Callanetics Egzersizleri

Herkese iyi geceler yarın iş var uyumak lazım.. Şöyle bir baktımda bugün benim çenem düşmüş umarım kimseyi sıkmamışdır....Yarın 19.günüm şimdiden heyecanlıyım görüşmek üzeree sevgiyle kalın ince kalın hoşçakalın:))))

Herkese iyi geceler yarın iş var uyumak lazım.. Şöyle bir baktımda bugün benim çenem düşmüş umarım kimseyi sıkmamışdır....Yarın 19.günüm şimdiden heyecanlıyım görüşmek üzeree sevgiyle kalın ince kalın hoşçakalın:))))

iyi geceler canım..çenen hep düşsün,biz hiç şikayetçi diiliz valla :KK9::KK31:

her çalışma da aynı hareketler mi yapılıyor.kızlar bir video önerirmsnz bana bende başlamak istiyorum

Canım sana hikayemi anlatsam sayfa yetmez kilo maceram lise yıllarıma dayanır,85'ten sonra tartılmamıştım muhtemelen rejime başlarken üstüne 5-6kilo eklemiştim.Sonra 30kilo verdim,ama yememe hastalığına yakalandım 1.5ay katı hiçbirşey yemedim,yiyemedim dişeti çekilmelerim oldu,saçlarım döküldü,derim kurudu. Tekrar yemeyi çiğnemeyi öğrenmek çok zamanımı aldı mide bulantıları cabası.Sonra ablamın kondüsyon bisikletini aldım,Allah'ım streç film sar 1saat sür terle çıkar yıkan,ekmeği 6ay unuttum sonra bıraktım hoopp tekrar 15kilo aldım. Step yaptım kaçlarım küçüleceğine büyüdü aerobik yaptım zayıfladım ama sıkılaşamadım,fitness dedim zayıfladım hafif sıkılaştım ama yinede sarkıktı göbeğim düşün doğum bile yapmadım ben.Step yaptım nefese dikkat etsem hareketi yapamadım,hareketi yapsam nefesi unuttum top aldım,lastik aldım yaptım sıkıldım bıraktım,sonra sigarayı bıraktım o parayla koşu bandı aldım.Harika herşey yürüdüm inceldim ama halaa cıvık ve sarkıktım.İnterval cardio yaptım inceldim hatta kaslarım oldu ama yinede tatmin edici değildi. Sonra ameliyat oldum gözümden spor yasaklandı sonra burnumdan tam toparlandım,babam hastalandı canımın içini kaybettim,kısa bir süre sonrada canım annemi... Tekrar sigaraya başladım işten eve 1saat 20dk yürüdüm,iş yerimde çok katlı merdiven çıkıp indim,abtronic2 almıştım onu yaptım,titreşim aletide aldım yaptım yaptım,sonra dizlerimde sıkıntı çıktı o sırada daha yeni yeni calle başladım ki İYİ Kİ başlamışım.... Özet olarak şu tatlım evet çocuk doğurmadım henüz ama 30kilo verdim ve inan birçok doğum yapmış arkadaşımdan daha sarkıktım ama şimdi daha iyi HATTAA ÇOOK ÇOOOK İYİ :)))))

Canım benim, öncelikle içtenliğin ve samimiyetin için çok teşekkür ederim. :KK19:

Çok zor günler geçirmişsin sen de, azmin için de kutlarım seni. Anneciğin ve babacığın nur içinde yatsınlar. :26:

Gerçekten o günlerden bu günlere gelebiliyormuş insan tam bir başarı hikayesi seninki.:nazar::nazar:

Ben de hamilelikte 30 kilo civarı aldım, yüksek tansiyon vardı ben de bebeğin ölüm ve benim zehirlenme riskim vardı 2 - 3 defa hastanede yattım, ellerim ayaklarım sünger gibiydi ama çok şükür sağlıkla doğum yaptım, şimdi 13 yaşında koskoca bir oğlum var ablası, darısı isteyen herkesin başına inşallah.

Sonra da tiroid nodülü ve kanser teşhisiyle ameliyat oldum 2005 de, ondan sonra da zaten tiroidim olmadığı için hiç zayıf olamadım. 24 Mart da sevgili dukan a başlayana kadar da kilo al ve al ver vücudum çok hırpalandı, şimdi çok şükür kilom iyi ama göbeğim sarkık, bacaklarım gevşek, midem ve kollarım da:26: Yürüyorum ama yeterli olmadı, bu yüzden seni takip ediyorum ve ettikçe de umutlanıyorum. En kısa zamanda başlayıp ben de paylaşacağım değişiklikleri.

