Callanetics Egzersizleri

etkilerini gördünüzmü 32 günde?

Canım ben etkilerini en iyi şekilde görenlerden biriyim:)kalçam küçüldü, bacaklarım inceldi ve sıkılaştım,göbeğim neredeyse kalmadı,birtek kollarım tam istediğim gibi değil ama onun içinde kol hareketlerini ağırlıkla yapmayı düşünüyorum ama her seferinde ağırlıkları unutuyorum... Ben call hastası oldum :))) çok çok çok mutluyum diyeyim sana :)))))

Canım ben etkilerini en iyi şekilde görenlerden biriyim:)kalçam küçüldü, bacaklarım inceldi ve sıkılaştım,göbeğim neredeyse kalmadı,birtek kollarım tam istediğim gibi değil ama onun içinde kol hareketlerini ağırlıkla yapmayı düşünüyorum ama her seferinde ağırlıkları unutuyorum... Ben call hastası oldum :))) çok çok çok mutluyum diyeyim sana :)))))

offf süper ya sevindim senin adına valla aglıycam şimdi şu midem ,göbegim ve simit üçlüsü beni sinir ediyor:KK43:
ne yapsamda zaman yaratsam cal için bilemedimm ama çok istiyorum başlamayı
geçen yıl plates yapmıştım çok iyi sonuç almıştım bu platesten bile etkili eminim

gecelerimi yapsam acaba ya? ne yapsam sabah yürüyüşten dönüncmei yapsam
kaç dk sürüyor tam olarak

offf süper ya sevindim senin adına valla aglıycam şimdi şu midem ,göbegim ve simit üçlüsü beni sinir ediyor:KK43:
ne yapsamda zaman yaratsam cal için bilemedimm ama çok istiyorum başlamayı
geçen yıl plates yapmıştım çok iyi sonuç almıştım bu platesten bile etkili eminim

gecelerimi yapsam acaba ya? ne yapsam sabah yürüyüşten dönüncmei yapsam
kaç dk sürüyor tam olarak

40dk sürüyor ben akşamları yapıyorum ilk yaptığım zamanlarda acayip uyutuyordu akşam yapmak daha mantıklı geldi gündüz çalıştığım için eve gel yemek ye dinlen derken 8.30'da ancak başlıyor bazen 9.30-10.00 buluyor ama inan değer. Call yaşıyor olsa beni işe aldığını düşünür insanlar :)))) gönüllü çalışıyorum. Öyle heyecanlandım ki herkese anlatıyorum yapsınlar ve benim gibi mutlu olsunlar istiyorum...Vakit yaratmaya çalış pişman olmazsın inan...

yazdım ama kimse cevap vermedi ...21 gün 1 saat biliyorum başkada bişey yok.. 21 gün hep aynı videomu ...21 gün sonra ne yapılacak link bulamadım kısa videolar var googleda... hiç olmazsa link verebilirmisiniiz...

Son düzenleme:
Arkadaşlar bana kızmayın sayfaları okudum ama daha ayrıntılı bilgi istiyorum. Okuduğum kadarıyla birçok kişi epey sıkılaşmış...
bu egzersizleri nereden izliyorsunuz?
Bir arkadaş 40 dk sürüyor demiş onu anladım
Hergün yapılacak değil mi?

Arkadaşlar bana kızmayın sayfaları okudum ama daha ayrıntılı bilgi istiyorum. Okuduğum kadarıyla birçok kişi epey sıkılaşmış...
bu egzersizleri nereden izliyorsunuz?
Bir arkadaş 40 dk sürüyor demiş onu anladım
Hergün yapılacak değil mi?

