Callanetics Egzersizleri

5 oldu ama hala selulitlerim var
mankenlerin bacaklarına bakınca tiksiniyorum kendi bacaklarımdan
beyaz beyaz bi de engebeli arazi
tatile gidene kadar selülitler yok olsa
tailde de bi güzel yanarım
sonra sutün gibi bacaklar
inşallah :KK16:
gerçi kim görecek, o ayrı mesele :KK1:

ama iyi haberlerim var
callan teyze karın egzersizlerinin gögüsleri dikleştirdiğini ve cinsel isteği arttırdığını söylüyor
evet gögüslerim şimdiden dikleşti :)

31. yapacağım :))) iki yeğenim burada ablam ben 4kişilik bir toplulukla spor yapıyoruz,en son yeğenimin bir tanesini masanın altından topladım,ama beni gördükten sonra yapmak için sabırsızlanıyorlar...

2/21 kendimi harika hisediorum bu egzersizi cok sewdim.ama callan teyzeyi yolda gorsem sacini basini yolucam,ananem yasinda benden iyi yapio benden fit :KK43: :KK70:

geçmişi okumadım ... ben jillian yapıyorum ama bunuda merak ettim...ikisini birlikte yapabilirimiyim diye... karın kasları ağırlıklı bir çalışma gerekli bana... birde ne kadar sürüyor nasıl yapılacal anlatırmısınız

Son düzenleme:
Sanırım kimse mesajımı görmedi. Birileri bana yardımcı olabilir mi ? :) Sizin de benim gibi her yeriniz incelirken üst bacağınız sabit kalıyor mu ? Çok sertleşti ama artık diğer bölgelerime göre büyük kalmaya başladı :/ İncelmiyor...

Ramazan ayı boyunca katılmak istiyorum size.

Cardio yapmadan yalnızca cll ne kadar etkili olur onu düşünüyorum?

Siz ne dersiniz,

Son düzenleme:
Sanırım kimse mesajımı görmedi. Birileri bana yardımcı olabilir mi ? :) Sizin de benim gibi her yeriniz incelirken üst bacağınız sabit kalıyor mu ? Çok sertleşti ama artık diğer bölgelerime göre büyük kalmaya başladı :/ İncelmiyor...

şimdi gördüm:)üst bacaklarda ben de sıkıntı yaşıyorum aslında,normalde bacaklarım incedir ama üst bacaklar biraz daha sallanıyo,callanla toparladım biraz ama yine de istediğim gibi olamadım hâlâ.basen varmış bende:)spor yapmaya başlayınca vücudumu da tanımaya başladım ya da artık gördüğüm yeterli gelmiyo daha fazlasını istiyorum:)garip bi durum daha var,27 beden bi pantolnum vardı sonradan sığamadığı,callanla beraber ona tekrar sığabildim ama şimdi de 28 beden pantolonlarımı giyerken üst taraf biraz çıkmıyo gibi geldi bana da,onu çözebilmiş değilim.callan her ne kadar acayip toparlasa da şekillendirse de oturunca bacakla poponun birleştiği yerden fırlayıp göz kırpan fazlalıklarım sinir ediyo beni.sanırım başka sporlarla da takviye lazım,hoplayop zıplamalı şeyler:)ter atmak fazlalıklardan kurtulmak lazım.ama yine de pilates falan yalan oldu callandan sonra benim için:)

Ramazan ayı boyunca katılmak istiyorum size.

Cardio yapmadan yalnızca cll ne kadar etkili olur onu düşünüyorum?

Siz ne dersiniz,

call tek başına da çok etkilidir.hep başlamak istesem de bi türlü ek bi spora başlayamadım mesela ama tek başına callanla bunca yıllık vücudumu tanıyamaz oldum:) hâlâ bazı bölgelerimden şikayetlerim olsa da callan gerçekten çok etkili.

Benim üst bacaklarım inceldi ,eskisine göre çok farketti 21de büyük değişimler yaşıyorsun,birçok spora göre çok çabuk etkilerini görmeme rağmen tam istediğim gibi olmasada geçmişe bakarak acayip sıkılaştım ama zamanla daha iyi olacak önceden löp etti resmen şimdi daha iyi yapmaya devam ettikçe istediğime yaklaşıyorum. Zaten callanetics benim hayatım girdiğinden bu yana vücudumda ki değişimlere inanamıyorum.Kaçınciyi yapıyorsun Aslli ?

Alıntı yapmayı bilmiyorum bulamadım da böyle cevap vermek zorundayım kusura bakmayın :)

Sevgili yelser,
ölçü aldın mı ? yani diğer bölgelerle eşit bir incelme oldu mu? Aslında daha 5/21 çok erken biliyorum ama karnımdan 2 cm kalçamdan 2cm gitti, normalde de üst bacaklarım vücuduma göre daha kalın olduğu için belki bende daha çok sorun yaşatıyor, çünkü diğerleri böyle giderken bacağım hiç değişmedi. Biraz tuhaf durmaya başladı üst bacağım :/ alt bacağımdan bile yarım cm gitmiş yani. Benim korktuğum şey şu an bacağım çok sıkı, kas yaptım artık yumuşaklığı yok o kasın inmemesinden korkuyorum.