Tekrar çok teşekkür ederim canım. Allah inşallah bundan sonra ne diliyor, ne gönlünden geçiriyorsan onu hayırlısıyla kısmet etsin sana. :KK54: :KK16::KK16:

bugün 6.yı yaptım.:KK16::KK16:
sanırım şu kalça hareketleriyle kafayı sıyıracam yapamıyorum bir türlü bendemi sorun var anlamadım.6 gündür aklıma geldikçe o hareketleri deniyorum girmediğim şekil kalmadı yok yok:KK52::KK52::KK52:
her denememde ya bacak ya bel ya sırt çalışıyor ama kalçada hiç birşey hissemedim bi türlü
kalçada yaparken yanma hissediyormusunuz
nasıl yacam bir el atın lütfeeeeeenEn Büyük KKEn Büyük KK

arkadaşlar kalça hareketlerinde...bacağı uztarak yapılan...harekette ..hem pelvisi kaldırın hem kalçayı sıkın..bide bacağı öne doğru çevrili tutun diyorya...hepsini bir arada yapabilen varmı?ben uğraşıyorum pelvisi kaldırmayı biraz başardımda kalçayı sıkmak çok zor

sanırım şu kalça hareketleriyle kafayı sıyıracam yapamıyorum bir türlü bendemi sorun var anlamadım.6 gündür aklıma geldikçe o hareketleri deniyorum girmediğim şekil kalmadı yok yok:KK52::KK52::KK52:
her denememde ya bacak ya bel ya sırt çalışıyor ama kalçada hiç birşey hissemedim bi türlü

arkadaşlar kalça hareketlerinde...bacağı uztarak yapılan...harekette ..hem pelvisi kaldırın hem kalçayı sıkın..bide bacağı öne doğru çevrili tutun diyorya...hepsini bir arada yapabilen varmı?ben uğraşıyorum pelvisi kaldırmayı biraz başardımda kalçayı sıkmak çok zor

kızlar kacıncıdasınız bilmiyorum ama onlar zamanlar tam oturacak ilk baslarda bende yapmaya calısırken bir cok önemli noktayı kacırıyordum.. mümkünse videola inen kitapcık var onu da okuyun ve gözlemleyerek zamanla daha dogru yaparsınız :KK34:

Kızlar Yardııımmmm,

Ya ben bu egzersizleri izleyebileceğim videoları nereden indirebilirim :KK43: konunun ilk başlarında verilmiş bir iki link var. Onlarda şimdi açılmıyor. Google da aratıp bulduğum sitelerden de kimisi açılmadı, kimisi ücret istiyor.

Nerden ve nasıl indiriyorsunuzzzzzz.

Ben düzenli olarak spor salonuna gidiyorum zaten ama havaların ısınmasıyla 2-3 ay ara vericem. Bu arada spor salonunda kazandığım sıkılığı kaybetmemek için ve daha da iyi olmak için (biz kadınlar azla yetinemeyiz. Hep daha fazlasını isteriz :)...) Evde bu programıda uygulama istiyorum. Lütfen yardım edin. Buraya yazmak yasaksa özelden mesaj atarmısınız.

Kızlar Yardııımmmm,

Ya ben bu egzersizleri izleyebileceğim videoları nereden indirebilirim :KK43: konunun ilk başlarında verilmiş bir iki link var. Onlarda şimdi açılmıyor. Google da aratıp bulduğum sitelerden de kimisi açılmadı, kimisi ücret istiyor.

Ben düzenli olarak spor salonuna gidiyorum zaten ama havaların ısınmasıyla 2-3 ay ara vericem. Bu arada spor salonunda kazandığım sıkılığı kaybetmemek için ve daha da iyi olmak için (biz kadınlar azla yetinemeyiz. Hep daha fazlasını isteriz :)...) Evde bu programıda uygulama istiyorum. Lütfen yardım edin. Buraya yazmak yasaksa özelden mesaj atarmısınız.

aynen bende öğrenmek istiyorum ama kimse bişey demedi türkçe dublajlı bulamadım yada ücretli olanları buldum.:KK51::KK51::KK51::KK51:

Kızlar Yardııımmmm,

google yazıyorsun diyetcenter callanetics 3.sıradakı callanetics anahtar kelimeli konular -diyetcenter yazan yere tıklayınca xelas yazan arkadaşın sayfasını açıyorsun orada program var indir tatlımmmmmmmmmm.....

