Callanetics Egzersizleri

izmirin sıcağında da ne zor geliyor ya:KK43: keşke bırakmasaydım,onun da etkisi oluyor tabi,sen 3 ay sık dişini yap 1 ay salla,olacak iş değil.çok tembellik ettim çok,bi düzene oturtayım fitness blendera da başlıcam tekrar,sıcakla beraber iyi ter atılır :KK70:

Herkese selam ben bir kaç gündür internete giremedim ama 21 çarşamba günü tamamladım eşim şehir dışından geldiği için dün yapmadım ama bugün sabahtan kalkıp hem o uyanmadan size bakayım hemde call yapayım istedim. Arkadaşlar sporu aslında 1gün arayla yapmanın daha sağlıklı olduğu kasların aslında en çok dinlenirken çalıştığını söylemişti spor hocam bir çok yerdeki yazıdada bunu okudum. Ama callin bir sistemi var 21 gün tamamlayın dedi bende yaptım 99cm idim daha iki hafta önce hatta ölçülerimi yazmıştım perşembe ölçmeliydim ama dayanamayım çarşamba sadece kalçamı ölçtüm 97cm olmuş.Eşim buradayken 1günden fazla ara vermeden yapmaya çalışacağım herkese kolay gelsin...Sonra nasıl devam ederim bilemedim... Kızlar yapmaya devam ara versenizde ara verdim diye bırakmayın yapın 2-3gün ara vermeden yapılırsa ben yinede bu sistemin işleyeceğine inanıyorum hadi kolay gelsinnnnnnnnnnnnn 22.için iş başına görüşürüz....

Herkese selam ben bir kaç gündür internete giremedim ama 21 çarşamba günü tamamladım eşim şehir dışından geldiği için dün yapmadım ama bugün sabahtan kalkıp hem o uyanmadan size bakayım hemde call yapayım istedim. Arkadaşlar sporu aslında 1gün arayla yapmanın daha sağlıklı olduğu kasların aslında en çok dinlenirken çalıştığını söylemişti spor hocam bir çok yerdeki yazıdada bunu okudum. Ama callin bir sistemi var 21 gün tamamlayın dedi bende yaptım 99cm idim daha iki hafta önce hatta ölçülerimi yazmıştım perşembe ölçmeliydim ama dayanamayım çarşamba sadece kalçamı ölçtüm 97cm olmuş.Eşim buradayken 1günden fazla ara vermeden yapmaya çalışacağım herkese kolay gelsin...Sonra nasıl devam ederim bilemedim... Kızlar yapmaya devam ara versenizde ara verdim diye bırakmayın yapın 2-3gün ara vermeden yapılırsa ben yinede bu sistemin işleyeceğine inanıyorum hadi kolay gelsinnnnnnnnnnnnn 22.için iş başına görüşürüz....

canım canım..çok sevindim...demekki metabolizman iyice hızlanmış..resmen geri sayım gibi olmuş senin vucudun...ayrıyeten bizede yüksek derecede motivasyon sağlıyor..bu yazdıkların bu enerjin..süpersin

off bende 3 gün ara verdim call a bugün de dukana başladım güya 3 kilo fazlam varmış dukan amca öyle söyledi ama vücudumdan hiç menun değilim ben napıcam bilmiyorum :KK4:

canım canım..çok sevindim...demekki metabolizman iyice hızlanmış..resmen geri sayım gibi olmuş senin vucudun...ayrıyeten bizede yüksek derecede motivasyon sağlıyor..bu yazdıkların bu enerjin..süpersin

kolay gelsin arkadaşlar yeni katıldım ben, callanetics egzersizi yapmak istiyorum ama hiç bi siteden indiremedim lütfen linki özele yollar mısınız bir de kuralları söylerseniz ben yeni başlayacağım ne yapmalıyım. kaç video var?:KK20:

kolay gelsin arkadaşlar yeni katıldım ben, callanetics egzersizi yapmak istiyorum ama hiç bi siteden indiremedim lütfen linki özele yollar mısınız bir de kuralları söylerseniz ben yeni başlayacağım ne yapmalıyım. kaç video var?:KK20:

canım ben indirememiştim..eşim indirdi baya bi zorlandı hatta..bende leptopa masaüstü yaptım..ordan yapmaya çalışıyorum

off bende 3 gün ara verdim call a bugün de dukana başladım güya 3 kilo fazlam varmış dukan amca öyle söyledi ama vücudumdan hiç menun değilim ben napıcam bilmiyorum :KK4:

Ne yapacağımızı biliyoruz canım :))) hadi kalk ve yap artık şu sporu memnuniyetsizliklerinden kurtul:KK66:)) HADİİİİİİ...........