Sevgili opechancanough,
Anladığım kadarıyla senin sorunun üst bacağında daha çok yumuşak olması, ben 1 aydır düzenli sporlar yaptığım için (Leslie ve slim in 6) üzerine call başlayınca bacaklarım taş gibi oldu :) sorunum yumuşaklık değil incelmiyor :/

Son düzenleme:
call tek başına da çok etkilidir.hep başlamak istesem de bi türlü ek bi spora başlayamadım mesela ama tek başına callanla bunca yıllık vücudumu tanıyamaz oldum:) hâlâ bazı bölgelerimden şikayetlerim olsa da callan gerçekten çok etkili.
Kaç seanslık cll sonucu bu güzel haber.
bir de kaç kilo verdin?

Alıntı yapmayı bilmiyorum bulamadım da böyle cevap vermek zorundayım kusura bakmayın :)

Sevgili yelser,
ölçü aldın mı ? yani diğer bölgelerle eşit bir incelme oldu mu? Aslında daha 5/21 çok erken biliyorum ama karnımdan 2 cm kalçamdan 2cm gitti, normalde de üst bacaklarım vücuduma göre daha kalın olduğu için belki bende daha çok sorun yaşatıyor, çünkü diğerleri böyle giderken bacağım hiç değişmedi. Biraz tuhaf durmaya başladı üst bacağım :/ alt bacağımdan bile yarım cm gitmiş yani. Benim korktuğum şey şu an bacağım çok sıkı, kas yaptım artık yumuşaklığı yok o kasın inmemesinden korkuyorum.

Sevgili opechancanough,
Anladığım kadarıyla senin sorunun üst bacağında daha çok yumuşak olması, ben 1 aydır düzenli sporlar yaptığım için (Leslie ve slim in 6) üzerine call başlayınca bacaklarım taş gibi oldu :) sorunum yumuşaklık değil incelmiyor :/

aslında çok da yumuşak sayılmaz ama ben biraz mükemmeliyetçi ve sabırsızım sanırım:)

Kaç seanslık cll sonucu bu güzel haber.
bir de kaç kilo verdin?

bi 3 ay kadar yapmıştım,sonra sınavlar mezuniyet derken 1 ay kadar ara vermiştim,biraz salsa da kendini vücudum şimdi tekrar toparlamaya başladı.ben 21lik seanslar halinde yapmıyorum,bazen işim oluyo gün aşırı yapıyorum bazen normal seyrinde,illaki 6 gün callan 1 gün ara şeklinde yapınca motivasyonumu kötü etkiliyor,bırakıyordum,o yüzden vaktim oldukça yapıyorum.kilo konusunda da sanırım callan kilo verdirmiyo,toparlayıp sıkılaştırıp şekillendiriyor diye biliyorum.öyle çok tartıya çıkan biri de değilim zaten:)nnnyyy arkadaşımız anlatmıştı bi ara,kendisinden kilo olarak daha zayıf olanlardan bile daha ince ve sıkı görünüyormuş,ayrıca vücudu şekillendirdiği için de zayıflara göre daha hoş görünmemizi sağlıyor.

callan teyze aklımın bir ucunda duruyor hepp ama
yapmaya vakit yok:KK43:
sabahalrı 1 saat yürüyorum bunun içinde zman yaratabilsem keşke biliyorumki sevmedigim göbek ve bacaklarımd aha iyi olcak

sayfaları okudukça gaza geldim
benim aiclen başlamam lazım
ama sabahları 1 saat yürdüügm için cal zaman kalmıyor baya uzun buda :KK43:

ama midem ve göbegim sinir bozucu olmaya başladı:KK43:

aslında çok da yumuşak sayılmaz ama ben biraz mükemmeliyetçi ve sabırsızım sanırım:)

bi 3 ay kadar yapmıştım,sonra sınavlar mezuniyet derken 1 ay kadar ara vermiştim,biraz salsa da kendini vücudum şimdi tekrar toparlamaya başladı.ben 21lik seanslar halinde yapmıyorum,bazen işim oluyo gün aşırı yapıyorum bazen normal seyrinde,illaki 6 gün callan 1 gün ara şeklinde yapınca motivasyonumu kötü etkiliyor,bırakıyordum,o yüzden vaktim oldukça yapıyorum.kilo konusunda da sanırım callan kilo verdirmiyo,toparlayıp sıkılaştırıp şekillendiriyor diye biliyorum.öyle çok tartıya çıkan biri de değilim zaten:)nnnyyy arkadaşımız anlatmıştı bi ara,kendisinden kilo olarak daha zayıf olanlardan bile daha ince ve sıkı görünüyormuş,ayrıca vücudu şekillendirdiği için de zayıflara göre daha hoş görünmemizi sağlıyor.

Canım bacaklarımın ölçüsünü almadım benim işim gücüm kalçamdı 9call yaptım 4gün ara verdim sonra tekrar yapmaya başladım yanlış hatırlamıyorsam 4.call yaptıktan sonra ölçttüm kalçamı 98cm idi şimdi 96cm üst bacaklarımın inceldiğini sonradan farkettim daha öncede yazmıştım en büyük problem yaz aylarında resmen pişik olmamdı birbirine değerdi,ama şimdi arası açılmış... buda oranın inceldiğini gösteren en büyük kanıt benim iiçin. Ben çok şey denedim ama sadece yaşadıklarımı yazıyorum, bu konuda daha bilgili arkadaşlar var mesela nnnyyy o çok eskiden bu yana yapıyor belki sana yardımcı olabilir...

X