Callanetics Egzersizleri

arkadaşlar callanetiks programlarını yükledim ama çalışmıyor, bir program mı gerekiyor açabilmem için?

Sen hangisini yapiyorsun merak ettim :))))

Süper dediginizde 12 bölümlük olanmi ?

bacakları derken üst bacak mı sadece baldırları da inceltir inşallah çünkü benim komple kalınlaşıyo üst taraf incelir alt taraf kilolu olursa da kötü olur

yelser sen şuan tam olarak kaçıncı gündesin callanetics'de? benimde bugün 35 olacak. ama ben çok sıkıldım ya 42 olunca haftada 3 gün call 3 gün yürüyüş yapayım diyorum ama o zamanda call'ın faydasını göremem diye korkuyorum.. okul açılana kadar callanetics'e devam sanırım :)

call teyzenin olmadığı diğer videolar bana soğuk geliyo ya sanki gerçek değilmiş gibi

kızlar dün evolution yapmaya başladım. Hareketleri 3 kişi yapıyor ve hepsi farklı bir seviyeyi temsil ediyor. başlangıç, orta ve ileri seviye. Ben orta seviye olanı takip edebildim. Hatta ileri seviye olanların bir kısmını da yaptım. Hareketler çok fazla. Biraz sıkıldım ama 1 saatte bitiyor.

kızlar dün evolution yapmaya başladım. Hareketleri 3 kişi yapıyor ve hepsi farklı bir seviyeyi temsil ediyor. başlangıç, orta ve ileri seviye. Ben orta seviye olanı takip edebildim. Hatta ileri seviye olanların bir kısmını da yaptım. Hareketler çok fazla. Biraz sıkıldım ama 1 saatte bitiyor.

mmell bu sorum sana tatlım

bi de tatlım ben 10 saat 10 yaşı 15 gün falan yaptım bazı günler 2 saat yaptım.Toplamda 18 saat yapmış oldum. sadece 1 gün ara verdim. Biraz sabırsız ve maymun iştahlı olduğum için bırakmaktansa hareketleri değiştirmeyi tercih ettim

Sen hangisini yapiyorsun merak ettim :))))

Süper dediginizde 12 bölümlük olanmi ?

10günde 10yaş gençleşin yapıyorum halaa... süperi ben bir yerden indirdim sonra tek bölümde topladım... Çok izledim denedim ama ilk yaptığımdan vazgeçemiyorum...

Ben gün saymayı bıraktım 3aydır 3-4 günlük aralar hariç sürekli yapıyorum.. Sana tavsiyem okul açılana kadar bırakma... okul açılıncada haftada 3gün mutlaka yap...6gün yapıp bir gün yapma olayına takılma... böyle yapmazsam işe yaramaz diye vazgeçme.. 6günlük dönemdeki gibi hızlı bir gelişme olmaz amaaaa mutlaka gelişme olur bunu aklından çıkarma... Birde hareketleri ezberlediysen eğer tv izleyerek yapabilirsin ben arada öyle yapıyorum,özellikle istemediğim zamanlarda sevdiğim bir programa denk getirip onu izleyerek yapmak daha kolay gelmeye başladı...

call teyzenin olmadığı diğer videolar bana soğuk geliyo ya sanki gerçek değilmiş gibi

Bende aynı şeyleri hissediyorum... Sadece banamı öyle geliyor acaba diye düşünürken sen yazmışsın... Diğerlerini izleyemiyorum bile :))))

Bende aynı şeyleri hissediyorum... Sadece banamı öyle geliyor acaba diye düşünürken sen yazmışsın... Diğerlerini izleyemiyorum bile :))))

yelsercim bi de şöyle düşün yeni hareketler ve daha çok hareket daha da çok kasılma call teyze yaşlandı artık. Hem evolutionda da teyze var :)))

evet haklısın canım okul açılana kadar yapacağım zaten ama okul açılınca sürdürmem çok zor anca haftada 2 gün olur o da yapabilirsem inşallah yaparım belim baya bi inceldi ya :) bugün 35 oldu :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…