Ne oldu bilmiyorum ama eşimi en son 23gün önce görmüştüm geçen sefer zayıflamışsın demişti :)))) dukan sağolsun :KK66: ama bu sefer incelmişsin daha bir fit olmuşsun dedi.... Yetti işte arkadaşlar emeğimin karşlığını çabuk almak çok önemli dukan ve call yapmaya başlama sebebim buydu şimdi çok doğru bir karar verdiğimi görebiliyorum. Bırakmayacağım....40.call tamamlayıp sonra süpere geçsem diyorum haftada 3gün yeter gibi geliyor ama bilemedim....hepiniz öpüldünüz...

selam arkadaşlar, bende şu 1 saatlik videoyu bulamadım. biri bana linki gönderebilir mi rica etsem?:18:

Googleden callanetics diye arattığında kitabıyla beraber çıkıyo ordan indirebilirsin :)

Ben de bugün 1/21 le açılışı yaptım. Ama becerebildiğimi sanmıyorum ya yapamadım pek. Zormuş :/

Son düzenleme:
4 gün bitti :) ben şimdiden kendimde ve annemde değişim olduğunu düşünüyorum.sıkılaşma adına gerçekten çok güzel.ara vermemeye çalışın.en azından 48 saatten sonra tekrar baştan başladığınızı sayın.günde bir saatini ayırın mutlaka.ben yapamıcam edemicem derken annem fazla kilolarından kurtulmaya başladığı için o kadar hevesliki hergün hadi yapalım diye teşvik ediyor beni de...onun azmi bana da ilham veriyor tabi.annem 47 yaşında arkadaşlar...genç arkadaşlarım üşenmeyin diyorum o yüzden.şimdi annemi bekliyorum,5.günümüzü tamamlayacağız az sonra :KK70: :KK76:

merhaba kızlar, modemim bozuldu, sorunu bulalım, tamir edelim, olmadı yenisini alalım, model seçelim vs.. derken 1 hafta geçti.. 15 sayfa olmuş okuyamadım henüz ama eminim hepiniz inceliyorsunuzdur:)))

google aynen şunu yaz _ diyetcenter callanetics bu çıkınca alta callanetics tüm programlar ve kitab-DiyetCenter- yazan yeri tıkla orada xelas rumuzla arkadaş yayınlamış indirebilirsin tamam mı? Hadi inşallah indirirsin...:))))9

yelser ben ne bahtsız insanım ya :KK43: gece yatmadan önce tarif ettiğin şekilinde aradım buldum indirmeye de başladım...oleyyyyy derken gece uyanıp bir baktımki hiçbirşey inmemiş ve ben tekrar denediğimde sayfayı açmıyor bile.... of ya offffffff offfffffff.
yok yok bana kısmet değil bu callan herhalde. bu ne ya haftalardır indirmeye çalışıyorum arıyorum yok yok yok...yine de ilgine çoook ama çok teşekkür ederim canım. sağolasın.....

Ve 2/21 oldu :)

Yalnız benim bi yerimde ağrı acı yok sabah kalktığımda tutulmamıştım yani :) Ben daha önce egzersiz yapıyodum onun etkisindenmi acaba yapanlar söyleyebilirmi ? Beceremedim sanki :KK9:
Bi de 1. ve 2. karın egzersizlerinde ( hani yere uzanıp göğse doğru kıvrılıyoruz falan:) ) sizin de boynunuzda baskı oluyomu? Benim karnımdan çok boynum acıyo valla ya :)
O yüzden yarım yamalak yapıyorum, yanlışmı oluyoki düzeltirseniz sevinirim :)

X