Callanetics Egzersizleri

kızlar meraba bende aranıza dün akşam itibariyle katıldım.callaneticsi ilk defa yaptım.

bi yanlışmı yaptım acaba bende yukarda bahsedilen yerden 57 dklık annesi ve bir erkek ve başka 3-4 kadınla olanı indirdim.
LEYLİVİSAL arkadaşım henüz yeniyim çok fazla da araştırmadım senin daha önceki mesajlarına bakılırsa baya bi araştırmışsın.şimdi bu benim indirdiğim orjinal değil mi ve orjinali nedir?cevap verirsen mutlu olurum :)

orjinali o işte..:) benim bundan önce indirdiğimde ne call teyze ne annesi ne de bahsedilen o adam vardı..:) nihayet NAZFİLİZ sesimi duymuş ve özelden msj atmış ve bende bahsedilen o meşhur videoyu indirdim sonunda..:) NAZFİLİZE bi kerede burdan teşekkür ediyorum..

geriye kalan bi an önce başlamak..:) herkese kolay gelsin..

bu callaneticsi düzenli olarak yapan arkadaşları yürekten kutluyorum.ben dayanamadım onun o yavaşlığına fenalık geldi bacak hareketlerinde kapattım leslie sansona geri döndüm.içim çekildi vallahi allah sabır versin yapanlara :)

bu callaneticsi düzenli olarak yapan arkadaşları yürekten kutluyorum.ben dayanamadım onun o yavaşlığına fenalık geldi bacak hareketlerinde kapattım leslie sansona geri döndüm.içim çekildi vallahi allah sabır versin yapanlara :)

:KK1:ben de hareketli sporlari severim yoga pilates gibi sporlarda uykum gelir ama callanetics acayip rahatlatiyor
ilk 5te ben de sIkIliyordum ne zamna bitecek diyordum ama sonra cok alistim 12.yi yaptim artik oyle alistim ki cok da zevkle yapiyorum. bir de olumlu sonuclarini kisa surede degisiklik olacagi garanti bunun zaten 4.den sonra insan grmeye basliyor degisikligi.iste o zaman motive olup sIkIlmiyorum hic:KK34:

tecrübeli callan'cı arkadaşlarım benimmm..

size bi sorum olucak sanırım burda okumuştum günde 2 defa yapıyorum demişti biri.günde 2 defa yapılabilrimi gerçekten?kaslar çok yorulurmu?eğer yapılırsa 6dan sonra 1 gün ara veriliyo o zaman 3 gün sonra mı ara vermek lazım?

cevaplarsanız çok sevinirim kızlar :KK66:

tecrübeli callan'cı arkadaşlarım benimmm..

size bi sorum olucak sanırım burda okumuştum günde 2 defa yapıyorum demişti biri.günde 2 defa yapılabilrimi gerçekten?kaslar çok yorulurmu?eğer yapılırsa 6dan sonra 1 gün ara veriliyo o zaman 3 gün sonra mı ara vermek lazım?

cevaplarsanız çok sevinirim kızlar :KK66:

ben gunde iki kere yatim bazen sabah ve aksam
cunku hamilelik planladigim icin yumurtlamadan sonra birakiyorum diye yapaildigim kadar yapayim dedim
cok yorulmuyor insan eger arada zaman olursa, arka arkaya yapmamak lazim bence
bir de callaneticsi hayat tarzi haline getirenler icin call teyze de bazi gunler ara vermeyi dinlenmeyi oneriyor sIkca sorulan sorularda okudum

kızlar yeniden merhaba herkese. ben callaneticse başlayalı yaklaşık bir ay oldu ama sadece bacak egzersizlerini yapıyordum + destekleyici hareketler, pilates çemberi vs. çünkü tek sorunum bu bölgede özellikle üst bacak. sol bacağımda gözle görülür incelme var gibi ama sanki sağ bacağım hiç değişmedi gibi geliyor bana. hareketleri yaparken zaten sağ bacağım daha zorlanıyordu özellikle sandalye sıkma hareketinde. sizce ne yapmam gerekir?
bir de üst bacak yan yağlar için tavsiye edebileceğiniz yeni bi egzersiz var mı?

kızlar yeniden merhaba herkese. ben callaneticse başlayalı yaklaşık bir ay oldu ama sadece bacak egzersizlerini yapıyordum + destekleyici hareketler, pilates çemberi vs. çünkü tek sorunum bu bölgede özellikle üst bacak. sol bacağımda gözle görülür incelme var gibi ama sanki sağ bacağım hiç değişmedi gibi geliyor bana. hareketleri yaparken zaten sağ bacağım daha zorlanıyordu özellikle sandalye sıkma hareketinde. sizce ne yapmam gerekir?
bir de üst bacak yan yağlar için tavsiye edebileceğiniz yeni bi egzersiz var mı?

canım youtubeda ''8 min leg'' var yani 8 dkda bacaklar için yapılan egzersizler.belki işine yarar bi bak istersen :KK66:

evet arkadasin dedigi gibi bu cok superrr
8 Minute Buns - YouTube

bir de yan yaglar icin surekli bir saga bir sola egilme yapabilirsin ben gunde 30 tane ertesi gun 40 tane ertesi gun 50 tane seklinde baya yaptim farketti:KK34:

