Callanetics Egzersizleri

Callan hakkında bilgi verebilir misiniz? En etkili olduğu yerler bacak ve basenler mi? Ben bunun nasıl yapıldığı hakkında hiç bilgim yok. Nereden izleyebilirim ve uygulayabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

Callan hakkında bilgi verebilir misiniz? En etkili olduğu yerler bacak ve basenler mi? Ben bunun nasıl yapıldığı hakkında hiç bilgim yok. Nereden izleyebilirim ve uygulayabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

Düzenli yapılırsa bacak basen göbek hepsine iyi geliyor sadece kollarımda pek etkisi olmadı ama ben başka hareketlerle destekliyorum... youtube bakıp fikir edinebilirsin...

anam anam kızlar bu ne? ben 10 yıl 1. lig de badminton oynadım. Şampiyonalar faln filan ama bu teyze ne yapmış böyle? pelvis hareketi tırt bende. bi de benm bacaklar sadece plastik bebeklerinki kadar açılabiliyor. çok güldüm kendime.

anam anam kızlar bu ne? ben 10 yıl 1. lig de badminton oynadım. Şampiyonalar faln filan ama bu teyze ne yapmış böyle? pelvis hareketi tırt bende. bi de benm bacaklar sadece plastik bebeklerinki kadar açılabiliyor. çok güldüm kendime.

alisiyor insan:KK34:
ben 9.yu yaptim bugun
hic zorlamiyor artik hareketler
baya basitlesti esnedim

veee bugün itibarii ile 21/21 :nazar: şimdi 42 hedef sonra daha ileri seviyeye geçmeyi düsünüyorum

veee bugün itibarii ile 21/21 :nazar: şimdi 42 hedef sonra daha ileri seviyeye geçmeyi düsünüyorum

:nazar: kilon da cok iyi
tebrik ederim

ben de aksam yine yaptim 10/21 oldu
ve artik cok kolay gelmeye basladi :nazar: yalniz benim sorunum su ki hamilelik dusunuyorum ve riskli gunelr basliyinca spora devam etme konusudna emin deiglim
acaba hareketler tehliklei olur mu diye
bu yuzden ne yapicam bilmiyorum germe esneme hareketlerinin sakincasi olur mu bilmiyorum:44:

tebrik ederim

ve artik cok kolay gelmeye basladi :nazar: yalniz benim sorunum su ki hamilelik dusunuyorum ve riskli gunelr basliyinca spora devam etme konusudna emin deiglim
bu yuzden ne yapicam bilmiyorum germe esneme hareketlerinin sakincasi olur mu bilmiyorum:44:

canım hamilelikte ebru şallının hamile platesini yap. bende bebek düşünüyorum. eşim bu ay zayıflayabilmem için son şansım olduğunu ve çocuklara bir kardeş daha istediğini söylüyo. tabi bu durumda devam edemem calla. ama hamile platesi tavsiye ederim. izledim karna çok yüklenmiyo.

ben dün indirmiştim 57 dklik bi video. yine annesi bi erkek 4-5 tane de kadın var. eğer aradığınız buysa link verebilirim (yasak değilse tabi):KK17:

senden sonra link paylaşan olmuş demekki yasak değil..duacın olurum eğer indirdiğin yer diyet center daki xelax rumuzlu kişinin paylaştığı linkten farklıysa..heyecanla bekliyorum..

senden sonra link paylaşan arkadaşın videosunu da indirdim ama o da orjinali değil..:KK43: ben orjinalini istiyorum ve merakla cevaplamanı bekliyorum..

tebrik ederim

tsekkur ederim :) hamileliğin boyunca yapabileceklerine yürüyüşü muhakkak kat halam söylemişti bir arkadası hamileyken aerobiğe gidiyormus ayrıca yürüyüş yapıyormus cok rahat doğum gerçekleştirmiş ama doktoruna sormalısın belki önermeyebilir aerobiği :S

senden sonra link paylaşan olmuş demekki yasak değil..duacın olurum eğer indirdiğin yer diyet center daki xelax rumuzlu kişinin paylaştığı linkten farklıysa..heyecanla bekliyorum..

senden sonra link paylaşan arkadaşın videosunu da indirdim ama o da orjinali değil..:KK43: ben orjinalini istiyorum ve merakla cevaplamanı bekliyorum..
valla indirdiğim linkler bunlar
https://rapidshare.com/#!download|369p2|200925955|Callanetics_10_hour_Challenge.mp4|141875|0|0
bu da altyazısı
https://rapidshare.com/#!download|470p12|220355581|callanetics.srt|53|0|0

o dediğin kişi paylaşmamış bunları. inş aradığın budur bilemiyorum burda yazılanları da pek okuma şansım olmadı belki bunu indirmişsindir bile..:44:

Kızlar, saçma bulabilirsiniz ama bir sorum var.

