Callanetics Egzersizleri

ne güzel anlatmışsın teşekkürler..

gümüshümmm ellerine emegine saglık. cok tesekkürler.

ben de zayıflamak istiyordum hem sıkılasıp yazdıklarını uygulayacagım. sağolasın

gumushumm sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum bugün 3. günüm olacak callende ama hepsini indiriyorum şu an, 12 gün sonra supere geçmeyi planlıyorum inşallah kaytarmadan tamamlayabilirim

işte bu ya... 600 sayfanın tüm özeti burda tek tek aramicaz. saol varol arkadaşım. kendim ve diğer arkadaşların adına çooookk teşekkür ederim. öptüm seni :)

gümüshümmm ellerine emegine saglık. cok tesekkürler.

ben de zayıflamak istiyordum hem sıkılasıp yazdıklarını uygulayacagım. sağolasın

inşallah tatlım hepmizi fit olalım

gumushumm sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum bugün 3. günüm olacak callende ama hepsini indiriyorum şu an, 12 gün sonra supere geçmeyi planlıyorum inşallah kaytarmadan tamamlayabilirim
ben 14 gün normal yaptım şimdi supere başladım bi 14-15 gün de bunu yaparım..başlarsan ve etkiyi görürsen kaytarmak içinden gelmez emin ol

gumushumm eline sağlık

ebetmi'cim ben bu topikte superi evolutionu cardioyu araraken baya kayboldum.tüm bilgiler bi arada olsun benim çektiğim sıkıntıyı kimse çekmesin istedim.daha öncede türkçe callanı baya vakit ayırırp yükleyip burdan link yayınlamıştım.ardından baktım hem bilgiler tam değil hem de kafalar karışık buna son vermek lazımdı.umarım herkesin işine yarar.

bonib10'cum aynen özet oldu herkes kolayca öğrenecek bu şekilde bende seni öptüm :*

Son düzenleme:
gümüşüm ellerie sağlık. bende tam evolotionu arıyordum elimde bulunsun diye hızır gibisin. çok sağollllllllllllllll.

okul ve dershane açılınca ne yapacak halim ne de zamanım olacak.. ancak haftasonları yapabilirim belki..
buarada 33/42 oldu bugünde 34 olacak..

Benimde bugün 6 oldu. Acaba ara versem mi, yoksa 10 günde bir mi ara versem karar veremedim. Tecrübeli olan arkadaşların bu konuda tavsiyelerini bekliyorum.

Bu arada vücut ölçülerim de hiç değişiklik yok. Normal mi bu sizce?

superdeki yeni hareketler beni baya zorluyo. onları 50 yapıyorum şimdilik
evet biraz zorluyo. 50 defa aç kapa varya hani erkek yapıyo tek başına ben onu yapacak yer de bulamadım evde :)))) nası yapcam bilmiyorum.

gümüşüm ellerie sağlık. bende tam evolotionu arıyordum elimde bulunsun diye hızır gibisin. çok sağollllllllllllllll.
önemli değil canım, işine yaradıysa ne mutlu bana

canım bence sadece 10 gün yapıcaksan ara verme çünkü o baya başlangıç seviyesi imiş.superi yapınca anladım.değişiklik konusuna gelince daha tecrübeli arkadaşlardan cevap bekleyelim bende henüz yeniyim ve başlarken ölçüde almadım ama gözle görülür değişiklik bacak,kalça ve belde var ..

Gumushumm süperi tam yüklüyordum ki 9'dan itibaren hata vermeye başladı. Sorun mu var linklerde yoksa benden kaynaklanan bir hata mı, ya uffff

evet biraz zorluyo. 50 defa aç kapa varya hani erkek yapıyo tek başına ben onu yapacak yer de bulamadım evde :)))) nası yapcam bilmiyorum.
valla ben ilk başta bacaklarımı kaldıramıyordum şimdi 30a kadar yapıyorum. mutfak dolabına yaslanıyorum ellerimi tezgaha koyuyorum rahat oluyo

canım bence sadece 10 gün yapıcaksan ara verme çünkü o baya başlangıç seviyesi imiş.superi yapınca anladım.değişiklik konusuna gelince daha tecrübeli arkadaşlardan cevap bekleyelim bende henüz yeniyim ve başlarken ölçüde almadım ama gözle görülür değişiklik bacak,kalça ve belde var ..[/QUOTE]

O zamannnn tecrübeli arkadaşların cevaplarını bekliyorum...

Canım hemen hemen 3aydır yapıyorum... ama hala süpere geçmedim bir iki kere denedim ama beni çok zorladı neden bilmiyorum,çok istememe birçok kez şu gün geçeceğim bugün yapacağım dememe rağmen başlayamadım,ama şu kadarını söyleyeyim acayip bir egzersiz,kısa zamanda sonuç almak,sıkılaşmak,selilüitler insanı mutlu bir şoka sokuyor...Hayatımın hiç bir döneminde ( bunu kaç kez yazdım bilmiyorum:) kalçam ve basenlerim küçük olmadı çok rejim yaptım 30kilo verdimvs vs vs... Ama ilk defa küçüldü top gibi oldu baldırlarım birleşikti eskiden ama şimdi açıldı...göbeğim artık yok...Mutlaka başla ve 21gün devamlı yap 6gün yapıp 1gün ara veriliyor ama açıkcası ben pek ara vermedim,mecbur kaldığım günler hariç... Kolay gelsin umarım benim kadar mutlu olursunuz...

Şu mesajdan sonra "kesin tekrar başlamalıyım!" dedim.

gumusshum teşekkür ederim canım bütün linkler için :) çok iyi oldu böyle hepsi bir arada. :) linkleri aramak insanı spordan soğutuyor resmen :)

Toplamda 20 gün yaptım 15 gün ara vermedim.İnanılır gibi değil ama gerçekten inceltıyor ve sıkılaştırıyor bu kadar kısa sürede hemde. gerçi 15 gün kıller buns da yapmıştım.daha fazla zayıf görünmemek adına bıraktım çünkü bana yakışmıyor ama tekrar başlayacğım.çünkü 2kılo aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…