Callanetics Egzersizleri

kızlar indirdim ama açmadı dosyayı.neyse vazgeçtim bunu indirene kadar zayıflarım bile teşekkürler yinede :KK71:

Kizlar programin adi 10 years younger in 10 hours yani ben 6 ginumdeyim bugun 10 gun yapip supere mi gecicem anlamadimm nolur yardimm:44:

indirdim sonunda ama nasıl nerden başlayacağımı anlamadım 21 seans diyosunuz ama resimlerde 24.seans filan vardı??video yu mu uygulicam yoksa sayfalarda yazanları mı?aynı şey değil ama anlamadım hangisini ne kadar seans yapıcam?

konuyu açan arkadaş buralrda olsa keşke de ilk sayfaya callanetics ile ilgili merak edilenler eklense,herkes ordan baksa keşke.neyse şimdilik öyle bi imkanımız olmadığı için başlıyorum kızlar:)
10 saatte 10 yaş gençleş olarak geçiyor program çünkü gözle görülür etkileri 10 saatten(günden) sonra farkedebiliyorsunuz.21 gün meselesine gelince de 21 gün sonra herkes istediği bedene kavuşacak diye bişey yok,istediğiniz kadar yapabilrsiniz,ben bu araalr tembellik etsem de 3 ayı geçti,daha uzun süredir yapan arkadaşlar da var mesela.6 gün yapıp kasların dinlenmesi için 1 gün ara veriliyor.yaklaşık 1 saat sürüyor,hareketleri anlayınca videoyu ilerletip yaparsanız daha kısa sürüyor.yavaş ve sıkıcı görünse de çok etkili.bildiğim kadarıyla kilo kaybettirmiyor ama vücudu çok güzel şekillendiriyor.aklıma gelenler bunlar şimdilik.

ben de uzun bi tembellikten sonra yeniden başlamalıyom yoksa o mezuniyet elbisesinde feci durucam.an itibariyle başlıyorum.sanırım mezuniyete kadar günde 2 kere falan yapmam lazım.herkese kolay gelsin.

konuyu açan arkadaş buralrda olsa keşke de ilk sayfaya callanetics ile ilgili merak edilenler eklense,herkes ordan baksa keşke.neyse şimdilik öyle bi imkanımız olmadığı için başlıyorum kızlar:)
10 saatte 10 yaş gençleş olarak geçiyor program çünkü gözle görülür etkileri 10 saatten(günden) sonra farkedebiliyorsunuz.21 gün meselesine gelince de 21 gün sonra herkes istediği bedene kavuşacak diye bişey yok,istediğiniz kadar yapabilrsiniz,ben bu araalr tembellik etsem de 3 ayı geçti,daha uzun süredir yapan arkadaşlar da var mesela.6 gün yapıp kasların dinlenmesi için 1 gün ara veriliyor.yaklaşık 1 saat sürüyor,hareketleri anlayınca videoyu ilerletip yaparsanız daha kısa sürüyor.yavaş ve sıkıcı görünse de çok etkili.bildiğim kadarıyla kilo kaybettirmiyor ama vücudu çok güzel şekillendiriyor.aklıma gelenler bunlar şimdilik.

ben de uzun bi tembellikten sonra yeniden başlamalıyom yoksa o mezuniyet elbisesinde feci durucam.an itibariyle başlıyorum.sanırım mezuniyete kadar günde 2 kere falan yapmam lazım.herkese kolay gelsin.

Olayı özetlemişsin. Bilinmesi gereken bilgiler sadece bunlar aslında... :)

Bu arada bugün 8. günümdü bütün hareketleri hakkıyla yaptım. Evet karın hareketlerini eksiksiz 100 e tamamladım. Mutluyum. :)

istediğin bedene düşersin inş.sana burdan dualarımı yolluyorum göğüslerin küçülsede dert etme destekli takarsın :KK70: düğünün ne zaman

tesekkür ederim canımmmmmm sagolasın :nazar::KK16::KK16:

dügünüm 2013 nisan gözüküyor simdilik Allah nasip ederse. temmuzda nisanım var önümde 5 hafta gibi süre var.Nisan kıyafetimde fit durmak istiyorum :KK1: suan 42 bedenim 40 a insem nisana kadar sükür. gögüslerde cup farkı oluyormus onu da ögrendim. o da o kadar sorun degil :KK3: :KK9:

bugün 2. günümdü hala karın egzersizlerini tam sayısıyla yapamıyorum ve yerde oturularak yapılan kalça egzersizleri zorluyor beni ama vazgeçmeden devam edicem. :KK49:
2/21 :KK42:

bende bi kaç gündür finaller eşya hazırlama yol telaşı derken yapamadım malesef egzersizleri ama en kısa zamanda devam edeceğim. Acaba baştan mı saymam gerekiyor yoksa kaldığım günden mi devam etmeliyim onu tam bilmiyorum???

2. ara idi dün. Bugün 13/21 yaptım...

Aradan sonraki gün o kadar rahat yapılıyor ki. Kasları dinlendirmek çok önemli, iyileşmesine de fırsat veriyoruz, sanırım...

Ve kesinlikle her yapışta bir hareketin doğru yapılışına biraz daha yaklaşıyorum.Mesela ilk bacak hareketinde ilk kez sırt kaslarımı bu kadar net hissettim bugün...

bende bi kaç gündür finaller eşya hazırlama yol telaşı derken yapamadım malesef egzersizleri ama en kısa zamanda devam edeceğim. Acaba baştan mı saymam gerekiyor yoksa kaldığım günden mi devam etmeliyim onu tam bilmiyorum???

Canım, 21 gün yapıp bırakmazsın zaten. Sonrasında da ya buna devam edersin ya da yeterince hazır hissedersen bir sonrakine geçersin. Sadece gelişmeyi görmek için saymak gerek bence...

O nedenle, motivasyonun bozulmasın. Kaldığın yerden saymaya devam et...

bugün 4 olacak ama heryerim ağrıyor nedense,biraz motive edin kızlar da aksatmayayım :KK31::KK25:

1-2 güne hiçbir ağrın kalmayacak. Ya da çok minik ağrılar. 6 gün yapıp 1 gün ara verdikten sonra çok çok daha iyi olacaksın. Hele 8-9. ders gibi aynaya baktığında motivasyonun iyice artacak:)

X