ehehe kızmıyoruz merak etme,hoşgeldin:)videoya bakarsan 1 saat falan ama uyarıları hareketlerin anlatımını falan geçince daha kısa sürüyor.videoyu indirmen gerekiyor ama nerden o konuda bi bilgim yok,yeni indirenler varsa haberleşirsiniz,yardımcı olurlar.eski bi video zaten,indirince tiplerden anlayacaksın ama callan teyzenin de hayranıyız:)6 gün yap 1 gün ara ver şeklinde yapıyorz kasları dinlendirmek açısından.bi 10 gün sonra falan etkisi gözle görülüyor,hatta başlamadan fotonu çek bence karşılarştır sonra farkı göreceksin.ben çekmediğim için pişmanım mesela.çok etkili bi egzersiz,sıkılaştırıyor ve şekillendiriyor vücudunu.popo yükselip şekilleniyor ve yumuşacık olmuyor artık:)görünce etkisini dönüp dönüp bakasın geliyor yani:KK9: bacaklarda da oldukça etkili,şekillendiriyor,inceltiyor.(benim önceki iletilerimde mızmızlandığıma bakma,inceltti kesinlikle ama işte daha da iyisini isteyince böyle oluyo:))üst karından başlayarak toparlanma oluyor ve içine çekmek zorunda kalmıyorsun artık.hatta ben düzenli yaptığım zamanlar karnımın yanlarında boşluklar oluşmuştu ve çok tatlı görünüyordu:) özetle biraz zorlayıcıdır ama yaptığına değdiğini görünce müptelası olacaksın:)

ehehe kızmıyoruz merak etme,hoşgeldin:)videoya bakarsan 1 saat falan ama uyarıları hareketlerin anlatımını falan geçince daha kısa sürüyor.videoyu indirmen gerekiyor ama nerden o konuda bi bilgim yok,yeni indirenler varsa haberleşirsiniz,yardımcı olurlar.eski bi video zaten,indirince tiplerden anlayacaksın ama callan teyzenin de hayranıyız:)6 gün yap 1 gün ara ver şeklinde yapıyorz kasları dinlendirmek açısından.bi 10 gün sonra falan etkisi gözle görülüyor,hatta başlamadan fotonu çek bence karşılarştır sonra farkı göreceksin.ben çekmediğim için pişmanım mesela.çok etkili bi egzersiz,sıkılaştırıyor ve şekillendiriyor vücudunu.popo yükselip şekilleniyor ve yumuşacık olmuyor artık:)görünce etkisini dönüp dönüp bakasın geliyor yani:KK9: bacaklarda da oldukça etkili,şekillendiriyor,inceltiyor.(benim önceki iletilerimde mızmızlandığıma bakma,inceltti kesinlikle ama işte daha da iyisini isteyince böyle oluyo:))üst karından başlayarak toparlanma oluyor ve içine çekmek zorunda kalmıyorsun artık.hatta ben düzenli yaptığım zamanlar karnımın yanlarında boşluklar oluşmuştu ve çok tatlı görünüyordu:) özetle biraz zorlayıcıdır ama yaptığına değdiğini görünce müptelası olacaksın:)

Vallahi baya ayrıntılı olmuş teşekkürler:KK52::KK9::KK9::KK9: Geriye video yu indirmek kalıyor... Sizdeki video tek parça mı acaba.. Youtube a bakmak istiyorum ama 5 dk lık bölümler vardır muhtemelen kafam karışmasın diye tam video istiyorum...:44:

benim indirdigim kadariyla 30 ar dak lik 3 ayri video var
vallan 1 callan 2 callan 3
bunlari 1 den baslicaz 1 ay callen 1 1 ay callen 2 seklindemi yapicaz
ben 3 gundur callen 1 i yapiyorum 30 dak
ama heryerim tutukkkkkk amnn yarabimmmm

bilgilendirirseniz sevinirm
tesekkurler

benim indirdigim kadariyla 30 ar dak lik 3 ayri video var
vallan 1 callan 2 callan 3
bunlari 1 den baslicaz 1 ay callen 1 1 ay callen 2 seklindemi yapicaz
ben 3 gundur callen 1 i yapiyorum 30 dak
ama heryerim tutukkkkkk amnn yarabimmmm

bilgilendirirseniz sevinirm
tesekkurler

Evet yaa tam video olan bir arkadaş buraya yüklese olmaz mı ki:44:

yazdım ama kimse cevap vermedi ...21 gün 1 saat biliyorum başkada bişey yok.. 21 gün hep aynı videomu ...21 gün sonra ne yapılacak link bulamadım kısa videolar var googleda... hiç olmazsa link verebilirmisiniiz...

