Callanetics Egzersizleri

vaayy uğramayalı ne kadar kalabalık olmuşuz :KK70: ben bi türlü düzene giremedim baktım tam program sıkıyo beni dedim o zaman illaki yapacam am/pm yapayım 3 gündür yapıorum sıkılma gibi bi durum da söz konusu olmuo bakalım 2ye bölünmüş haliylede aynı etkiyi alabilecekmiyim

canlar süper call de ki kalça egzersizlerinden bahsedebilir misiniz? süper yapan arkadaşlar? izliyorum quıck hip i felan ama tam anlamıyorum alt yazı felan olmadığı için.karambole de yapmayaym dedim.

kızlar günaydınnn bu gün 3.günüm ama hareketleri tam olarak yapamıyorum mesela 100 e kadar olan hareketleri 50 ye kadar falan yapıyorum ilk başladığınızda siz nasılsınız bir de 6 gün yapıp 1 gün ara verilecek değil mi?

günaydın arkadaşlar.5 günlük bir moladan sonra call programına 2. kez başlıcam.tekrar 21 günlük bir program uygulayacağım..çünkü daha bütün hareketleri tam yapamıyorum.tam yapıncada diğer call a geçicem..yapmak isteyen herkese çok çok tavsiye ederimm..lütfen ama lütfen ertelemeden yapmaya çalışınn

kızlar günaydınnn bu gün 3.günüm ama hareketleri tam olarak yapamıyorum mesela 100 e kadar olan hareketleri 50 ye kadar falan yapıyorum ilk başladığınızda siz nasılsınız bir de 6 gün yapıp 1 gün ara verilecek değil mi?

karın hareketlerinde ilk 100 ü ara vermeden yapabiliyorum ancak gerisini ara vererek yapıyorum ama tamamlıyorum 100 e yavaş da olsa zaten tuz dökülmüş böcek gibi kıvranıyorum yerde karın hareketlerinde :KK1:

karın hareketlerinde ilk 100 ü ara vermeden yapabiliyorum ancak gerisini ara vererek yapıyorum ama tamamlıyorum 100 e yavaş da olsa zaten tuz dökülmüş böcek gibi kıvranıyorum yerde karın hareketlerinde :KK1:

:KK52::KK52: bende aynı haldeyim ya boynuma agrı giriyo o hareketlerde 100 e kadar yapamadım henüz. 3/21 azimliyim .. o lepis harekertleri de beni öldürcek :KK1::KK1::KK1:

tuzlu güldüm tuz dökülmüş böcek olayını sevdim bu akşamda öyle deniycem:129:

kızlaar bugün 6/21 benim ama ilk ısınma hareketlerinde bel esnetme ve yerde bir yere tutunup dizi kıvırıp ön arka yapıyoruz ya orda hem pelvisi kaldır hem kalçayı sık hem hareketi yap düzgün yapamıyorum gibi geliyor yanmada olmuyor zaten. siz nasıl yapıyosunuz?

Karın hareketlerinin ilk kısmını 100'e tamamlıyorum yalnız gerisi 50 de kalıyor. :/

pelvisi kaldırın diyor ya orda kopuyorum ben neremi kaldırcam napcam diye şaşırıyorum :KK70:

3/21 oldu bugün bi an önce 21 olsa :KK52:

kızlaar bugün 6/21 benim ama ilk ısınma hareketlerinde bel esnetme ve yerde bir yere tutunup dizi kıvırıp ön arka yapıyoruz ya orda hem pelvisi kaldır hem kalçayı sık hem hareketi yap düzgün yapamıyorum gibi geliyor yanmada olmuyor zaten. siz nasıl yapıyosunuz?

aynen bende yapamıyorum kadın yılan gibi kıvırılıyo bişiler yapıyor
ben yaparken bazen yanımda kardeşlerm oluyor gülmekten ölüyorlar çok komik yapıyomşm :KK70: :KK1:

bende şunu hala anlamadım sorucam artık boşu boşunan yapmiyim :KK70: pelvis kaldır dediğinde leğen kemiklerini kastediyor dimi?

Kizlar ben de dun basladim yine bugun de yaptim 2 oldu eger halim kalirsa leslie 3 mile yapacagim ama duzenli degil halim oldugu gunler yapacagim umarim ise yarar yememe de dikkat ediyorum hepimize bool saglikli gunler kizlaar bu sefer yilmayacagim:KK9:

Kizlar ben de dun basladim yine bugun de yaptim 2 oldu eger halim kalirsa leslie 3 mile yapacagim ama duzenli degil halim oldugu gunler yapacagim umarim ise yarar yememe de dikkat ediyorum hepimize bool saglikli gunler kizlaar bu sefer yilmayacagim:KK9:

Canım hayırlı olsun callan egzersizlerin :) ben de gündüz leslie yapıyorum akşam da callan yapıyorum çok zorlamıyor o şekilde tavsiye ederim

Arkadaslar bnde baslamak istiyorum bacaklarim cok kalin kilo veriyorum inadina duruyorlar yumusak yumusak bide uyuz oluyorum bu sall. Videosunu birde leslie yi eger videosu varsa onuda yoksa nasil yapacagimi biri anlatsin lutfen..:KK43::KK43::KK43:

X