Şimdi biz bu call. ile normalde 55 kilo iken giyemediğimiz şeyleri 60 iken çok rahat giyiyoruz; yani kilo veremiyoruz ama inceliyoruz.

Peki bu yağların yerini kas kütlesi aldığı için mi oluyor? Yani vücut kompozisyonumuz mu değişiyor? Yoksa farklı bir durum mu?

Şimdi biz bu call. ile normalde 55 kilo iken giyemediğimiz şeyleri 60 iken çok rahat giyiyoruz; yani kilo veremiyoruz ama inceliyoruz.

Peki bu yağların yerini kas kütlesi aldığı için mi oluyor? Yani vücut kompozisyonumuz mu değişiyor? Yoksa farklı bir durum mu?

aslinda ben de ayni seyi dusunuyorum
yaptigim ilk4ten sonra 2 kilo verdim
ama simdi az yememe ragmen ve incelmeme ragmen sanki kaslar agirlik yapyor gibi hissediyourm ve ayni kiloya cikiyorum
ama oncedne giyemedigim bir pantolonu ben de giymeye basladim
keisnlikle sekli duzeliyor insanin benim yan yaglarim gitmis resmen

2.yi yaptım ama 2-3 gün aradan sonra. fena hamlamıştım.. sayılır mı acaba yoksa 1. mi bu :KK37:
off titriyor bacaklarım

aynen öyle canım yağlar gidiyor , inceliyorsun, yerine ağırlık yapan şey kas.

ben bir hafta 3 kilo vermişliğimi bilirim. çünkü yataktan kalkmıyordum :KK1:
wc den su içmeye. kaslarım eridi gitti.tabi vücut aynı duruyordu :KK34:

kızlar meraba bende aranıza dün akşam itibariyle katıldım.callaneticsi ilk defa yaptım.

bi yanlışmı yaptım acaba bende yukarda bahsedilen yerden 57 dklık annesi ve bir erkek ve başka 3-4 kadınla olanı indirdim.
LEYLİVİSAL arkadaşım henüz yeniyim çok fazla da araştırmadım senin daha önceki mesajlarına bakılırsa baya bi araştırmışsın.şimdi bu benim indirdiğim orjinal değil mi ve orjinali nedir?cevap verirsen mutlu olurum :)

aynen öyle canım yağlar gidiyor , inceliyorsun, yerine ağırlık yapan şey kas.

ben bir hafta 3 kilo vermişliğimi bilirim. çünkü yataktan kalkmıyordum :KK1:
wc den su içmeye. kaslarım eridi gitti.tabi vücut aynı duruyordu :KK34:
Çok teşekkür ederim.
Aslında o zaman "kilo vermiyorum" demek yanlış cal ile. Kilo vermede önemli olan yağ yakmak, kaslar azıcık kalori kestiğinde azalıyor ama yağları yakmak çok zor...

benim dün 17/21 oldu bugün 18/21 olacak... 21'i bitirenler olmuş 21'den sonra büyük bir fark oluyor mu acaba?

kızlar meraba bende aranıza dün akşam itibariyle katıldım.callaneticsi ilk defa yaptım.

bi yanlışmı yaptım acaba bende yukarda bahsedilen yerden 57 dklık annesi ve bir erkek ve başka 3-4 kadınla olanı indirdim.
LEYLİVİSAL arkadaşım henüz yeniyim çok fazla da araştırmadım senin daha önceki mesajlarına bakılırsa baya bi araştırmışsın.şimdi bu benim indirdiğim orjinal değil mi ve orjinali nedir?cevap verirsen mutlu olurum :)

bende de o video var doğru olanı o zaten :KK70: bugün 22.yapacağım ama dediğim gibi ramazandan dolayı herhalde göbek duruyo

valla indirdiğim linkler bunlar
https://rapidshare.com/#!download|369p2|200925955|Callanetics_10_hour_Challenge.mp4|141875|0|0
bu da altyazısı
https://rapidshare.com/#!download|470p12|220355581|callanetics.srt|53|0|0

o dediğin kişi paylaşmamış bunları. inş aradığın budur bilemiyorum burda yazılanları da pek okuma şansım olmadı belki bunu indirmişsindir bile..:44:

NAZFİLİZ özelden msj atmış..nihayet call teyze annesi ve bi adam olan orjinal videoya kavuştum sonunda..:) çok teşekkür ederim ilginiz için..tabii en büyük teşekkür NAZFİLİZE..:)

X