4gündür rahatsızlandığım için yapamamıştım bugün tekrar başladımmm,çok mutluyum.Çünkü callanetics sayesinde kavuştuğum vücudun elimden gitmesini hiç istemiyorum... Şu an çevremde en çok konuşulan konu benmişim bugün arkadaşım söyledi.Herkes senin ne kadar zayıfladığından ve inceldiğinden bahsediyor diye çok mutlu oldum. Bu sefer yüzümde çökmedi inceldimm. Dukan sayesinde çok kilo verdim ama callaneticsten sonra asıl övgüleri aldım. İnceldim sıkılaştım ve en güzelide selilüitler masaj yapıyorum yeşil çay mutlaka içiyorum ve callaneticsi hiç eksik etmiyorum hayatımdan... Günde iki kere yapmak isteyen arkadaşlar olduğunu okudum.Evet yapılabilir ama ben günde bir kere yapmanızı tavsiye ederim çünkü kaslarınızın en çok dinlenirken çalıştığını söylemişti spor hocam.Bende gaza gelip günde iki kere yaptığım oldu ama yorucu oluyor biraz... 6.gün yapıp 1gün dinlenmek en iyisi ,bir gün bile ara vermeden yaptım neredeyse tam iki aydır yapıyorum çok faydasını gördüm. Şimdi 6gün yapıp bir gün dinlenmeyle devam ediyorum. Süpere geçmek çok istedim ama bir türlü yapamadım.Gelişmeleri gün ve gün yazdım...Ben çok faydalandım umarım herkes devam eder ve benimm kadar gelişmelerden memnun olur :)))

4gündür rahatsızlandığım için yapamamıştım bugün tekrar başladımmm,çok mutluyum.Çünkü callanetics sayesinde kavuştuğum vücudun elimden gitmesini hiç istemiyorum... Şu an çevremde en çok konuşulan konu benmişim bugün arkadaşım söyledi.Herkes senin ne kadar zayıfladığından ve inceldiğinden bahsediyor diye çok mutlu oldum. Bu sefer yüzümde çökmedi inceldimm. Dukan sayesinde çok kilo verdim ama callaneticsten sonra asıl övgüleri aldım. İnceldim sıkılaştım ve en güzelide selilüitler masaj yapıyorum yeşil çay mutlaka içiyorum ve callaneticsi hiç eksik etmiyorum hayatımdan... Günde iki kere yapmak isteyen arkadaşlar olduğunu okudum.Evet yapılabilir ama ben günde bir kere yapmanızı tavsiye ederim çünkü kaslarınızın en çok dinlenirken çalıştığını söylemişti spor hocam.Bende gaza gelip günde iki kere yaptığım oldu ama yorucu oluyor biraz... 6.gün yapıp 1gün dinlenmek en iyisi ,bir gün bile ara vermeden yaptım neredeyse tam iki aydır yapıyorum çok faydasını gördüm. Şimdi 6gün yapıp bir gün dinlenmeyle devam ediyorum. Süpere geçmek çok istedim ama bir türlü yapamadım.Gelişmeleri gün ve gün yazdım...Ben çok faydalandım umarım herkes devam eder ve benimm kadar gelişmelerden memnun olur :)))

tebrik ederim:KK9:
butun bu sureci paylastigin icin de tesekkurler:KK16:
ben de inanilmaz memnun kaldim ama 12/21 yaptim sadece simdi ara vermek zorundayim
ama hamile klamazsam bu ay yeniden basliycam tam gaz
simdi sadece tempolu yuruyus ve yoga olacak onumuzdeki gunler:KK34:

benimde dün 18/21 oldu bugün dinlenme günüm :) yelser seni tebrik ederiiim keşke bizimle fotoğrafınıda paylaşsanda hepimize motivasyon olsaa :))

yelsercim darısı başımıza. bende bugün abiye bakmaya gittim. bir ay önce baktığımda 50 bedene giriyordum. 48 zar zor kapanıyodu. bugün 44 beden tam oldu inanamadım. 9 günde mucize. zayıflamadım ama inceldim kızlar. şimdi 5 gün daha beklicem ondan sonra alıcam kıyafeti. allah hepimizin yardımcısı olsun.

yelser sen hala videoyu izleyerek mi yapıyorsun yani dahamı hızlı bitirmiş oluyorsun yoksa aynı 1 saate yakın yapıyormusun? ve göbeğim duruyor neden kalcam kalktı popom sekillendi bacaklarım ince zaten basenlerimde etki etti biraz ama göbek duruyor :KK43:

evet arkadasin dedigi gibi bu cok superrr
8 Minute Buns - YouTube

bir de yan yaglar icin surekli bir saga bir sola egilme yapabilirsin ben gunde 30 tane ertesi gun 40 tane ertesi gun 50 tane seklinde baya yaptim farketti:KK34:

video hata verdi açmadı canım, peki bu sağa sola eğilme dediğin tam olarak nasıl?

canım 8 mnute buns daha çok kalça ve basen için. 8 minute leg bacaklar için,şimdi baktım açılıyo youtubeda bikez dahja dene sen açmayı.

Bugün bende 3/21 yaptım.artık daha rahat yapıyorum hareketleri.birde başlamadn fotomu çektim 21 bitince de çekip koycam buraya inşallah.tabi güzel bi değişim yaşarsam :KK66:

Son düzenleme:
yelser sen hala videoyu izleyerek mi yapıyorsun yani dahamı hızlı bitirmiş oluyorsun yoksa aynı 1 saate yakın yapıyormusun? ve göbeğim duruyor neden kalcam kalktı popom sekillendi bacaklarım ince zaten basenlerimde etki etti biraz ama göbek duruyor :KK43:

Canım artık videoyu izlemiyorum, ama şunu söyleyeyim ben ilk zamanlar daha hızlı yapıyordum.Şimdi daha ağır yapıyorum...Benim göbeğim kalmadı ama istersen ekstra bir hareket daha ekle...Ben sadece kollarım için ekstra başka hareketler yapıyorum...

Allah Allah bende etki etmedi göbekten galiba yada ben anlayamıyorum + oryantal aerobik var bel eritmek icin :KK70: bel inceldikçe otomatik göbekte eriyor

X