Canım benim, öncelikle içtenliğin ve samimiyetin için çok teşekkür ederim. :KK19:

Çok zor günler geçirmişsin sen de, azmin için de kutlarım seni. Anneciğin ve babacığın nur içinde yatsınlar. :26:

Gerçekten o günlerden bu günlere gelebiliyormuş insan tam bir başarı hikayesi seninki.:nazar::nazar:

Ben de hamilelikte 30 kilo civarı aldım, yüksek tansiyon vardı ben de bebeğin ölüm ve benim zehirlenme riskim vardı 2 - 3 defa hastanede yattım, ellerim ayaklarım sünger gibiydi ama çok şükür sağlıkla doğum yaptım, şimdi 13 yaşında koskoca bir oğlum var ablası, darısı isteyen herkesin başına inşallah.

Sonra da tiroid nodülü ve kanser teşhisiyle ameliyat oldum 2005 de, ondan sonra da zaten tiroidim olmadığı için hiç zayıf olamadım. 24 Mart da sevgili dukan a başlayana kadar da kilo al ve al ver vücudum çok hırpalandı, şimdi çok şükür kilom iyi ama göbeğim sarkık, bacaklarım gevşek, midem ve kollarım da:26: Yürüyorum ama yeterli olmadı, bu yüzden seni takip ediyorum ve ettikçe de umutlanıyorum. En kısa zamanda başlayıp ben de paylaşacağım değişiklikleri.

Tekrar çok teşekkür ederim canım. Allah inşallah bundan sonra ne diliyor, ne gönlünden geçiriyorsan onu hayırlısıyla kısmet etsin sana. :KK54: :KK16::KK16:

Canım sende az şey atlatmamışsın sağlıklı bir doğum yaptığın için çok sevindim darısı başıma çünkü eşimde de bende de talasemi var umarım bizede nasip olur,tiroidin ne olduğunu çok iyi bilirim Allah yardımcın olsun ama ameliyat olduğuna ve kurtulduğuna çok sevindim. Ben göbeğimin erimesine şaşırdım açıkcası kalçam için uğraşıyordum yıllarrrdırrr hiç umudum yoktu göbeğimi ise tam anlamıyla salmıştım sıkılaşmaz diyordum ama hem kalçam eridi hemde sıkılaşmaz dediğim göbeğim neredeyse düzleşti darısı başına... yap sakın bırakma sonuçları çok memnun edici

Zamanla tatlım yapayım diye germe bacağını çevir pelvisi kaldır zaten kalça ozaman kendiliğinden sıkılıyor... birde hareketleri yaparken call videosun hep açık olsun hareketleri takip et tam sıkmayı unutuyorsun kadın söylüyor kendine geliyorsun... bende çok uğraşıyordum ilk başta hemen yapamadım ki, ama şimdi kasların rahatladıkça yapıyorsun yapmaya devam et yeter gerisi gelir...

Canım yanma hissetmiyorsun sadece küçük küçük kasılmalar oluyor doğru yerleri sık ağrısın diyede uğraşma düzgün yaptığından eminsen eriyecek demektir.

Kızlar ben de bugün başladım 4 ay sonra düğünüm var :nazar: gelinlik sipariş etmeden biraz incelmek istiyorum sizce 2 hafta her gün yapsam kayda değer bir incelme sağlar mıyım ve de hareketleri tam yapamadım :18:

Canım yanma hissetmiyorsun sadece küçük küçük kasılmalar oluyor doğru yerleri sık ağrısın diyede uğraşma düzgün yaptığından eminsen eriyecek demektir.

ben yanma olacak diye bu kadar uğraşıyordum
bakıyorum tam doğru gibi geliyor yanma olmayınca panikledim teşekkür ettim cevabın için:KK16:

kızlar kacıncıdasınız bilmiyorum ama onlar zamanlar tam oturacak ilk baslarda bende yapmaya calısırken bir cok önemli noktayı kacırıyordum.. mümkünse videola inen kitapcık var onu da okuyun ve gözlemleyerek zamanla daha dogru yaparsınız :KK34:

haklısın valla bugün kendimi nasıl kastıysam belimi incittim sanırım ağrıyor hala
işte kitapcık yok bende şimdi indiriyorum iyice inceleyim bari sağolasın

X