Benim 21 geçti bugün 33. yapacağım ben hareketleri 40'a kadar devam edeceğim sonra süper callan yapacağım gün aşırı öyle bir karar aldım .Aşağıda xelax rumuzlu bir arkadaş yayınlamış linkleri oradan bakabilirsiniz ve indirebilirsiniz :))) süperini başka bir yerden buldum 3-4parça ama onu yapmaya 40tan sonra başlayacağım :)))
Callanetics tüm programlar ve kitabı

Kızlar bu Callanetics toplam kaç gün yapılıyor? 10 mu 21 mi? Bu süre tamamlandıktan sonra tekrar ediliyor mu yoksa başka egzersizlere mi geçiliyor? Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?

Bende indirdim yarın baslıyorum
Videoyu tamamen izledim nekadarda kolay gorunuyor
Ama ilk bastaki 2 karın egzersizini deneyim dedim cayır cayır yaktı yaaa kalça hareketlerinde napcam bakalımm:KK53:

tekrar basladım bugün 2.yapısım bacaklarım felç

Sanırım kimse mesajımı görmedi. Birileri bana yardımcı olabilir mi ? :) Sizin de benim gibi her yeriniz incelirken üst bacağınız sabit kalıyor mu ? Çok sertleşti ama artık diğer bölgelerime göre büyük kalmaya başladı :/ İncelmiyor...
gördüm canım da 1-2 sayfa önce aynı konuyla ilgili uzun uzun yazmıştım görürsün diye düşünmüştüm.
o mesajlara bakarsan orda ekstra hareketlerde yazmıştım. birde esnemeleri atlamıyorsun değil mi? callan kesinlikle kas şişirmez zaten yapan ve remini paylaşan kişilere bu forumda ve yabancı forumlarda bakarsan bacaklarda ve tüm vücutta kassız, yuvarlak hatlı, lastik gibi bi görünüm oluyor. ama esnemeleri atlıyorsan eğer şişkin görünüm ondan olabilir.. benim genç kızlık dönemimde de giysilerimin bacakları oturur kalça bel bol gelirdi şimdi her tarafı normal oluyor.

Ramazan ayı boyunca katılmak istiyorum size.

Cardio yapmadan yalnızca cll ne kadar etkili olur onu düşünüyorum?

Siz ne dersiniz,
fazlan 5-6 kiloysa call bunu kısa sürede rahatlıkla saklayabiliyor ama daha fazlaysa cardio tavsiye ederim.. acelen yoksa sürekli yapınca daha fazla kiloyuda saklayabilir...
şuan 61-62 kiloyum ama 53 kiloyken giydiğim kıyafetleri giyebiliyorum... hatta daha bu sabah babam, 15 sene önce yani 1 çocuk doğurup 30 kilo alıp 20 kilo vermeden önce bana aldığı bir elbiseyi üzerimde görüp "ne kadar güzel bir elbiseymiş bu, çok yakışmış sana" dedi:)) callan teyzemi rahmetle andım...

kızlar bende call yapıyordum hatırlarsanız :KK1::KK1: artık düzenli yapmaya basladım ve üst bacaklarımdan sikayetciyim.. nnnyy call evotoion iyi geliyor demişsin onu nerden indirebilirim bana link yollar mısınız? özelden de yazan olursa fark etmez..

tskler..

ayrıca yelser seni tebrik ederim ..:KK16: azminde dolayı.. ve motive etmenden dolayı.. nnyyy ye de tsk. :KK16::KK16:

X