Callanetics Egzersizleri

dün ben de başladım.. baya zorlandım ama iyi hissettirdi. inşallah devam ederim

şimdiden söylim iki üç gün ağrı yaşican pes etme. dördüncü gün baya azalıyo. tabi bu dediğim daha önce hiçbir hareket yapmıyorsan. devamını getirmeni dilerim. kolay gelsin.

dün dördüncü gündü ve eşim evdeydi. yani egzersizimi yapamadım. ama bu gün arka arkaya iki defa yaptım bilmiyorum etkisi olurmu ama en azından içimi rahatlatmak istedim. kimseye tavsiye etmiyorum arka arkaya yapmasını. çok zor oluyo.

Hayır bizdekilerde call teyze ve bir kaç kişi annesi ve bir erkek var

benim indirdiğimde o olmalı.çok eski 70 lere ait gibi duruyor.bende başlıyacagım ancak 2 hafta sonra .rahatsızlığımın geçmesini bekliyorum.1 kere denemelik yaptım iyi geldi.21 deyil 40 normal 40 süper den bahsediyorlar.neden düzgün video bulamıyoruz.cd olarak araştıracağım.belki satan vardır.kitabıda bulunmaz hint kumaşı sanki.neden düzgün şekilde anlatan yok.tv kanallarında olmayan spor yok ama buna rastlamadım.airobik,plates falan filanhepsi var ama bunu göremedim.

ben dün indirmiştim 57 dklik bi video. yine annesi bi erkek 4-5 tane de kadın var. eğer aradığınız buysa link verebilirim (yasak değilse tabi)

19/21 yaptım
kızlar karnımda neden değişiklik yok anlayamadım :/

19/21 yaptım
kızlar karnımda neden değişiklik yok anlayamadım :/

Göbek hemen düzleşmiyor okuduğum kadarıyla.Hatta sivrileştiğini söyleyenler bile olmuştu.Diğer taraflar daha çabuk incelince göbek daha belirginleşiyor galiba.Bir de hızlı yaptığını okumuştum.Bence hareketleri ne kadar yavaş yaparsan kaslarını mecburen o kadar uzun süreli kullanırsın.Daha etkili olabilir çünkü maksat kasları çalıştırmak

ben pelvis hareketlerinden 1.'yi doğru yapamıyorum bir türlü o hareket çok zor call teyze bile zorlanıyor

20/21 kaldı geriyee 1 tabiiki devamını getiricem :)

20/21 kaldı geriyee 1 tabiiki devamını getiricem :)

süper süper harika darısı başımızaaaaa. canım ölçüler nasıl ölçtünmü. bide günde iki defa yapsak mesela daha hızlı incelirmiyiz acaba bi fikrin varmı. bir an önce incelmem lazım yakında kayınımın düğünü var ve şişko elti olmak istemiyorum.

tabiikide günde 2 defa yapmak daha etkili olacaktır.... keşke bende hal kalsada yapabilsemm :)
basenlerimde incelme var karnım yaygındı top gibi toplandı esnedim bayaaa callanetics psikolojik olarakta iyi geliyor bana belim başladığımda tıka basa doluyken 67 falan oluyordu şimdi tıka basa dolu olsada 65 bu iyi bir sonuc ramazandayım birde inik halini pek göremedim gündüz cok uyuyorum normalde 8 saat uyuyan ben 11 saat uyuduğum oldu ve eritemedim yediklerimi karnım dolu duruyor maalesf :S ramazan bitiminde anlasılacak ne olduğuu

Tienen, maşallah sen azimle yapmışsın. ben de 6 gün yapıp yoğunluktan, evde misafirim vardı ondan solayı ara verdim ama yeniden başlamak istiyorum. Diyette 13 kg verdim haliyle biraz gevşeme var, beni rahatsız ediyor, sporumu yapamıyorum o daha da rahatsız ediyor. O ilham gelsin bir an önce başlayıp hem gevşeklikten hem de vicdan azabından kurtulmak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…