamadim bugün yapa bildim, harika sonuc verdigi icin cok severek yapiyorum biraz tembelik yapsamda.

Kac günde ne gibi farklar gördünüz kendinizde , ne hissetiniz bunlari yazarsak cok daha fazla motivation olur sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…