Callanetics Egzersizleri

Selam Kızlar,

Ben ilk defa 1 ay önce yapmaya çalışmıştım ama 1 günle kaldı ve yarısını yapamamıştım. Dün akşam ilk kez yaptım demeliyim, sayıları da tam tamına yaptım eksiksiz, şu dizleri hafif eğip dansöz gibi kıvırdığımız hareket var ya, en çok o zorladı beni, dizlerimle kalça arası sızım sızım sızlıyor, gece de regl oldum, perşembe de 3 günlük kısa bir tatile çıkıyorum pazartesiden itibaren de tamamen başlıyorum.

İlk kez croiselle den duymuştum. 2. kez başlamama vesile olan Yelsercim e ve sizlere çok teşekkür ederim.:KK16:
Pazartesiden itibaren de her gün yapıp sizlere katılmak istiyorum.

Herkese bol motivasyonlu bir gün diliyorum.:KK16:

finallerdi mezuniyetti derken 1 ay kadar bir aradan sonra bugün tekrar başladım,bırakmanın acısını hissettim ama beklediğim kadar zorlamadı.görmeyeli burası baya kalabalık olmuş:)herkese kolay gelsin.

Son düzenleme:
kızlar regl doneminde devam etmek gerekirmi? bu arada göğüslerim en çok küçülen yerim oldu sanki çok büyüklermiş gibi :KK5:

cnm ben indireli çok oldu hiç hatrlamyorum ama diyetcenter callenetics yazarsan google büyükihtimal bulucaksın:KK34:

Uzunca bi zaman oldu bu başlığa bakmayalı... eee 21' i tamamlayan var mı? Ölçülerde değişiklik falan? :KK1:

kızlar ben 4. yaptım ilk günkü fotolarımı tüm açıklığıyla çektim:KK9:21. yi yaptığımda aynı şekilde çekip koyucam buraya :KK52:

ya 4. yaptım ama felaket belim ağğrıyo özellikle o mekiğe benzer harekette boynum ve belım çok kotu agrıyo eskidende bu yüzden bırakmıştım sizde oluyomu ya

ya 4. yaptım ama felaket belim ağğrıyo özellikle o mekiğe benzer harekette boynum ve belım çok kotu agrıyo eskidende bu yüzden bırakmıştım sizde oluyomu ya

canım yanlış bişey yapıyorsun sanırım. bende hiç bel ya da boyun ağrısı olmadı o harekette başlarda.

kızlar benim 21 oldu ama arada atladığım günler oldu.mesela 4.günden sonra 1 gün ara,7den sonra bi ara falan gibi bikaç kaçamağım oldu.şu an güzel gelişmeler var ama,bikaç gün daha yapayım da sonuçları o zaman bildireyim istiyorum. yani 21 olduğuna bakmayın,normal düzende yapan biri için 18de falanım sayılır :KK34:

tekrar hoşgeldin diyelim o zaman:) ben ilk başladığımda bende de olmuştu boyun ağrısı,ilk başlarda ağrı boyunda oluyo,sonra belinin ağrıması da normal,zamanla güçlendikçe ve karın kaslarını hissettikçe karnını çalıştırmayı öğreneceksin merak etme,hareketleri yaparken odaklanmaya dikkat et,nasıl başlarsan öyle gidiyor bazen,kalçalarını sıkmadan yapmayı dene,o zaman biraz daha rahat oluyor gibi geldi bana:KK66:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr benim nişan kosusturmacasından yarım kaldı yineeeeeeeeeeee :KK14::KK14::KK14: :KK25: kendimi cok suclu hissediyorum yaaaaa.uygun oldukca yapıyorum yine ama:KK5:

X