Callanetics Egzersizleri

hayırlı cumalar canım benimde bırakıp baslamamı saymayaraktan düzenli devam ettim 5.günüm :KK34::KK15:

annem daha baslarda yanların eskisi gibi pörtlemiyo popon da kalkmış demişti :KK9:
dünde sözlüm sen zayıfladın mı ne göbegin nerde dedi :KK1::KK1::KK1::KK1: koptuummm yaaa. içine mi cektin yoksa diyo :KK9: fena gaz geldi bana. askla sarılıyom call teyzeme :emir_bebek:

Allahım bize call teyzenin vücudundan nasip et bu mübarek günde :KK70:DD
çok sevindim işe yarıyor gerçekten göbeğimizi içimize çekme derdi yok düğüne kadar manken gibi olursun inş.canım

bende en son 6/21 yaptım 3 gündür yapamıyodum 1/21den bugün tekrar başlıcam inşallah :) ama bugün bir bakiyim değişmişmiyim dedim ve çok sevindim kalçam biraz toparlanmış :)) geçen yıl 21/21 bitirebilmiştim. belki etkisi o yüzden çabuk olmuştur ama kızlar pes etmeyin ilk günler zor oluyor ama etkisini görünce bütün yorgunluklar gidiyor iyi ki dayanmışım diyosunuz. bakalımm bu 21 den sonra nasıl olucak :)

Geçen sene ne kadar incelmiştin canım ?

Allahım bize call teyzenin vücudundan nasip et bu mübarek günde :KK70:DD
çok sevindim işe yarıyor gerçekten göbeğimizi içimize çekme derdi yok düğüne kadar manken gibi olursun inş.canım

amiinnnnnnnn amiiiiiinnn Allah agzından duysun bu mübarek günde :nazar::nazar:

ayy insallah ya bacaklar basenler gitse süper olcak.. nisana kadar bi beden düsüp 40 beden olsam hayırlı bir ayda olurum bu azimle. ama gögüslerim kücülmesinn yaa :KK30: kimisi kücülüyo diyo kimisi toparlıo dio bakalım :21::21: call teyze gibi oluruz insallahh

Dün eve saat gece 10 gibi geldim.O yüzden egzersiz yapamadım.Bugün yapıcam.Şimdi ki ölçülerim:
Bel:68
Basen:96
Göğüs:81

böyle pozitif şeyleri,aldığınız iltifatları falan hep yazın buraya kızlar çok iyi geliyo :KK52: ben akşama 3.yü yapıcam ilk günden beri kollarımın üstü,kalçalarım ve bacaklarımın üst içleri hep ağrıyo,ve bu beni çok mutlu ediyooo :KK53:

Son düzenleme:
amiinnnnnnnn amiiiiiinnn Allah agzından duysun bu mübarek günde :nazar::nazar:

ayy insallah ya bacaklar basenler gitse süper olcak.. nisana kadar bi beden düsüp 40 beden olsam hayırlı bir ayda olurum bu azimle. ama gögüslerim kücülmesinn yaa :KK30: kimisi kücülüyo diyo kimisi toparlıo dio bakalım :21::21: call teyze gibi oluruz insallahh

istediğin bedene düşersin inş.sana burdan dualarımı yolluyorum göğüslerin küçülsede dert etme destekli takarsın :KK70: düğünün ne zaman

bende en son 6/21 yaptım 3 gündür yapamıyodum 1/21den bugün tekrar başlıcam inşallah :) ama bugün bir bakiyim değişmişmiyim dedim ve çok sevindim kalçam biraz toparlanmış :)) geçen yıl 21/21 bitirebilmiştim. belki etkisi o yüzden çabuk olmuştur ama kızlar pes etmeyin ilk günler zor oluyor ama etkisini görünce bütün yorgunluklar gidiyor iyi ki dayanmışım diyosunuz. bakalımm bu 21 den sonra nasıl olucak :)

süpersin canım 21 benim gözümde o kadar büyüyordu ki ama iltifatlar gelmeye başlayınca işte bu dedim...Vücudunda farkedilir bir değişiklik oldumu sonunda sen hissettin mi

arkadaslar ptesi baslamak isteyen var mi,hftsonu aof sinavlarim var.ptesi baslamak isteyen olursa birbirimizi destekleyebiliriz.

bende göbeğimi eritmek istiyorum kızlar nerden nasıl başlıycam banada yardım edinnn

Geçen sene ne kadar incelmiştin canım ?

hatırladığım kadarıyla belimden 4 cm kalçamdan 3 cm gitmişti :) yediklerime dikkat etmediğim halde. belim hala aynı ölçüde ama kalçamdakiler geri geldi.

Son düzenleme:
daha önce bi arkadaşımız yabancı forumlarda call hocalarına sormuştu günde 2 defa yapmayı, neden olmasın bi zararı olmaz demişlerdi...

Uzun zamandır spor yaptığın için senin vucut ölçülerini çok merak ettim :26: Bizimle paylaşır mısın ?

süpersin canım 21 benim gözümde o kadar büyüyordu ki ama iltifatlar gelmeye başlayınca işte bu dedim...Vücudunda farkedilir bir değişiklik oldumu sonunda sen hissettin mi

canım geçen yılı o kadar hatırlamıyorum ama önceki mesajda yazdım dikkat etmediğim halde öyle olmuştu. bu defa dikkatte ediyorum. ama çok spor denedim çoğunun sonunu getiremedim call etkisini çabuk gösterdiği için devam etmen zor olmuyr isteyerek devm ediyosn :)

hatırladığım kadarıyla belimden 4 cm kalçamdan 3 cm gitmişti :) yediklerime dikkat etmediğim halde. belim hala aynı ölçüde ama kalçamdakiler geri geldi.

Belinin ne güzel halen aynı ölçüdeymiş :nazar: Darısı başıma :KK31:
Benim 89-72-90 ölçülerim .Belim çok inatçı hiç incelmiyor :KK43:

ölçülerin benden az benim 91-71-101.kalça ve belin acilen incelmesii lazıım daha vahim benim durum :)

X